აკადემიური პერსონალი

საავტომობილო  ტრანსპორტის  დეპარტამენტი ხელმძღ–ლი: ჯუმბერ იოსებიძე

 
ჯუმბერ იოსებიძე (პროფესორი)
გიორგი აბრამიშვილი (პროფესორი)
ვარლამ ლეკიაშვილი (პროფესორი)
ოთარ გელაშვილი (პროფესორი)
ლევან ბუბუტეიშვილი (პროფესორი)
დავით ძოწენიძე (პროფესორი)

ხათუნა მღებრიშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

ნინო თოფურია (ასოცირებული პროფესორი)

დავით ფრიდონაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)
რევაზ ველიჯანაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)
ჯემალ ხმიდაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

ნუგზარ დისამიძე (ასისტენტ პროფესორი)

მიხეილ ზურიკაშვილი (ასისტენტ პროფესორი)

ვალერი ჯაჯანიძე (ასისტენტ პროფესორი) 


სარკინიგზო ტრანსპორტის დეპარტამენტი – ხელმძღ–ლი: ავთანდილ შარვაშიძე

ავთანდილ შარვაშიძე (პროფესორი)
პეტრე ქენქაძე (პროფესორი)

მერაბ გოცაძე (პროფესორი)
სერგო კარიპიდისი-კარიბოვი (პროფესორი)

ნინო მუხიგულაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

ალექსანდრე დუნდუა (ასოცირებული პროფესორი) 
ნიკოლოზ მღებრიშვილი (ასოცირებული პროფესორი)
მურთაზ პაპასკირი (ასოცირებული პროფესორი)
გრიგოლ თელია (ასოცირებული პროფესორი)

რომან მორცილაძე (ასოცირებული პროფესორი)

ზაზა მესხიძე (ასოცირებული პროფესორი)


ნინო კვაჭაძე (ასისტენტ პროფესორი)

ამირან ნოდია (ასისტენტ პროფესორი)


ტრანსპორტისა  და მანქანათმშენებლობის მენეჯმენტის დეპარტამენტი – ხელმძღ–ლი:

                                                                                                                                                       გოდერძი ტყეშელაშვილი

 
გოდერძი ტყეშელაშვილი (პროფესორი) 

ყარამან ნემსაძე  (პროფესორი)
ჟუჟუნა წიკლაური–შენგელია  (პროფესორი)

მურმან ბლიაძე  (პროფესორი)

ოლეგი ბიჭიაშვილი (პროფესორი)

ჯამლეტ ჯანჯღავა (პროფესორი)

სოლომონ პავლიაშვილი (პროფესორი) 

მარია ზუბიაშვილი (პროფესორი) 


იასონ ამანათაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

ჯონი შანიძე (ასოცირებული პროფესორი)

ლელა ბოჭოიძე (ასოცირებული პროფესორი)

ვალენტინა გეგენავა (ასოცირებული პროფესორი)

მაყვალა სვანიძე (ასოცირებული პროფესორი)

მზია მოისწრაფიშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

გიორგი მაისურაძე (ასოცირებული პროფესორი)

ემზარ გეგეშიძე  (ასოცირებული პროფესორი)

ინგა ფრანგიშვილი  (ასოცირებული პროფესორი)

ცირა ელგენდარაშვილი  (ასოცირებული პროფესორი)  

თამარ ქამხაძე  (ასოცირებული პროფესორი) 

ნინო დარსაველიძე  (ასოცირებული პროფესორი) 

მაია ჩინჩალაძე   (ასოცირებული პროფესორი) 

თამარ  რუხაძე (ასოცირებული პროფესორი)

ია გოდერძიშვილი  (ასოცირებული პროფესორი) 


დავით ჯაფარიძე (ასისტენტ პროფესორი)

ანა წულაია (ასისტენტ პროფესორი)

ნინო ვანიშვილი  (ასისტენტ პროფესორი)    

ალექსანდრე კანკაძე (ასისტენტ პროფესორი)   
 

საგზაო დეპარტამენტი – ხელმძღ–ლი: ნუგზარ რურუა


ალექსანდრე ბურდულაძე (პროფესორი)

მანანა მოისწრაფიშვილი (პროფესორი)

ხვიჩა ირემაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)
გივი დათუკიშვილი (ასოცირებული პროფესორი)
კახაბერ კობახიძე (ასოცირებული პროფესორი)

ნატო კუპატაძე (ასისტენტ პროფესორი)

ალექსანდრე კორგანოვი (ასისტენტ პროფესორი)

ზურაბ მელაძე  (ასისტენტ პროფესორი)

