29 სექ

ინფორმაცია ქართული მხარის საერთაშორისო ახალგაზრდულ სამიტში “Open world” მონაწილეობის შესახებ

ინფორმაცია ქართული მხარის საერთაშორისო ახალგაზრდულ სამიტში “Open world” მონაწილეობის შესახებ. სამიტი გაიმართება 2022 წლის 27-31 ოქტომბერს სერბეთში, რომლის ორგანიზატორიც გახლავთ ფონდი “Together for Youth – Prof. Dr. Danica Grujičiċ”.
29 სექ

სლოვაკეთის რესპუბლიკის 2022/2023 აკადემიური სასწავლო წლის ეროვნული სტიპენდია (National Scholarship Program)

სლოვაკეთის სტიპენდიებზე  ინფორმაცია, რომლის თანახმად 2022 წლის 29 სექტემბერს, ცენტრალური ევროპის დროით 15:00 საათზე დაგეგმილია ონლაინ ვებინარის გამართვა სასწავლო და კვლევითი სტიპენდიების თაობაზე შემდეგი პლატფორმის მეშვეობით: MS Teams: https://bit.ly/3f0K1C6
23 სექ

Delightful Antalya & Istanbul Winter School 21 Jan - 04 Feb 2023

We are happy to inform you that our renowned winter school program ‘Delightful Antalya & Istanbul Winter School 2023’ is now open and admissions have started. Both undergraduate and post graduate students can apply to this program
23 სექ

ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამა Junia ISEN Lille უნივერსიტეტში

ინფორმაცია ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის შესახებ Junia ISEN Lille უნივერსიტეტში, 2022/23 სასწავლო წლის საგაზაფხულო სემესტრისათვის
21 სექ

ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამა რესპუბლიკის უნივერსიტეტში

ინფორმაცია ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის შესახებ სივასის რესპუბლიკის უნივერსიტეტში, 2022/23 სასწავლო წლის საგაზაფხულო სემესტრისათვის
20 სექ

საჯარო ლექცია: "როგორ ვაქციოთ ინვესტირება გავლენად?"

მოხარულები ვართ, მოგიწვიოთ ლუჩიანო ბალბოს საჯარო ლექციაზე თემაზე: "ინვესტირება გავლენისათვის - ევროპული გამოცდილება და ტენდენციები".
ყველა სიახლის ნახვა

ბრძანებები

ბრძანებები დისერტაციის დაცვის შესახებ


ბიზნესის ადმინისტრირება (ივლისი 2022 წ.)


ნოღაიდელი ნატალია
სირაძე მაია
ბლიაძე ნოდარ

თაბუკაშვილი თამთა

ბაკაშვილი დალი

ფახურიძე მურად

კახიძე ნათია

გრიგალაშვილი ბიძინა

ჯოლია გიორგი


ბიზნესის ადმინისტრირება (მარტი  2022 წ.)

ღირსიაშვილი მარიამ

ლომაია მარიამ

ჯაგოდნიშვილი მანუჩარ

ბიზნესის ადმინისტრირება (თებერვალი  2022 წ.)

თელია კონსტანტინე

ხმიადაშვილი ნინო



საჯარო მმართველობა (ივლისი 2022 წ.)

შანიძე შოთა

ბღარაშვილი ნანა

მიროტაძე გიორგი

გოხელაშვილი სოფიო

ჯანაშია ლაშა


საჯარო მმართველობა (მარტი  2022 წ.)

თავზარაშვილი ნინო

კორძახია მიშა

იარღანაშვილი ხათუნა

ჭყონია ნატალია

კანდელაკი ნატალია

მელაძე ციალა

აზნაურაშვილი ზურაბი

ჩანჩიბაძე ვალერიან

კენჭოშვილი სალომე 

საჯარო მმართველობა (თებერვალი  2022 წ.)

ონიანი მაია

ჭანტურია მარიამ


ბიზნესის ადმინისტრირება (ივლისი-აგვისტო  2021წ.)

ბიბილური ნატა

მარია კლდიაშვილი

სალომე იმნაიშვილი

სულხან მახათაძე

ზავრაშვილი ნინო

გულიკაშვილი ნანა  

ზარქუა ირაკლი

პეტრიაშვილი ირაკლი  

აბუთიძე გოჩა

თვალიაშვილი ანა 

ოსიტაშვილი ნინო

უგრეხელიძე ხათუნა

მეფარიშვილი დავით
ბიზნესის ადმინისტრირება
(მარტი-აპრილი  2021წ.)
ბარკალაია ვერა

კოპალიანი ირინე 

ბილისეიშვილი თათია

ფიცხელაური მარიამ

ფოდიაშვილი დავით

ძნელაძე ნანა

გრატიაშვილი ელენე

გრიშიკაშვილი თეონა 

ქორიძე თამთა

ჭოველიძე ნინო

ღლონტი მარია

ლორია დავით

ლომაია ნინო 

საჯარო მმართველობა (ივლისი-აგვისტო 2021წ.)


