სტრუქტურა

ფაკულტეტის საბჭო

 საბჭოს თავმჯდომარე: ო.გელაშვილი

საბჭოს მდივანი: გ.მაისურაძე

საავტომობილო ტრანსპორტის დეპარტამენტი 

ჯუმბერ იოსებიძე (პროფესორი)
გიორგი აბრამიშვილი (პროფესორი)
ვარლამ ლეკიაშვილი (პროფესორი)
ოთარ გელაშვილი (პროფესორი)
ლევან ბუბუტეიშვილი (პროფესორი)
დავით ძოწენიძე (პროფესორი)

ხათუნა მღებრიშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

ნინო თოფურია (ასოცირებული პროფესორი)

დავით ფრიდონაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)
რევაზ ველიჯანაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)
ჯემალ ხმიდაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

ნუგზარ დისამიძე (ასისტენტ პროფესორი) 

მიხეილ ზურიკაშვილი (ასისტენტ პროფესორი)


სარკინიგზო ტრანსპორტის დეპარტამენტი

ავთანდილ შარვაშიძე (პროფესორი)
პეტრე ქენქაძე (პროფესორი)

მერაბ გოცაძე (პროფესორი)
სერგო კარიპიდისი-კარიბოვი (პროფესორი)

ჯონდო სანიკიძე  (ასოცირებული პროფესორი)

ნინო მუხიგულაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

ალექსანდრე დუნდუა (ასოცირებული პროფესორი) 
ნიკოლოზ მღებრიშვილი (ასოცირებული პროფესორი)
მურთაზ პაპასკირი (ასოცირებული პროფესორი)
გრიგოლ თელია (ასოცირებული პროფესორი)

ზაზა მესხიძე (ასოცირებული პროფესორი)

ნინო კვაჭაძე (ასისტენტ პროფესორი) 

ამირან ნოდია (ასისტენტ პროფესორი)


საზღვაო და სპეციალური ტექნოლოგიური  ტრანსპორტის დეპარტამენტი

                                                                                                                                                              

გიორგი არჩვაძე (პროფესორი)

ემზარ გეგეშიძე  (ასოცირებული პროფესორი)

მაია ბარბაქაძე (ასოცირებული პროფესორი)

ვალერი ჯაჯანიძე  (ასისტენტ პროფესორი) 


ტრანსპორტისა  და მანქანათმშენებლობის მენეჯმენტის დეპარტამენტი


 
გოდერძი ტყეშელაშვილი (პროფესორი) 

ყარამან ნემსაძე  (პროფესორი)
ჟუჟუნა წიკლაური–შენგელია  (პროფესორი)

მურმან ბლიაძე  (პროფესორი)

ოლეგი ბიჭიაშვილი (პროფესორი)

ჯამლეტ ჯანჯღავა (პროფესორი)

სოლომონ პავლიაშვილი (პროფესორი) 


იასონ ამანათაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

ჯონი შანიძე (ასოცირებული პროფესორი)

ლელა ბოჭოიძე (ასოცირებული პროფესორი)

ვალენტინა გეგენავა (ასოცირებული პროფესორი)

მაყვალა სვანიძე (ასოცირებული პროფესორი)

მზია მოისწრაფიშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

გიორგი მაისურაძე (ასოცირებული პროფესორი)

ინგა ფრანგიშვილი  (ასოცირებული პროფესორი)

ცირა ელგენდარაშვილი  (ასოცირებული პროფესორი)  

თამარ ქამხაძე  (ასოცირებული პროფესორი) 

ნინო დარსაველიძე  (ასოცირებული პროფესორი) 

მაია ჩინჩალაძე   (ასოცირებული პროფესორი) 

თამარ რუხაძე (ასისტენტ პროფესორი)

დავით ჯაფარიძე (ასისტენტ პროფესორი)

ანა წულაია (ასისტენტ პროფესორი)

ია გოდერძიშვილი  (ასისტენტ პროფესორი) 

ნინო ვანიშვილი  (ასისტენტ პროფესორი)    

საგზაო დეპარტამენტი


ალექსანდრე ბურდულაძე (პროფესორი)

მანანა მოისწრაფიშვილი (პროფესორი)

ხვიჩა ირემაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)
გივი დათუკიშვილი (ასოცირებული პროფესორი)
კახაბერ კობახიძე (ასოცირებული პროფესორი)

მალხაზ ბეჟანიშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

ნატო კუპატაძე (ასისტენტ პროფესორი)

ალექსანდრე კორგანოვი (ასისტენტ პროფესორი)

ზურაბ მელაძე  (ასისტენტ პროფესორი)

მექანიკის ინჟინერიის საწარმოო ტექნოლოგიების დეპარტამენტი


რაულ თურმანიძე (პროფესორი)
მერაბ შვანგირაძე  (პროფესორი)
 
დავით ბუცხრიკიძე (ასოცირებული პროფესორი)

ვაჟა შილაკაძე (ასისტენტ პროფესორი)

კვების ინდუსტრიის დეპარტამენტი


თამაზ მეგრელიძე (პროფესორი) 

გივი გოლეთიანი (პროფესორი) 

მზია მილაშვილი (პროფესორი)


გივი გუგულაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

ლერი კობახიძე (ასოცირებული პროფესორი)

ზურაბ ლაზარაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

მანანა თალაკვაძე (ასოცირებული პროფესორი)

თამაზ ისაკაძე (ასისტენტ პროფესორი) 

გიორგი ბერუაშვილი (ასისტენტ პროფესორი) 


საწარმოო ტექნოლოგიური მანქანებისა და მექატრონიკის დეპარტამენტი 


თამაზ მჭედლიშვილი (პროფესორი)

