27 ივნ

მსოფლიო ბანკისა და ევროკავშირის პროექტი

მსოფლიო ბანკისა და ევროკავშირის მხარდაჭერით ხორციელდება პროექტი - „ეროვნული საგანმანათლებლო ინიციატივები ბუღალტრული აღრიცხვისა და აუდიტის სფეროში/ უმაღლესი და პროფესიული განათლების ინტეგრაცია“
24 ივნ

ILO-ში გამოცხადებული სტაჟირებების თაობაზე

შრომის საერთაშორისო ორგანიზაცია (ILO) სთავაზობს სტაჟირების გავლის შესაძლებლობას სამაგისტრო პროგრამების სტუდენტებს, ან პირებს, ვინც არაუმეტეს ერთი წლის წინ მიიღო მაგისტრის ხარისხი
24 ივნ

საერთაშორისო კონფერენცია - ”სატრანსპორტო ხიდი ევროპა-აზია”

სატრანსპორტო სისტემებისა და მექანიკის ინჟინერიის ფაკულტეტის ორგანიზებით, 2022 წლის 26 – 29 სექტემბერს, თბილისში ტარდება, მე-6 ქართულ - პოლონური საერთაშორისო სამეცნიერო კონფერენცია ”სატრანსპორტო ხიდი ევროპა-აზია”
23 ივნ

გამოიცა მონოგრაფია

გამოიცა  მონოგრაფია „გლობალიზაცია და ბიზნესის თანამედროვე გამოწვევები“
23 ივნ

ჰორიზონტი ევროპა - Hop On Facility კონკურსი

ევროკავშირის კვლევისა და ინოვაციების ჩარჩო პროგრამა "ჰორიზონტი ევროპა" აცხადებს კონკურსს Hop On Facility (HORIZON-WIDERA-2022-ACCESS-07-01).
22 ივნ

საზაფხულო კურსები რუმინეთში

ტიმიშოარას დასავლეთის უნივერსიტეტი საბაკალავრო და სამაგისტრო პროგრამების სტუდენტებს სთავაზობს მრავალფეროვან საზაფხულო კურსებს. საზაფხულო კურსი ჩატარდება მიმდინარე წლის 1-12 აგვისტოს. განაცხადის მიღების ბოლო ვადა გახლავთ 1 ივლისი
ყველა სიახლის ნახვა

სახელმწიფო სტიპენდიანტთა სია

05/18/2022


ბიზნესტექნოლოგიების ფაკულტეტის სახელმწიფო სტიპენდიანტთა სია 

(2021-2022, 1 სემესტრი)


სტუდენტის სახელი, გვარი

1.     

ვაჟა გოგიაშვილი

2.     

ლუკა მარკოზაშვილი

3.     

ნათია ყაველაშვილი

4.     

თამარ ოთინაშვილი

5.     

დავით დავითაძე

6.     

გიორგი ბარამიძე

7.     

შალვა მსუქნიშვილი

8.     

გიორგი ქუთათელაძე

9.     

ოთარ ლაზვიაშვილი

10.

მარიამი პატაშური

11.

ლუკა ნადიბაიძე

12.

ქრისტინა მიასედოვა

13.

ლაშა ქუთათელაძე

14.

მარიამ ჩუთლაშვილი

15.

გიორგი მიქელაძე

16.

თამარი ცინდელიანი

17.

მარიამ მეგრელიშვილი

18.

გიორგი ოგანესიანი

19.

ედიტა ჯახაია

20.

გვანცა გელაშვილი

21.

გუნაი ალლახვერდიევა

22.

ანა ისკანდაროვი

23.

ნინო ფოდიაშვილი

24.

მარიამ გავაშელიშვილი

25.

მაია ფატალიევა

26.

ბექა გურაშვილი

27.

სალომე ჭანტურია

28.

მარიამი ლეჟავა

29.

ბაჰარ აღჯანოვი

30.

ნინელი არაქელიანი

31.

ელინა დოლინა

32.

ანასტასია სინეგუბოვი

33.

მარიამ უღრელიძე

34.

შაიგ ნამაზოვი

35.

ნატო სხირტლაძე

36.

ანა ბურდული

37.

ბექა ადეიშვილი

38.

ნიკა სამხარაძე

39.

გიუნელ მუსაევა

40.

დაჩი გუნია

41.

კობა პაქსაძე

42.

გიორგი დაგარგულია

43.

სოფიკო ნასყიდაშვილი

44.

გიორგი ასათიანი

45.

ნანა კვინიკაძე

46.

ნათია სტურუა

47.

მარიამი ედიშერაშვილი

48.

ეთერ სუარიძე

49.

ბელა რაზმიაშვილი

50.

მარიამ რუსიშვილი

51.

მარიამ ღვინიაშვილი

52.

დაჩი ბურდიაშვილი

53.

ლიზი ჩუბინიძე

54.

საბა ქოჩლაძე

55.

კახაბერ აბულიძე



                              ფაკულტეტის დეკანი                                რ. ქუთათელაძე