21 ნოე

ჰიდრავლიკის ლაბორატორიას პროფესორ ირაკლი ყრუაშვილის სახელი მიენიჭა.

ჰიდრავლიკის ლაბორატორიას პროფესორ ირაკლი ყრუაშვილის სახელი მიენიჭა.
15 ნოე

აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის ფაკულტეტზე სტუმრად 54 საჯარო სკოლის მოსწავლეები

აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის ფაკულტეტს  სტუმრად  54 საჯარო სკოლა ეწვია.
07 ნოე

აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის ფაკულტეტი მეცნიერების საერთაშორისო დღის აღნიშვნას უერთდება

აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის ფაკულტეტი მეცნიერების საერთაშორისო დღის აღნიშვნას უერთდება.
ყველა სიახლე

თანამშრომლები

 

 

ადმინისტრაცია, დეკანატის სპეციალისტები

ქვარცხავა გიორგი - ფაკულტეტის დეკანი

დოლიძე მალხაზი- საგანმანათლებლო პროექტების სპეციალისტი
კილაძე მაია  - დეკანის მოადგილე
აბრამიშვილი ლელა   მთავარი სპეციალისტი

გოროზია ნინო მთავარი სპეციალისტი

თანდილაშვილი რიმა   მთავარი სპეციალისტი

მჭედლიძე ნინო მთავარი სპეციალისტი

თანანაშვილი მთვარისა უფროსი სპეციალისტი

გოძიაშვილი მაია - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

ხიდირბეგიშვილი ეკატერინე    -  შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

ლაჭყეპიანი თენგიზ - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

გოგალაძე მარიამ - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

ტალახაძე ნათია - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი სპეციალისტი

გურგენიძე ეკატერინე - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი

აფციაური ლია - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი

გათენაძე ალექსანდრე - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი

 

ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური

ლომიძე ნინო  - ხარისხის უზრუნველოყოფის სამსახურის უფროსი
ხატიაშვილი მარიამ - მთავარი სპეციალისტი

ჯანაშია სალომე  - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

მენეჯერის სამსახური

გუნცაძე აკაკი  - ფაკულტეტის მენეჯერი
კოჩაძე ნესტან  - მთავარი სპეციალისტი
პავლიაშვილი ზაზა  - უფროსი სპეციალისტი
კაჭარავა გოჩა  - უფროსი სპეციალისტი
კენჭოშვილი ლია  - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი
რუსია ალექსანდრე - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

ალხაზიშვილი დავით - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი

მერაბიშვილი ნოდარ  - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი
დონდუა ნესტორ  - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი სპეციალისტი

ქურდაძე ზვიად  - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი სპეციალისტი

სადაღაშვილი ჯემალ    შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი
უთნელიშვილი თამთა  - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი

ლაბორანტები

მიქაძე გიორგი - ლაბორატორიის ხელმძღვანელი 

სორდია ელენე - ლაბორატორიის ხელმძღვანელი

საჩანელი თამარი - უფროსი ლაბორანტი

დოლიძე ლიკა - ლაბორანტი

ჩუბინიძე ნინო - ლაბორანტი

გელაშვილი ანზორი - ლაბორანტი

ბერუაშვილი ალექსანდრე - ლაბორანტი

გლუნჩაძე მეგი - ლაბორანტი

კორძაძე თამთა - ლაბორანტი

საბაძე მარიამი - ლაბორანტი

უდესიანი ვანო - ლაბორანტი

ალექსიძე გოჩა - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი ლაბორანტი
ონაშვილი ქეთევანი - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი ლაბორანტი
ხოხონაშვილი სოფიო შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი ლაბორანტი
დუნდუა თამარ   -  შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
შენგელია მირანდა   - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
კვიციანი სალომე   - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
მამალაძე მზია  - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი ლაბორანტი
დუნდუა თამარი  - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი ლაბორანტი
კაკაურიძე დათო - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ძნელაძე სოფო  - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ჯანაშია გიო  - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ჯამაგიძე ივანე  - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ჯაფარიძე ირინა  - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ხუციშვილი გიორგი - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
მოდებაძე თამუნა  - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ნოზაძე ანა  - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
ქამადაძე ზეინაბ - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი
მეფარიშვილი ნიკოლოზი - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი 
ხაჩიძე მარიამ - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი

