29 ივნ

ბიზნესტექნოლოგიების ფაკულტეტის სტუდენტი გაცვლითი პროგრამით იმყოფებოდა ესპანეთში

Erasmus+ მოკლევადიან გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში ბიზნესტექნოლოგიების ფაკულტეტის სტუდენტი თამარ ოთინაშვილი, 5-13 ივნისს,  იმყოფებოდა ესპანეთის ქ. მოლინაში
28 ივნ

ფესტივალი - „6th edition of STARMUS Festival”

5-10 სექტემბერს ქ. ერევანში დაგეგმილია ფესტივალი - „6th edition of STARMUS Festival”, რომელიც წარმოადგენს გლობალურ ფესტივალს სამეცნიერო დარგში
28 ივნ

მარი სკლადოვსკა-კიურის სემინარი სტუ-ში

ინფორმაცია შეხვედრის შესახებ, რომელიც “ჰორიზონტი ევროპა“ საქართველოს ეროვნული ოფისისა და მეცნიერების მენეჯმენტის სკოლის ორგანიზებით, სტუ-თან პარტნიორობით გაიმართება საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტში
27 ივნ

მსოფლიო ბანკისა და ევროკავშირის პროექტი

მსოფლიო ბანკისა და ევროკავშირის მხარდაჭერით ხორციელდება პროექტი - „ეროვნული საგანმანათლებლო ინიციატივები ბუღალტრული აღრიცხვისა და აუდიტის სფეროში/ უმაღლესი და პროფესიული განათლების ინტეგრაცია“
24 ივნ

ILO-ში გამოცხადებული სტაჟირებების თაობაზე

შრომის საერთაშორისო ორგანიზაცია (ILO) სთავაზობს სტაჟირების გავლის შესაძლებლობას სამაგისტრო პროგრამების სტუდენტებს, ან პირებს, ვინც არაუმეტეს ერთი წლის წინ მიიღო მაგისტრის ხარისხი
24 ივნ

საერთაშორისო კონფერენცია - ”სატრანსპორტო ხიდი ევროპა-აზია”

სატრანსპორტო სისტემებისა და მექანიკის ინჟინერიის ფაკულტეტის ორგანიზებით, 2022 წლის 26 – 29 სექტემბერს, თბილისში ტარდება, მე-6 ქართულ - პოლონური საერთაშორისო სამეცნიერო კონფერენცია ”სატრანსპორტო ხიდი ევროპა-აზია”
ყველა სიახლის ნახვა

საჯარო მმართველობისა და ელექტრონული ბიზნესის დეპარტამენტი

საჯარო მმართველობისა და ელექტრონული ბიზნესის დეპარტამენტი (1104)


 

გვარი, სახელი

თანამდებობა

შეჭრილი

1

იაშვილი გენადი

პროფესორი 240(180)

2

დოღონაძე შოთა

პროფესორი 240(180)

3

ცაცანაშვილი მარიამ

პროფესორი 120

4

ბაღათურია გიორგი

პროფესორი 240 ინგლისურენოვანი

5

იაშვილი თინათინ

პროფესორი 240 ინგლისურენოვანი

6

იაშვილი ირინე

პროფესორი 240 ინგლისურენოვანი

7

ქოჩორაძე ოთარ

პროფესორი 240(180) რუსულენოვანი

8

ბაღათურია ოთარ

პროფ(ა) 420 რუსულენოვანი

9

დოღონაძე სოფიო

პროფ(ა) 210 რუსულენოვანი

10

ოვსიანიკოვა ნუნუ

პროფ(ა) 210

11

რევაზიშვილი თამარ

პროფ(ა) 500

2019

12

შერაზადიშვილი ბესიკ

პროფ(ა) 420 (210)

13

წვერავა ზაზა

ასისტ.პროფ. 250

2019

14

ქათამაძე ნატო

ასისტ.პროფ. 250

2019

15

ადეიშვილი ავთანდილ

ასისტ.პროფ. 270

16

გურგენიძე რატი

ასისტ.პროფ. 270

17

ღლონტი თამთა

ასისტ.პროფ. 270

18

ყურაშვილი თამილა

ასისტენტი 300