სადისერტაციო საბჭო


თავმჯდომარე: ალექსანდრე ტალიაშვილი
მდივანი: სალომე ხიზანიშვილი
სახელი და გვარი
სოციალური მეცნიერებების დეპარტამენტი
1
ავთანდილ სონღულაშვილი
2
თენგიზ გრიგოლია
3
იგორ კვესელავა
4
ვანო ჭიაურელი
5
იაშა კუტუბიძე
6
რევაზ მიშველაძე
7
ზურაბ ხასაია
8
გიორგი ბარამიძე
9
ტარიელ რეხვიაშვილი
10
სოსო სიგუა
11
ვაჟა შუბითიძე
12
ნანა ხაზარაძე
13
ჰენრი კუპრაშვილი
14
გივი ინანიშვილი
15
თეიმურაზ ფანჯიკიძე
16
ეპიფანე გვენეტაძე
17
მაია ამირგულაშვილი
18
ავთანდილ კიკნაძე
19
ქეთევან ჯიჯეიშვილი
20
ზურაბ კვეტენაძე
21
ეკა ბუხრაშვილი
22
მაია გურამიშვილი
23
მაია ყიფიანი
24
სულიკო გრიგალაშვილი
25
სერგო ლომინაძე
26
მარინე ლომიძე
27
როზა გაფრინდაშვილი
28
მურად შონია
29
რევაზ რუხაძე
30
მაია ქუთათელაძე
31
მანანა აბუთიძე
32
თამარ ხოხობაშვილი
33
მანანა დარჩაშვილი
34
ირმა კეცხოველი
35
გიული ძიძიგური
36
ნათელა ჯორჯიკია
37
გიორგი ხეოშვილი
38
ხათუნა თოდაძე
39
სალომე ხიზანიშვილი
40
მარინე მესხია
41
ნინო ზაალიშვილი
42
ლია მეტრეველი
43
ლევან ოსიძე
44
ფიქრია დიდებაშვილი
ბიზნესის ადმინისტრირების დეპარტამენტი
45
მარინა მეტრეველი
46
ზურაბ ვაშაკიძე
47
რამაზ ოთინაშვილი
48
რუსუდან ქუთათელაძე
49
თეიმურაზ ყანდაშვილი
50
ლელა კოჭლამაზაშვილი
51
ანზორ აბრალავა
52
ევგენი ბარათაშვილი
53
ნინო ლაზვიაშვილი
54
კარლო ღურწკაია
55
სოფიო ბლიაძე
56
ციალა ლომაია
57
ნოდარ ცანავა
58
ნანა ნადარეიშვილი
59
ლია ბერიკაშვილი
60
ნინო ჩიკვილაძე
61
რატი აბულაძე
62
თამარ როსტიაშვილი
63
მაია სოსელია
64
მანანა ხარხელი
65
ნატალია ჭანტურია
66
მაია ჩეჩელაშვილი
67
რუსუდან ქინქლაძე
68
თათია ღურწკაია
69
თამარ ღამბაშიძე
70
ლევან გრიგალაშვილი
71
მაკა ფირანაშვილი
72
ნინო ფაილოძე
საინჟინრო ეკონომიკის დეპარტამენტი
73
რევაზ შენგელია
74
პაატა კოღუაშვლი
75
გურამ ჯოლია
76
ალექსანდრე სიჭინავა
77
გიორგი მალაშხია
78
ტარიელ კიკვაძე
79
ვალერი ქირია
80
შოთა ვეშაპიძე
81
აკაკი გვარუციძე
82
გუგუგლი ყურაშვილი
83
ელენე მენაბდე-ჯოხაძე
84
ნაზი ჭიკაიძე
85
დემნა კვარაცხელია
86
დალი სეხნიაშვილი
87
ირინე მამალაძე
88
ლია კვარაცხელია
სამართლის დეპარტამენტი
89
ალექსანდრე ტალიაშვილი
90
ალფრედ კურატაშვილი
91
ზვიად გაბისონია
92
ვალერიან ხრუსტალი
