13 თებ

სამაგისტრო სტიპენდიები საფრანგეთში -კანდიდატურების მიღება დაწყებულია!

"სამაგისტრო სტიპენდიები 2020-2021" ქართველ სტუდენტებსა და კურსდამთავრებულებს სთავაზობს საფრანგეთში მაგისტრატურის საფეხურზე სწავლის გასაგრძელებლად სრული დაფინანსების მოპოვების შესაძლებლობას.
29 იან

სტუ-ის პროფესორები კავკასიის ღვინის კულტურული მარშრუტის პირველ საერთაშორისო ასამბლეას დაესწრნენ

სტე-ის აგრარული მეცნიერებების  და ბიოსისტემების ინჟინერინგისა და ბიზნესტექნოლოგიების ფაკულტეტების პროფესორები ნინო ჩხარტიშვილი და თამარ ქობლიანიძე აზერბაიჯანის დედაქალაქში,  ბაქოში გამართულ კავკასიის ღვინის მარშრუტის პირველ გენერალურ ასამბლეას დაესწრნენ.
14 იან

დისერტაციის დაცვა

სტუ-ს აგრარული  მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის ფაკულტეტზე ა.წ. 30 იანვარს შედგება სადოქტორო დისერტაციების დაცვა
ყველა სიახლე

თანამშრომლები

 

 

ადმინისტრაცია, დეკანატის სპეციალისტები

ქვარცხავა გიორგი - ფაკულტეტის დეკანი

დოლიძე მალხაზი- საგანმანათლებლო პროექტების სპეციალისტი
კილაძე მაია  - დეკანის მოადგილე
აბრამიშვილი ლელა   მთავარი სპეციალისტი

გოროზია ნინო მთავარი სპეციალისტი

თანდილაშვილი რიმა   მთავარი სპეციალისტი

მჭედლიძე ნინო მთავარი სპეციალისტი

თანანაშვილი მთვარისა უფროსი სპეციალისტი

გოძიაშვილი მაია - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

ხიდირბეგიშვილი ეკატერინე    -  შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

ლაჭყეპიანი თენგიზ - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

გოგალაძე მარიამ - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

ტალახაძე ნათია - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი სპეციალისტი

გურგენიძე ეკატერინე - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი

აფციაური ლია - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი

გათენაძე ალექსანდრე - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი

 

ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური

ლომიძე ნინო  - ხარისხის უზრუნველოყოფის სამსახურის უფროსი
ხატიაშვილი მარიამ - მთავარი სპეციალისტი

ჯანაშია სალომე  - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

მენეჯერის სამსახური

გუნცაძე აკაკი  - ფაკულტეტის მენეჯერი
კოჩაძე ნესტან  - მთავარი სპეციალისტი
პავლიაშვილი ზაზა  - უფროსი სპეციალისტი
კაჭარავა გოჩა  - უფროსი სპეციალისტი
კენჭოშვილი ლია  - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი
რუსია ალექსანდრე - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

ალხაზიშვილი დავით - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

მერაბიშვილი ნოდარ  - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი
დონდუა ნესტორ  - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი სპეციალისტი

ქურდაძე ზვიად  - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი სპეციალისტი

სადაღაშვილი ჯემალ    შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი
უთნელიშვილი თამთა  - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი

ლაბორანტები

მიქაძე გიორგი - ლაბორატორიის ხელმძღვანელი 

სორდია ელენე - ლაბორატორიის ხელმძღვანელი

საჩანელი თამარი - უფროსი ლაბორანტი

დოლიძე ლიკა - ლაბორანტი

ჩუბინიძე ნინო - ლაბორანტი

გელაშვილი ანზორი - ლაბორანტი

ბერუაშვილი ალექსანდრე - ლაბორანტი

გლუნჩაძე მეგი - ლაბორანტი

კორძაძე თამთა - ლაბორანტი

საბაძე მარიამი - ლაბორანტი

უდესიანი ვანო - ლაბორანტი

ალექსიძე გოჩა - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი ლაბორანტი
ონაშვილი ქეთევანი - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი ლაბორანტი
ხოხონაშვილი სოფიო შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი ლაბორანტი
დუნდუა თამარ   -  შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
შენგელია მირანდა   - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
კვიციანი სალომე   - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
მამალაძე მზია  - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი ლაბორანტი
დუნდუა თამარი  - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი ლაბორანტი
კაკაურიძე დათო - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ძნელაძე სოფო  - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ჯანაშია გიო  - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ჯამაგიძე ივანე  - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ჯაფარიძე ირინა  - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ხუციშვილი გიორგი - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
მოდებაძე თამუნა  - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ნოზაძე ანა  - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ქამადაძე ზეინაბ - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
მეფარიშვილი ნიკოლოზი - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი 
ხაჩიძე მარიამ - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი

სადუნიშვილი ქეთინო - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი

მწვანე და მდგრადი  ქიმიის საკვლევი ინსტიტუტი


თოიძე პოლინა  - მთავარი სპეციალისტი
გაბრიჩიძე მაია  - უფროსი სპეციალისტი
დონაძე მარინე  - უფროსი სპეციალისტი
კაპანაძე ლია - უფროსი სპეციალისტი

აგრარული ტექნოლოგიების  დეპარტამენტი

ლია ამირანაშვილი  - ასოც. პროფესორი აგრარული ტექნოლოგიების დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
გაგოშიძე გიორგი  - პროფესორი
ცქიტიშვილი ეკა - პროფესორი 
ლაოშვილი ზურაბ -  პროფესორი 
დანელია ირინე   - მოწვეული პროფესორი  
სარჯველაძე იოსებ  - მოწვეული პროფესორი 
ცინცაძე მანანა  -  მოწვეული პროფესორი 
გუგავა ელდარი - მოწვეული პროფესორი
დოლიძე ვლადიმერ   -მოწვეული პროფესორი  

ღვლიღვაშვილი ვასილ - მოწვეული პროფესორი

კუხალაშვილი მაია - მოწვეული პროფესორი

ჩანქსელიანი ზაურ - მოწვეული პროფესორი

გუგავა ელდარ - მოწვეული პროფესორი

ცერცვაძე არჩილ მოწვეული პროფესორი

გოგიშვილი თინათინ  - ასოც. პროფესორი

ლომიძე ნინო -ასოც. პროფესორი
დარსაველიძე თინათინ -მოწვეული ასოც.პროფესორი
როყვა ქეთევანი   - მოწვეული ასოც. პროფესორი
ნატროშვილი ნათია   - მოწვეული ასოც. პროფესორი  
ზაქარიაშვილი   ნინო  - მოწვეული ასოც.პროფესორი   
რობაქიძე ქეთევან  -  მოწვეული ასოც.პროფეორი
პავლიაშვილი ქეთევან  - მოწვეული ასოც. პროფესორი
ბადრიძე გულნარა  - მოწვეული ასოც. პროფესორი
ბედიანაშვილი ციცინო  - მოწვეული ასოც. პროფესორი
მაჭავარიანი ნათია  - მოწვეული ასოც.პროფესორი

ბოკერია მარინე - მოწვეული ასოც. პროფესორი

ტიგინაშვლი ზვიადი - მოწვეული ასოც. პროფესორი

ბადრიშვილი გიორგი - მოწვეული ასოც. პროფესორი
ორჯანელი ნაილე - მოწვეული უფროსი მასწავლებელი  აკ.დოქტორი

ცქვიტინიძე გალია მოწვეული უფროსი მასწავლებელი

ბაიდაური ლალი  - მოწვეული უფროსი მასწავლებელი
მჭედლიძე ანა   - დეპარტამენტის მთავარი სპეციალისტი

აგროინჟინერიის დეპარტამენტი

მალხაზ დოლიძე - პროფესორი - აგროინჟინერიის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი

