23 დეკ

გილოცავთ



ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური გილოცავთ დამდეგ 2022 წელს. სიკეთე, სიხარული, ხვავი და ბარაქა მოეტანოს ყველას ოჯახში.
16 ნოე

საერთაშორისო ურთიერთობების საბაკალავრო პროგრამის აკრედიტაცია

სსიპ - საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის „საერთაშორისო ურთიერთობების“ საბაკალავრო საგანმანათლებლო პროგრამა - საერთაშორისო ურთიერთობებს 2021 წლის 16 ნოემბერის გადაწყვეტილებით მიენიჭა აკრედიტაცია შვიდი წლის ვადით
20 აგვ

პროგრამის აკრედიტაციის მინიჭების შესახებ

სსიპ - საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის „მთიანი რეგიონების ორგანული
ფერმერული სისტემების მართვის“ საბაკალავრო საგანმანათლებლო პროგრამას განათლების ხარისხის
განვითარების ეროვნული ცენტრის მიერ მიენიჭა  აკრედიტაცია შვიდწლიანი ვადით

ყველა სიახლე

თანამშრომლები

   ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური

         მახვილაძე დავით - ხელმძღვანელი

1.      ლაშხი კონსტანტინე - ხელმძღვანელის მოადგილე

2.      მხეიძე ხათუნა - ხელმძღვანელის მოადგილე

 

აკრედიტაციისა და ავტორიზაციის განყოფილება

  უფროსი  -  დანელია ნანული 

1   კლოიანი ლალი - I კატეგორიის უფ.სპეც

2.  დადიანი ნუგზარ - II კატეგორიის უფ.სპეც.

პროფესიული  პროგრამების განყოფილება

  უფროსი  -  აფციაური თამარ

1. ფილიპიდის თათა - II კატეგორიის უფ.სპეც


ხარისხის კონტროლის, ანალიზისა და განვითარების განყოფილება

 უფროსი   - ლომაძე ინგა

1.      ნამიჩეიშვილი ნათია - I კატეგორიის უფ.სპეც.

2.     შუშანაშვილი ლელა -  II კატეგორიის უფ.სპეც.

3.     რჩეულიშვილი ქეთევან - II კატეგორიის უფ.სპეც.

4.    ამონაშვილი მარიამ - I კატეგორიის უმც.სპეც.



 

ფაკულტეტის ხარისხის სამსახურის ხელმძღვანელები

1.      ჯავახიშვილი მარინა - სამშენებლო ფაკულტეტი

2.      ქუთათელაძე ქეთევან - ენერგეტიკისა და ტელეკომუნიკაციის ფაკულტეტი

3.       კელეპტრიშვილი შალვა - სამთო - გეოლოგიური ფაკულტეტი

4.      მაისურაძე მამუკა - ქიმიური ტექნოლოგიისა და მეტალურგიის ფაკულტეტი

5.      ბუთხუზი ნათია - სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობის ფაკულტეტი

6.      ხაბეიშვილი ნინო - არქიტექტურის, ურბანისტიკის და დიზაინის ფაკულტეტი

7.      ჩიკვილაძე ნინო - ბიზნესტექნოლოგიების ფაკულტეტი

8.      კოტეტიშვილი ქეთევან  - ინფორმატიკისა და მართვის სისტემების ფაკულტეტი

9.      რაზმაძე მალხაზ - დიზაინის საერთაშორისო სკოლა

10.     ლომიძე ნინო - აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის  ფაკულტეტი

11.  შაკიაშვილი ეკა - საინჟინრო ეკონომიკის, მედიატექნოლოგიებისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი

12.  ჯიქია მარიამ - სამართლისა და საერთაშორისო ურთიერთობების ფაკულტეტი