ექანიკის ინჟინერიის საწარმოო ტექნოლოგიების დეპარტამენტი – ხელმძღ–ლი: რაულ თურმანიძე


რაულ თურმანიძე (პროფესორი)
მერაბ შვანგირაძე  (პროფესორი) 

მანანა თალაკვაძე (პროფესორი)


დავით ბუცხრიკიძე (ასოცირებული პროფესორი)

ვაჟა შილაკაძე (ასისტენტ პროფესორი)

კვების ინდუსტრიის დეპარტამენტი – ხელმძღ–ლი:თამაზ მეგრელიძე


თამაზ მეგრელიძე (პროფესორი) 

გივი გოლეთიანი (პროფესორი) 

მზია მილაშვილი (პროფესორი)



ზურაბ ლაზარაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

გივი გუგულაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

ლერი კობახიძე (ასოცირებული პროფესორი)


თამაზ ისაკაძე (ასისტენტ პროფესორი) 

გიორგი ბერუაშვილი (ასისტენტ პროფესორი)


საწარმოო ტექნოლოგიური მანქანებისა და მექატრონიკის დეპარტამენტი – ხელმძღ–ლი:

                                                                                                                                                         თამაზ მჭედლიშვილი


თამაზ მჭედლიშვილი (პროფესორი)

კახი დემეტრაშვილი (პროფესორი)


ბაღდავაძე გელა (ასოცირებული პროფესორი)

ირმა ელერდაშვილი–ლომიძე (ასოცირებული პროფესორი)

ვაჟა ქირია (ასოცირებული პროფესორი)

ზვიად ღვინიაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)


ირაკლი შურღაია (ასისტენტ პროფესორი)

ხათუნა ამყოლაძე (ასისტენტ პროფესორი)


პოლიგრაფიისა და მსუბუქი მრეწველობის ტექნოლოგიების დეპარტამენტი – ხელმძღ–ლი:

                                                                                                                                                       ნია ნათბილაძე



ნია ნათბილაძე (პროფესორი)

თეა ბარამაშვილი (პროფესორი)
 

ირინა უგრეხელიძე (ასოცირებული პროფესორი)




სატყეო-ტექნიკური დეპარტამენტი – ხელმძღ–ლი: ზაურ ჩიტიძე

ზაურ ჩიტიძე  (პროფესორი)

რამაზ ტყემალაძე (ასისტენტ პროფესორი)



საინჟინრო გრაფიკისა და ტექნიკური მექანიკის დეპარტამენტი – ხელმძღ–ლი: იოსებ ბაციკაძე

იოსებ ბაციკაძე (პროფესორი)

მანანა არაბიძე (პროფესორი)

ნანა ნოზაძე (პროფესორი)

მერაბ კახიანი (პროფესორი)

თენგიზ ჩხაიძე (პროფესორი)

გიორგი ჯაფარიძე (პროფესორი)

ნინო ნიკვაშვილი   (პროფესორი)

ნათელა ჯავახიშვილი  (პროფესორი)

რომეო გოგალაძე (პროფესორი)


ლიანა ასათიანი (ასოცირებული პროფესორი)

სიმონ ბიწაძე  (ასოცირებული პროფესორი)

ნუნუ მუმლაძე (ასოცირებული პროფესორი)

მერი დემეტრაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

გიორგი წულეისკირი (ასოცირებული პროფესორი)

თამარ ბერიძე (ასოცირებული პროფესორი)

თენგიზ კახათელიძე  (ასოცირებული პროფესორი)

კობა ილურიძე (ასოცირებული პროფესორი) 

გოჩა ჩიტაიშვილი (ასოცირებული პროფესორი) 

ნინო ნოზაძე (ასოცირებული პროფესორი)  


 
მანანა ნოზაძე (ასისტენტ პროფესორი)

ელიზა წვერავა (ასისტენტ პროფესორი)
მზია ბეგიაშვილი (ასისტენტ პროფესორი)

ზურაბ მჭედლიშვილი (ასისტენტ პროფესორი)
თეიმურაზ კოკაია (ასისტენტ პროფესორი)
ქეთევან ჭკუასელი (ასისტენტ პროფესორი)

მანანა კოპლატაძე (ასისტენტ პროფესორი)
თამარ შუბითიძე (ასისტენტ პროფესორი)



 
 
ლოჯისტიკის დეპარტამენტი – ხელმძღ–ლი: გიორგი დობორჯგინიძე

გიორგი დობორჯგინიძე (პროფესორი)

რეზო  თედორაძე (პროფესორი)

ნათია ბუთხუზი  (ასოცირებული პროფესორი)
ზურაბ შენგელია (ასოცირებული პროფესორი)