03 იან

პროგრამების აკრედიტაცია



2021 წლის 28 დეკემბრის საგანმანათლებლო პროგრამების აკრედიტაციის საბჭოს გადაწყვეტილებით აკრედიტაცია მოიპოვეს ტექნიკური უნივერსიტეტის შემდეგმა საგანმანათლებლო პროგრამებმა:
ეკონომიკა (ბაკალავრიატი, მაგისტრატურა)
საერთაშორისო ურთიერთობები (ბაკალავრიატი, მაგისტრატურა)
მასობრივი კომუნიკაცია/ჟურნალისტიკა (დოქტორანტურა, ბაკალავრიატი)

ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური გილოცავთ პროგრამების აკრედიტაციას და გისურებთ წარმატებებს
23 დეკ

გილოცავთ



ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური გილოცავთ დამდეგ 2022 წელს. სიკეთე, სიხარული, ხვავი და ბარაქა მოეტანოს ყველას ოჯახში.
16 ნოე

საერთაშორისო ურთიერთობების საბაკალავრო პროგრამის აკრედიტაცია

სსიპ - საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის „საერთაშორისო ურთიერთობების“ საბაკალავრო საგანმანათლებლო პროგრამა - საერთაშორისო ურთიერთობებს 2021 წლის 16 ნოემბერის გადაწყვეტილებით მიენიჭა აკრედიტაცია შვიდი წლის ვადით
ყველა სიახლე

თანამშრომლები

   ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური

         მახვილაძე დავით - ხელმძღვანელი

1.      ლაშხი კონსტანტინე - ხელმძღვანელის მოადგილე

2.      მხეიძე ხათუნა - ხელმძღვანელის მოადგილე

 

აკრედიტაციისა და ავტორიზაციის განყოფილება

  უფროსი  -  დანელია ნანული 

1   კლოიანი ლალი - I კატეგორიის უფ.სპეც

2.  დადიანი ნუგზარ - II კატეგორიის უფ.სპეც.

პროფესიული  პროგრამების განყოფილება

  უფროსი  -  აფციაური თამარ

1. ფილიპიდის თათა - II კატეგორიის უფ.სპეც


ხარისხის კონტროლის, ანალიზისა და განვითარების განყოფილება

 უფროსი   - ლომაძე ინგა

1.      ნამიჩეიშვილი ნათია - I კატეგორიის უფ.სპეც.

2.     შუშანაშვილი ლელა -  II კატეგორიის უფ.სპეც.

3.     რჩეულიშვილი ქეთევან - II კატეგორიის უფ.სპეც.

4.    ამონაშვილი მარიამ - I კატეგორიის უმც.სპეც.



 

ფაკულტეტის ხარისხის სამსახურის ხელმძღვანელები

1.      ჯავახიშვილი მარინა - სამშენებლო ფაკულტეტი

2.      ქუთათელაძე ქეთევან - ენერგეტიკისა და ტელეკომუნიკაციის ფაკულტეტი

3.       კელეპტრიშვილი შალვა - სამთო - გეოლოგიური ფაკულტეტი

4.      მაისურაძე მამუკა - ქიმიური ტექნოლოგიისა და მეტალურგიის ფაკულტეტი

5.      ბუთხუზი ნათია - სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობის ფაკულტეტი

6.      ხაბეიშვილი ნინო - არქიტექტურის, ურბანისტიკის და დიზაინის ფაკულტეტი

7.      ჩიკვილაძე ნინო - ბიზნესტექნოლოგიების ფაკულტეტი

8.      კოტეტიშვილი ქეთევან  - ინფორმატიკისა და მართვის სისტემების ფაკულტეტი

9.      რაზმაძე მალხაზ - დიზაინის საერთაშორისო სკოლა

10.     ლომიძე ნინო - აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის  ფაკულტეტი

11.  შაკიაშვილი ეკა - საინჟინრო ეკონომიკის, მედიატექნოლოგიებისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი

12.  ჯიქია მარიამ - სამართლისა და საერთაშორისო ურთიერთობების ფაკულტეტი