გუმბათოვი ქიარიმ

გიორგი ბერიკაშვილი

გიორგი ბოცვაძე

გრიგოლ გლუნჩაძე

ლევან ბერაძე

ნონა ღუდუშაური

დგებუაძე მარინე  

გოგიძე შალვა

მარღიშვილი მამუკა

ნასარაია ზურაბ

სვიანაძე გიორგი

ქეთევან კანდელაკი

საჯარო მმართველობა (მარტი 2021 წ.)

ფარტენაძე გიგა

მიხანაშვილი ზვიად

ჭიჭინაძე კობა 



ბიზნესის ადმინისტრირება (ივლისი  2020 წ.)

გოგიჩაიშვილი გელა

მიმინოშვილი შორენა

ციქუბაძე მურმანი

ზაზაშვილი ლია

ჩიქოვანი ეკატერინე

სულხანიშვილი ლეილა

ხაჩიძე ანი  

ნანიტაშვილი გოჩა

გოგოლაძე ნიკოლოზ

ომანაძე ნინო

ჩუბინიძე ნინო  

კეკელიძე ნინო

კაკულია ლაშა


საჯარო მმართველობა (ივლისი  2020 წ.)

გარსევანიშვილი გიორგი

ასვანუა ნიკა

ღლონტი თამთა

თორაძე ნანა

კოზმავა ლუბა 


ბიზნესის ადმინისტრირება (თებერვალი-მარტი  2020 წ.)

ინასარიძე ირაკლი

გოლეთიანი სოფია

ერისთავი მარიამ

სტურუა დავითი 

ნუცუბიძე რუსუდანი

ირემაშვილი თეიმურაზ 

გოლეთიანი ქეთევან

გვაზავა ბესიკ



საჯარო მმართველობა (თებერვალი-მარტი  2020 წ.)

ხოლუაშვილი ნინო

გორგაძე ლაშა

ცხვარიაშვილი ელენე

არაბიძე ირაკლი

თათვიძე ნოდარ

გრიგალაშვილი ვეფხვია 

გურგენიძე რატი



ბიზნესის ადმინისტრირება (ივლისი  2019 წ.)


თამარ მაჭარაშვილი

ირინე დავრაშელიძე

მარიამ იაშაღაშვილი

ნიკოლოზ დარჩიაშვილი

შორენა ბერუაშვილი

ირაკლი თავბერიძე

ნათია ახალკაცი

თეონა ქუქჩიშვილი

სალომე ჯინჯოლია

ნანო ნინუა

თამარ გოგოლაშვილი

მაია როხვაძე

მარიამ ჭუმბურიძე

ანი ქიმაძე

თამარ მესხიშვილი

იზაბელა ფერიშვილი

სალომე  ქურასბედიანი

თორნიკე ძაგნიძე

გიორგი ხაბურზანია

ზურაბ ჩხაიძე

ლია ოტიაშვილი

ლაშა ჯინჯიხაძე

თამარი თალაკვაძე

გვანცა ბერიძე

ანა ჯიქია

ეთერ მამაცაშვილი

დავით დუგლაძე

ელენე ჩარქვიანი

მარიამ კვირიკაშვილი

ეკა ჯაფარიძე

არმაზ ბახტაძე

ბაჩო რუსიშვილი

მარიამი ხაბურზანია

ლაშა-გიორგი დათაშვილი

ლილი უშვერიძე

დავით შოშიტაშვილი

მერაბ ონიანი


საჯარო მმართველობა (ივლისი 2019 წ.)

ნანა ბრეგაძე

მადონა თებიძე

თამარ გორშკოვა

მაია ჯახაია

ლევანი სისვაძე

ქეთევან ცაცანაშვილი

სოფიო ვაჩაძე

შორენა წიქარიძე

ლევან წიქარიძე

ალექსანდრე ონოფრიშვილი





ბიზნესის ადმინისტრირება ( თებერვალი 2019 წ.)

ლალა ჯიქია

ჯაბა ჯიქია

დავით ობოლაძე

მიხეილი ბაღდავაძე

თინათინ როდონაია

საჯარო მმართველობა (თებერვალი 2019 წ.)

ლაშა ცომაია

გიორგი ქოჩიშვილი

ნიკოლოზ მიდოდაშვილი

დავით სუჯაშვილი

მერაბ გოხელაშვილი