თავხელიძე დავით - პროფესორი ინგლისურენოვანი
სანაია ეკატერინე  -ასოც. პროფესორი

ლომიშვილი მაია - ასისტენტ- პროფესორი

გუნცაძე აკაკი    - ასისტენი

გუბელაძე დავით - მოწვეული პროფესორი

კოპალიანი ნატალია  - მოწვეული პროფესორი

მელაძე მაია - მოწვეული ასოც. პროფესორი
ოდილავაძე თამაზ - მოწვეული ასოც.პროფესორი
ნატროშვილი დიმიტრი   - მოწვეული ასოც.პროფესორი
ხარაიშვილი ოლღა - მოწვეული ასოც.პროფესორი  
მაია კუპრავიშვილი - მოწვეული ასოც.პროფესორი  .
თანანაშვილი მთვარისა  - მოწვეული ასოც. პროფესორი

თედორაძე ომარი - მოწვეული ასოცირებული პროფესორი  
კიკაბიძე მაია -  მოწვეული უფროსი მასწავლებელი (აკ.დოქტორი)

გეგენავა ლეილა - მოწვეული უფროსი მასწავლებელი (აკ.დოქტორი)

კეჩხოშვილი ერეკლე- მოწვეული უფროსი მასწავლებელი
დავითაშვილი კონსტანტინე   უფროსი მასწავლებელი

თეოდორე გიგნაძე  მასწავლებელი

 ახვლედიანი ლალი   - დეპარტამენტის მთავარი სპეციალისტი

 

სასურსათო დეპარტამენტი

ტყემალაძე გურამი   -  პროფესორი სასურსათო დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
რუხაძე თეიმურაზ  - პროფესორი

უგრეხელიძე ვახტანგ - პროფესორი

ქვარცხავა გიორგი - პროფესორი ინგლისურენოვანი

ბერეჟიანი მალხაზი  - ასოც. პროფესორი

კილაძე მაია   - ასოც. პროფესორი
სორდია ელენე - ასისტენტი

ბოკერია კახა - ასისტენტი
საჩანელი თამარ  - ასისტენტი
გურგენიძე ლელა  - ასისტენტი
ყანჩაველი თამარი   - ასისტენტი

გაგელიძე ნინო -მოწვეული პროფესორი
ჯაფარიძე შუქრი - მოწვეული პროფესორი
დოლიძე მალხაზი - მოწვეულიპროფესორი
კოკილაშვილი რაული - მოწვეული ასოც.პროფესორი
მამარდაშვილი ნაირა - მოწვეული ასოც.პროფესორი
ბერიაშვილი ქეთევან - მოწვეული ასოც.პროფესორი
მახაშვილი ქეთევან   - მოწვეული ასოც. პროფესორი  
მებონია ნინო - მოწვეული უფროსი მასწავლებელი
გოგალაძე მაია - მოწვეული უფროსი მასწავლებელი (აკ.დოქტორი)

ნაყოფია ვერიკო - მოწვეული უფროსი მასწავლებელი (აკ. დოქტორი)
ძნელაძე სოფიო  - უფროსი მასწავლებელი

ნიკოლეიშვილი მანანა - უფროსი მასწავლებელი

გამყრელიძე ნინო - მასწავლებელი
სარაჯიშვილი ქეთევან - დოქტორის აკადემიური ხარისხი - მასწავლებელი

გარუჩავა მურად  - შტატგარეშე თანმშრომელი სპეციალისტი

სუხიშვილი ნათია - დეპარტამენტის მთავარი სპეციალისტი

 

მევენახეობა -მეღვინეობის დეპარტამენტი

ჩხარტიშვილი ნინო  -  პროფესორი ინგლისურენოვანი მევენახეობა -მეღვინეობის დეპარტამენტის ხელმძღვანელის მოვ.შემსრ.
ხომასურიძე მარიამ   -  პროფესორი ინგლისურენოვანი
მაღრაძე დავით   - პროფესორი ინგლისურენოვანი
უჯმაჯურიძე ლევან   - მოწვეული პროფესორი  
აბზიანიძე დავითი - მოწვეული პროფესორი პროფესორი
შათირიშვილი შალვა  - მოწვეული ასოც. პროფესორი