კახი დემეტრაშვილი (პროფესორი)


ბაღდავაძე გელა (ასოცირებული პროფესორი)

ირმა ელერდაშვილი–ლომიძე (ასოცირებული პროფესორი)

ვაჟა ქირია (ასოცირებული პროფესორი)

ზვიად ღვინიაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

ირაკლი შურღაია (ასისტენტ პროფესორი) 

ხათუნა ამყოლაძე (ასისტენტ პროფესორი)


პოლიგრაფიისა და მსუბუქი მრეწველობის ტექნოლოგიების დეპარტამენტი



ნია ნათბილაძე (პროფესორი)

თეა ბარამაშვილი (პროფესორი)
 

ირინა უგრეხელიძე (ასოცირებული პროფესორი)

ვალერი ლობჟანიძე (ასისტენტ პროფესორი)

სატყეო-ტექნიკური დეპარტამენტი

ზაურ ჩიტიძე  (პროფესორი)

ზაურ ბალამწარაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

რამაზ ტყემალაძე (ასისტენტ პროფესორი)



საინჟინრო გრაფიკისა და ტექნიკური მექანიკის დეპარტამენტი

იოსებ ბაციკაძე (პროფესორი)

მანანა არაბიძე (პროფესორი)

ნანა ნოზაძე (პროფესორი)

მერაბ კახიანი (პროფესორი)

ზურაბ კვინიკაძე  (პროფესორი)

გრიგოლ ჭელიძე (პროფესორი)

თენგიზ ჩხაიძე (პროფესორი)

გიორგი ჯაფარიძე (პროფესორი)


 

ლიანა ასათიანი (ასოცირებული პროფესორი)

სიმონ ბიწაძე  (ასოცირებული პროფესორი)

ნუნუ მუმლაძე (ასოცირებული პროფესორი)

მერი დემეტრაშვილი (ასოცირებული პროფესორი)

გიორგი წულეისკირი (ასოცირებული პროფესორი)

თამარ ბერიძე (ასოცირებული პროფესორი)

თენგიზ კახათელიძე  (ასოცირებული პროფესორი)

კობა ილურიძე (ასოცირებული პროფესორი) 

გოჩა ჩიტაიშვილი (ასოცირებული პროფესორი) 

მანანა ნოზაძე (ასისტენტ პროფესორი) 

ელიზა წვერავა (ასისტენტ პროფესორი) 
მზია ბეგიაშვილი (ასისტენტ პროფესორი) 

ზურაბ მჭედლიშვილი (ასისტენტ პროფესორი) 
თეიმურაზ კოკაია (ასისტენტ პროფესორი) 
ქეთევან ჭკუასელი (ასისტენტ პროფესორი) 

მანანა კოპლატაძე (ასისტენტ პროფესორი) 

თამარ შუბითიძე (ასისტენტ პროფესორი)  

 
 
ლოჯისტიკის დეპარტამენტი

გიორგი დობორჯგინიძე (პროფესორი)

რეზო  თედორაძე (პროფესორი)

ნათია ბუთხუზი  (ასოცირებული პროფესორი)

ზვიად შანავა (ასოცირებული პროფესორი)

ზურაბ შენგელია (ასოცირებული პროფესორი)

თეიმურაზ გორშკოვი (ასისტენტ პროფესორი)


სტუდენტები


მიქაბერიძე ომარი

ჭანია პაატა

კობერიძე გიორგი

მალაზონია ანა

ხიდაშელი ლევანი

ტუღუში დარინა

კეთილაძე ავთანდილი

ნოქარაშვილი თეონა

ყანჩაშვილი ქეთევანი

გაგუა ლაშა

ზილინაშვილი ალექსი

სვანიძე ირაკლი

ანთიძე გოგა

დოლიაშვილი თამაზ

ღიბრაძე ზურაბ

ქომეთიანი გიორგი

დედანაშვილი ბელა

თავშავაძე ნიკა

ბარსეგოვი სერგეი

ხუცინაშვილი ნიკა

ქობულაშვილი გოდერძი

ოქუაშვილი სანდრო

ქარჩავა ანრი

ციცვიძე გიორგი

ხუბულური თამთა

გიორგაძე რაინდი

აბდუშელიშვილი ნიკა

ჟღერია რუსუდან

ვართასაშვილი თამარი

სისვაძე გიორგი

ლიპატრელიანი ბექა

ღვანია შოთა

მიხანაშვილი თამარ

ფირცხელანი თემური

ტერ-ნერსესოვი გიორგი

ალავიძე გიორგი

გეგეშიძე ბესარიონ

ქობალია ჯანო

დარგუაშვილი მარიამ

ხიდაშელი ალეკო

ბირთველიშვილი თორნიკე

მუშკუდიანი გიორგი

საბაძე მარიამი

შამუგია ლიზა

ხუბუა სალომე

კვაცაშვილი მარიამ

მეგრელიშვილი ეკატერინე

ბლიაძე სალომე

სულთანიშვილი ეკა

ბოხუა ლანა

დარბაიძე ვასილი

ელოშვილი ლაშა

გვარამია კესო

ჩხიტუნიძე გიორგი

ყიფშიძე თეონა

ხორავა ლევან

ონიანი ზაზა

ნანავა ამირან

კაპანაძე ირაკლი

ქალდანი გიორგი

ცინდელიანი ალექსანდრე

გვასალია თორნიკე

პაპიძე მარი

ქალდანი მერაბი

მეშველიანი ივანე

ჩუბინიძე ირაკლი

ჯვარაშვილი ვახტანგი