93
ბესიკ სეხნიანიძე
94
ქეთევან ქოქრაშვილი
95
შოთა ფაფიაშვილი
96
ირა აქუბარდია
97
ჯემალ გახოკიძე
98
ჯემალ ჯანაშია
99
ლალი შაიშმელაშვილი
100
ნინო ნიშნიანიძე
101
ზურაბ მელქაძე
102
ლიანა ადეიშვილი
103
ვეფხვია გვარამია
104
გიორგი გორაძე
105
მარიამ ჯიქია
106
კარლო ბზიშვილი
107
პაატა კობალაძე
108
მიხეილ გაბუნია
109
ლევან ქობულაშვილი
110
ირაკლი გაბისონია
111
ხათუნა ლორია
112
ქეთევან ჩახვაძე
113
ირმა მერებაშვილი
114
ბადრი მეტრეველი
115
ჯემალ გაბელია
116
თეა კვაბზირიძე
117
ზვიად როგავა
118
ნანა ნიორაძე
119
ლევან ხეცურიანი
120
გოჩა ოჩიგავა
121
გოჩა მამულაშვილი
122
სანდრო ჯორბენაძე
საჯარო მმართველობისა და ელექტრონული ბიზნესის დეპარტამენტი
123
გენადი იაშვილი
124
ირინე იაშვილი
125
შოთა დოღონაძე
126
ალექსანდრე ედიბერიძე
127
ალიკო ცინცაძე
128
ბესარიონ ფარცვანია
129
გიორგი ბაღათურია
130
ოთარ ქოჩორაძე
131
ნუნუ ოვსიანიკოვა
132
თამარ რევაზიშვილი
133
გელა ჭიკაძე
134
მიხეილ ქანთარია
საბანკო ტექნოლოგიების დეპარტამენტი
135
გიორგი ცაავა
136
ალეკო ქუთათელაძე
137
რატი ბურდიაშვილი
138
მერაბ ვანიშვილი
139
ვალერი მოსიაშვილი
140
გიორგი ხანთაძე
141
ლილი გვენეტაძე
142
მზევინარ ნოზაძე
ლიბერალურ მეცნიერებათა დეპარტამენტი
143
თამარ მებუკე
144
რუსუდან გოცირიძე
145
თინათინ სინჯიაშვილი
146
ნუგზარ სიხარულიძე
147
რუსუდან თაბუკაშვილი
148
ზურაბ გამეზარდაშვილი
149
ნინო გომართელი
150
ლიანა ჩხენკელი
151
ტატიანა მეგრელიშვილი
152
ჟანეტა ვარძელაშვილი
153
მარინა ზორანიანი
154
თამარ ბაკურაძე
155
მანანა ჩხარტიშვილი
156
მარიამ შონია
157
თამარ მაჭავარიანი
158
ია ბურდული
159
ნანა გამყრელიძე
160
ია ჩიქვინიძე
161
ხათუნა ჩაფიჩაძე
162
ნუგზარ ბარდაველიძე
163
ზაირა გურამიშვილი
ქართული ფილოლოგიისა და მედია ტექნოლოგიების დეპარტამენტი
164
თემურ ჯაგოდნიშვილი
165
ვაჟა პაპასკირი
166
ივანე ჯაგოდნიშვილი
167
ბორის იმნაძე
168
ქეთევან გიორგობიანი
169
თამარ მალაღურაძე
170
მანანა დათუკიშვილი
171
მარინე ხარატიშვილი
172
ლიანა ქათამაძე
173
მარიამ ვარდიაშვილი
174
მამუკა შელეგია
175
გიგლა გობეჩია
176
რევაზ ძნელაძე
177
თამარ ბონდარენკო
178
ელიზავეტა კოზლოვა
თეოლოგიის სასწავლო-სამეცნიერო ცენტრი
179
ანანია ჯაფარიძე