 

 

საინფორმაციო ტექნოლოგიების სამსახური

ზუბიაშვილი დავითი  - შტატგარეშე თანამშრომელი პროგრამისტი

რამაზაშვილი ირაკლი  - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი
კურდღელია ნიკო    -  შტატგარტეშე მთავარი სპეციალისტი

კურდღელია ირაკლი   - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი სპეციალისტი

კერესელიძე ნინო - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი

სააკაშვილი ნინო   - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი


სამეურნეო

ბოცვაძე ზვიად   - ელექტრიკოსი
გაჩეჩილაძე ზაალ   - სანტექნიკი
ბეროშვილი მადონა  - დამლაგებელი
ბერძენიშვილი გალინა    - დამლაგებელი
გამგებელი დალი   - დამლაგებელი
გვრიტიშვილი თამარი   - დამლაგებელი
მაისურაძე მარეხი   - დამლაგებელი
მოსიაშვილი ნინო    - დამლაგებელი
ქოზაშვილი ციალა   - დამლაგებელი
ცხვირაშვილი ლია  - დამლაგებელი
ჩუბინიძე ზოია    - დამლაგებელი
ხუბიაშვილი ზინაიდა  - დამლაგებელი
ყურუა ეთერ   - დამლაგებელი ასინიზატორი
წიქარიძე ლიანა  - დამლაგებელი ასინიზატორი
თანიაშვილი მარიამი   - დამლაგებელი ასინიზატორი
ყურუა ნათია - დამლაგებელი ასინიზატორი

დაცვის სამსახური

კედელაშვილი კახაბერ  -  ფაკულტეტის დაცვის სამსახურის უფროსი
მათიაშვილი გიორგი  - დაცვის თანამშრომელი
ფავლენიშვილი დავით - დაცვის თანამშრომელი
ხვედელიძე გრიგოლი  - დაცვის თანამშრომელი
მოთიაშვილი ვალერიანი -დაცვის თანამშრომელი
წიკლაური კობა - დაცვის თანამშრომელი
მსხილაძე მერაბ - დაცვის თანამშრომელი
დოლიძე მიხეილ - დაცვის თანამშრომელი
ბექაური ვაჟა - დაცვის თანამშრომელი
ზურაბიშვილი ზაზა - დაცვის თანამშრომელი

დიდი ჯიხაიშის ნ.ნიკოლაძის სახელობის აგროინჟინერიისა და სასურსათო
ტექნოლოგიების პროფესიული კოლეჯი

მიქაძე ნუგზარ  - დირექტორი
მანჯგალაძე იაკობ  - დირექტორის მოადგილე
კახაძე ჯემალ  - მენეჯერი
თეა მეფარიშვილი  - უფროსი სპეციალისტი
კოხრეიძე იური  - უფროსი სპეციალისტი
მიქაძე მანუჩარ   - სპეციალისტი

კანდელაკი რევაზი- სპეციალისტი
ფხაკაძე მარიამ  -  ლაბორანტი
დეშჩი ავთანდილ - კომენდანტი
დავითულიანი ილია  - ენერგეტიკოსი
დარსაველიძე ტარიელ   - ზეინკალ-სანტექნიკოსი
ტალიკაძე ვალერიანე - მებაღე
კახაძე იოსები- დაცვის თანამშრომელი
მანჯგალაძე ვახტანგ - დაცვის თანამშრომელი

ლეჟავა გიორგი  -დაცვის თანამშრომელი

ვაშაკიძე ნონა   - დამლაგებელი
ჩარქსელიანი ლუბუჩკა   - დამლაგებელ

ალექსანდრე ბალანჩივაძე - დროებითი ხელშეკრულებით

ხარაბაძე ვარლამი - დროებითი ხელშეკრულებით

სანაძე მამუკა   - დროებითი ხელშეკრულებით