სადუნიშვილი ქეთინო - შტატგარეშე თანამშრომელი ლაბორანტი

მწვანე და მდგრადი  ქიმიის საკვლევი ინსტიტუტი


თოიძე პოლინა  - მთავარი სპეციალისტი
გაბრიჩიძე მაია  - უფროსი სპეციალისტი
დონაძე მარინე  - უფროსი სპეციალისტი
კაპანაძე ლია - უფროსი სპეციალისტი

აგრარული ტექნოლოგიების  დეპარტამენტი

ლია ამირანაშვილი  - ასოც. პროფესორი აგრარული ტექნოლოგიების დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
გაგოშიძე გიორგი  - პროფესორი
ცქიტიშვილი ეკა - პროფესორი 
ლაოშვილი ზურაბ -  პროფესორი 
დანელია ირინე   - მოწვეული პროფესორი  
სარჯველაძე იოსებ  - მოწვეული პროფესორი 
ცინცაძე მანანა  -  მოწვეული პროფესორი 
გუგავა ელდარი - მოწვეული პროფესორი
დოლიძე ვლადიმერ   -მოწვეული პროფესორი  

ღვლიღვაშვილი ვასილ - მოწვეული პროფესორი

კუხალაშვილი მაია - მოწვეული პროფესორი

ჩანქსელიანი ზაურ - მოწვეული პროფესორი

გუგავა ელდარ - მოწვეული პროფესორი

ცერცვაძე არჩილ მოწვეული პროფესორი

გოგიშვილი თინათინ  - ასოც. პროფესორი

ლომიძე ნინო -ასოც. პროფესორი
დარსაველიძე თინათინ -მოწვეული ასოც.პროფესორი
როყვა ქეთევანი   - მოწვეული ასოც. პროფესორი
ნატროშვილი ნათია   - მოწვეული ასოც. პროფესორი  
ზაქარიაშვილი   ნინო  - მოწვეული ასოც.პროფესორი   
რობაქიძე ქეთევან  -  მოწვეული ასოც.პროფეორი
პავლიაშვილი ქეთევან  - მოწვეული ასოც. პროფესორი
ბადრიძე გულნარა  - მოწვეული ასოც. პროფესორი
ბედიანაშვილი ციცინო  - მოწვეული ასოც. პროფესორი
მაჭავარიანი ნათია  - მოწვეული ასოც.პროფესორი

ბოკერია მარინე - მოწვეული ასოც. პროფესორი

ტიგინაშვლი ზვიადი - მოწვეული ასოც. პროფესორი

ბადრიშვილი გიორგი - მოწვეული ასოც. პროფესორი
ორჯანელი ნაილე - მოწვეული უფროსი მასწავლებელი  აკ.დოქტორი

ცქვიტინიძე გალია მოწვეული უფროსი მასწავლებელი

ბაიდაური ლალი  - მოწვეული უფროსი მასწავლებელი
მჭედლიძე ანა   - დეპარტამენტის მთავარი სპეციალისტი

აგროინჟინერიის დეპარტამენტი

მალხაზ დოლიძე - პროფესორი - აგროინჟინერიის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი

თავხელიძე დავით - პროფესორი ინგლისურენოვანი
სანაია ეკატერინე  -ასოც. პროფესორი

ლომიშვილი მაია - ასისტენტ- პროფესორი

გუნცაძე აკაკი    - ასისტენი

გუბელაძე დავით - მოწვეული პროფესორი

კოპალიანი ნატალია  - მოწვეული პროფესორი

მელაძე მაია - მოწვეული ასოც. პროფესორი
ოდილავაძე თამაზ - მოწვეული ასოც.პროფესორი
ნატროშვილი დიმიტრი   - მოწვეული ასოც.პროფესორი
ხარაიშვილი ოლღა - მოწვეული ასოც.პროფესორი  
მაია კუპრავიშვილი - მოწვეული ასოც.პროფესორი  .
თანანაშვილი მთვარისა  - მოწვეული ასოც. პროფესორი

თედორაძე ომარი - მოწვეული ასოცირებული პროფესორი  
კიკაბიძე მაია -  მოწვეული უფროსი მასწავლებელი (აკ.დოქტორი)

გეგენავა ლეილა - მოწვეული უფროსი მასწავლებელი (აკ.დოქტორი)

კეჩხოშვილი ერეკლე- მოწვეული უფროსი მასწავლებელი
დავითაშვილი კონსტანტინე   უფროსი მასწავლებელი

თეოდორე გიგნაძე  მასწავლებელი

 ახვლედიანი ლალი   - დეპარტამენტის მთავარი სპეციალისტი

 

სასურსათო დეპარტამენტი

ტყემალაძე გურამი   -  პროფესორი სასურსათო დეპარტამენტის ხელმძღვანელი
რუხაძე თეიმურაზ  - პროფესორი

უგრეხელიძე ვახტანგ - პროფესორი

ქვარცხავა გიორგი - პროფესორი ინგლისურენოვანი

ბერეჟიანი მალხაზი  - ასოც. პროფესორი

კილაძე მაია   - ასოც. პროფესორი
სორდია ელენე - ასისტენტი

ბოკერია კახა - ასისტენტი
საჩანელი თამარ  - ასისტენტი
გურგენიძე ლელა  - ასისტენტი
ყანჩაველი თამარი   - ასისტენტი

გაგელიძე ნინო -მოწვეული პროფესორი
ჯაფარიძე შუქრი - მოწვეული პროფესორი
დოლიძე მალხაზი - მოწვეულიპროფესორი
კოკილაშვილი რაული - მოწვეული ასოც.პროფესორი
მამარდაშვილი ნაირა - მოწვეული ასოც.პროფესორი
ბერიაშვილი ქეთევან - მოწვეული ასოც.პროფესორი
მახაშვილი ქეთევან   - მოწვეული ასოც. პროფესორი  
მებონია ნინო - მოწვეული უფროსი მასწავლებელი
გოგალაძე მაია - მოწვეული უფროსი მასწავლებელი (აკ.დოქტორი)

ნაყოფია ვერიკო - მოწვეული უფროსი მასწავლებელი (აკ. დოქტორი)
ძნელაძე სოფიო  - უფროსი მასწავლებელი

ნიკოლეიშვილი მანანა - უფროსი მასწავლებელი

გამყრელიძე ნინო - მასწავლებელი
სარაჯიშვილი ქეთევან - დოქტორის აკადემიური ხარისხი - მასწავლებელი

გარუჩავა მურად  - შტატგარეშე თანმშრომელი სპეციალისტი

სუხიშვილი ნათია - დეპარტამენტის მთავარი სპეციალისტი

 

მევენახეობა -მეღვინეობის დეპარტამენტი

ჩხარტიშვილი ნინო  -  პროფესორი ინგლისურენოვანი მევენახეობა -მეღვინეობის დეპარტამენტის ხელმძღვანელის მოვ.შემსრ.
ხომასურიძე მარიამ   -  პროფესორი ინგლისურენოვანი
მაღრაძე დავით   - პროფესორი ინგლისურენოვანი
უჯმაჯურიძე ლევან   - მოწვეული პროფესორი  
აბზიანიძე დავითი - მოწვეული პროფესორი პროფესორი
შათირიშვილი შალვა  - მოწვეული ასოც. პროფესორი

 

 

