06 მაი

გილოცავთ გიორგობას






ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური ყველას გილოცავთ გიორგობის ბრწყინვალე დღესასწაულს, რომელიც ბოროტებაზე კეთილის გამარჯვების სიმბოლოა. გისურვებთ სულიერ სიმშვიდეს, ბედნიერებასა და კეთილდღეობას
22 მარტ

ყურადღება




ცვლილება შევიდა საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრის ბრძანება No65/ნ -ში,  ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებებისა და უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულებების საგანმანათლებლო პროგრამების აკრედიტაციის დებულებისა და საფასურის დამტკიცების შესახებ. ცვლილებების დეტალური გაცნობისთვის გთხოვთ მიყვეთ ბმულს, ან იხილოთ ბრძანების სრული ვარიანტი.ბმული >>>
13 ნოე

გაიმართა თვითშეფასების დანართების შემოწმების ვორქშოპი


მიმდინარე წლის 13 ნოემბერს სტუს-ს ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურში, Zoom ონლაინ პლატფორმის მეშვეობით გაიმართა სამუშაო შეხვედრა- ვორქშოპი - უმაღლესი საგანმანათლებლო პროგრამების აკრედიტაციის თვითშეფასების დანართების (თანდართული დოკუმენტების ) შემოწმებასთან დაკავშირებით.
სამუშაო შეხვედრას უძღვებოდა ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის ხელმძღვანელი- ბატონი დავით მახვილაძე. ვორქშოპს ესწრებოდნენ ხარისხის უზრუნველყოდის სამსახურის თანამშრომლები, ფაკულტეტის ხარისხის სამსახურის და პროგრამის ხელმძღვანელები.
შეგახსენებთ, რომ ქვეყანაში მიმდინარე პანდემიური სიტუაციიდან გამომდინარე, ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური სრულიად გადასულია  ონლაინ სამუშაო რეჟიმზე.

ყველა სიახლე

თანამშრომლები

   ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური

         მახვილაძე დავით - ხელმძღვანელი

1.      ლაშხი კონსტანტინე - ხელმძღვანელის მოადგილე

2.      მხეიძე ხათუნა - ხელმძღვანელის მოადგილე

 

აკრედიტაციისა და ავტორიზაციის განყოფილება

  უფროსი  -  დანელია ნანული 

1   კლოიანი ლალი - I კატეგორიის უფ.სპეც

2.  დადიანი ნუგზარ - II კატეგორიის უფ.სპეც.

პროფესიული  პროგრამების განყოფილება

  უფროსი  -  აფციაური თამარ

1. ფილიპიდის თათა - II კატეგორიის უფ.სპეც


ხარისხის კონტროლის, ანალიზისა და განვითარების განყოფილება

 უფროსი   - ლომაძე ინგა

1.      ნამიჩეიშვილი ნათია - I კატეგორიის უფ.სპეც.

2.     შუშანაშვილი ლელა -  II კატეგორიის უფ.სპეც.

3.     რჩეულიშვილი ქეთევან - II კატეგორიის უფ.სპეც.

4.    ამონაშვილი მარიამ - I კატეგორიის უმც.სპეც.



 

ფაკულტეტის ხარისხის სამსახურის ხელმძღვანელები

1.      ჯავახიშვილი მარინა - სამშენებლო ფაკულტეტი

2.      ქუთათელაძე ქეთევან - ენერგეტიკისა და ტელეკომუნიკაციის ფაკულტეტი

3.       კელეპტრიშვილი შალვა - სამთო - გეოლოგიური ფაკულტეტი

4.      მაისურაძე მამუკა - ქიმიური ტექნოლოგიისა და მეტალურგიის ფაკულტეტი

5.      ბუთხუზი ნათია - სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობის ფაკულტეტი

6.      ხაბეიშვილი ნინო - არქიტექტურის, ურბანისტიკის და დიზაინის ფაკულტეტი

7.      ჩიკვილაძე ნინო - ბიზნესტექნოლოგიების ფაკულტეტი

8.      კოტეტიშვილი ქეთევან  - ინფორმატიკისა და მართვის სისტემების ფაკულტეტი

9.      რაზმაძე მალხაზ - დიზაინის საერთაშორისო სკოლა

10.     ლომიძე ნინო - აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის  ფაკულტეტი

11.  შაკიაშვილი ეკა - საინჟინრო ეკონომიკის, მედიატექნოლოგიებისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი

12.  ჯიქია მარიამ - სამართლისა და საერთაშორისო ურთიერთობების ფაკულტეტი