საინფორმაციო ტექნოლოგიების სამსახური

ზუბიაშვილი დავითი  - შტატგარეშე თანამშრომელი პროგრამისტი

რამაზაშვილი ირაკლი  - შტატგარეშე თანამშრომელი მთავარი სპეციალისტი
კურდღელია ნიკო    -  შტატგარტეშე მთავარი სპეციალისტი

კურდღელია ირაკლი   - შტატგარეშე თანამშრომელი უფროსი სპეციალისტი

კერესელიძე ნინო - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი

სააკაშვილი ნინო   - შტატგარეშე თანამშრომელი სპეციალისტი


სამეურნეო

ბოცვაძე ზვიად   - ელექტრიკოსი
გაჩეჩილაძე ზაალ   - სანტექნიკი
ბეროშვილი მადონა  - დამლაგებელი
ბერძენიშვილი გალინა    - დამლაგებელი
გამგებელი დალი   - დამლაგებელი
გვრიტიშვილი თამარი   - დამლაგებელი
მაისურაძე მარეხი   - დამლაგებელი
მოსიაშვილი ნინო    - დამლაგებელი
ქოზაშვილი ციალა   - დამლაგებელი
ცხვირაშვილი ლია  - დამლაგებელი
ჩუბინიძე ზოია    - დამლაგებელი
ხუბიაშვილი ზინაიდა  - დამლაგებელი
ყურუა ეთერ   - დამლაგებელი ასინიზატორი
წიქარიძე ლიანა  - დამლაგებელი ასინიზატორი
თანიაშვილი მარიამი   - დამლაგებელი ასინიზატორი
ყურუა ნათია - დამლაგებელი ასინიზატორი

დაცვის სამსახური

კედელაშვილი კახაბერ  -  ფაკულტეტის დაცვის სამსახურის უფროსი
მათიაშვილი გიორგი  - დაცვის თანამშრომელი
ფავლენიშვილი დავით - დაცვის თანამშრომელი
ხვედელიძე გრიგოლი  - დაცვის თანამშრომელი
მოთიაშვილი ვალერიანი -დაცვის თანამშრომელი
წიკლაური კობა - დაცვის თანამშრომელი
მსხილაძე მერაბ - დაცვის თანამშრომელი
დოლიძე მიხეილ - დაცვის თანამშრომელი
ბექაური ვაჟა - დაცვის თანამშრომელი
ზურაბიშვილი ზაზა - დაცვის თანამშრომელი

დიდი ჯიხაიშის ნ.ნიკოლაძის სახელობის აგროინჟინერიისა და სასურსათო
ტექნოლოგიების პროფესიული კოლეჯი

მიქაძე ნუგზარ  - დირექტორი
მანჯგალაძე იაკობ  - დირექტორის მოადგილე
კახაძე ჯემალ  - მენეჯერი
თეა მეფარიშვილი  - უფროსი სპეციალისტი
კოხრეიძე იური  - უფროსი სპეციალისტი
მიქაძე მანუჩარ   - სპეციალისტი

კანდელაკი რევაზი- სპეციალისტი
ფხაკაძე მარიამ  -  ლაბორანტი
დეშჩი ავთანდილ - კომენდანტი
დავითულიანი ილია  - ენერგეტიკოსი
დარსაველიძე ტარიელ   - ზეინკალ-სანტექნიკოსი
ტალიკაძე ვალერიანე - მებაღე
კახაძე იოსები- დაცვის თანამშრომელი
მანჯგალაძე ვახტანგ - დაცვის თანამშრომელი

ლეჟავა გიორგი  -დაცვის თანამშრომელი

ვაშაკიძე ნონა   - დამლაგებელი
ჩარქსელიანი ლუბუჩკა   - დამლაგებელ

ალექსანდრე ბალანჩივაძე - დროებითი ხელშეკრულებით

ხარაბაძე ვარლამი - დროებითი ხელშეკრულებით

სანაძე მამუკა   - დროებითი ხელშეკრულებით