მიმდინარეობს ვებ-გვერდის განახლება

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის წარმომადგენლობითი საბჭოს (სენატი) წევრები

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის წარმომადგენლობითი საბჭოს (სენატი) წევრები

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის

წარმომადგენლობითი საბჭოს (სენატი) წევრები

 

სამშენებლო ფაკულტეტი

1.          მალხაზ წიქარიშვილი                

2.          რამაზ ჟღენტი

3.          ლია ბალანჩივაძე

           სტუდენტები:                        

4.          თათია ხაჩიძე                               

5.          გიორგი ჩირგაძე                          

6.          გიორგი ნანიტაშვილი                

7.          თორნიკე კელეპტრიშვილი       

 

ენერგეტიკის ფაკულტეტი

8.          დავით ჯაფარიძე

9.          ნანა ბერაძე                                

10.        ლალი ბოჭორიშვილი

            სტუდენტები:                           

11.        სალომე ჭიღლაძე                     

12.        ირაკლი გუგუშვილი               

13.        მეგი გოგოლაძე                         

 

სამთო-გეოლოგიური ფაკულტეტი

14.        დარეჯან თევზაძე                    

15.        ნოდარ მაჭავარიანი

            სტუდენტები:                            

16.        მარიამ ბეკოშვილი                   

 

ქიმიური ტექნოლოგიისა და მეტალურგიის ფაკულტეტი

17.        ეკატერინე თოფურია              

18.        მალხაზ ხუციშვილი                

19.        გივი ლოლაძე

            სტუდენტები:                            

20.        ლევან ბლიაძე                           

 

სატრანსპორტო სისტემებისა და მექანიკის ინჟინერიის ფაკულტეტი

21.        ვალერი ჯაჯანიძე                    

22.        გიორგი ჯაფარიძე                    

23.        ზაურ ჩიტიძე

            სტუდენტები:                            

24.        თორნიკე ჭაღალიძე                 

25.        გვანცა ქურასბედიანი              

 

არქიტექტურის, ურბანისტიკისა და დიზაინის ფაკულტეტი

26.        თამარ ჩუბინიძე

            სტუდენტი:                             

27.        აკაკი ღვინჯილია                     

 

სამართლისა და საერთაშორისო ურთიერთობების ფაკულტეტი

28.       ჯემალ გახოკიძე                        

29.       ჰენრი კუპრაშვილი

სტუდენტები:                            

30.       მერაბ ტაკაშვილი                      

31.       თორნიკე გასიტაშვილი           

32.       სესილი თოდუა                         

 

საინჟინრო ეკონომიკის, მედიატექნოლოგიებისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი

33.        მამუკა ბერიაშვილი                 

34.        ლია ჭყონია

            სტუდენტები:                            

35.        დავით დოლიკაშვილი            

36.        ზურაბ კიკნაძე                          

 

ბიზნესტექნოლოგიების ფაკულტეტი

37.        რუსუდან ქინქლაძე                 

38.        მედეა ჭელიძე

            სტუდენტები:                            

39.        გიორგი ქოჩორაშვილი            

40.        თამარ ოთინაშვილი                

41.        გოგა გელიტაშვილი                

 

ინფორმატიკისა და მართვის სისტემების ფაკულტეტი

42.        ზვიად წიკლაური                    

43.        ოლღა ხუციშვილი                   

44.        შოთა ზაზაშვილი                     

45.        რომან სამხარაძე                       

46.        მიხეილ ჯღამაძე

            სტუდენტები:                            

47.        დავით ქამუშაძე                       

48.        ემზარ ჩილინდრიშვილი        

49.        ლუკა დადიანიძე                     

50.        თამთა მიქელაძე                       

51.        გიორგი ქურციკიძე                  

 

აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის ფაკულტეტი

52.        გიორგი გაგოშიძე

            სტუდენტები:                            

53.        ნინო შაგიძე                               

54.        მილენა მალხასიანი                 

55.        ნინო კუსიანი                            

 

დიზაინის საერთაშორისო სკოლა

56.        მაია ნანობაშვილი

            სტუდენტები:                            

57.        მადინა გასანოვი                       

                 

საუნივერსიტეტო ბიბლიოთეკა

58.        ვაჟა პაპასკირი                         

 

კვანტური ფიზიკისა და საინჟინრო ტექნოლოგიების

ინსტიტუტი

59.        იური ბაღათურია                   

60.        ირაკლი ლომიძე;                     

 

ინსტიტუტი ,,ტექინფორმი“

61.        ირინა ბედინაშვილი              

62.        ეკატერინე მისაბიშვილი       

 

ნიკო მუსხელიშვილის სახელობის გამოთვლითი მათემატიკის ინსტიტუტი

63.        გიორგი ბაღათურია              

64.        გურამ ცერცვაძე                      

 

ვლ. ჭავჭანიძის სახელობის კიბერნეტიკის ინსტიტუტი

65.        შალვა კეკუტია                        

66.        ჯანო მარხულია                     

 

ც. მირცხულავას სახელობის წყალთა მეურნეობის

ინსტიტუტი

67.        თემურ ბუტულაშვილი          

68.        ლევან იტრიაშვილი                

 

კვების მრეწველობის ინსტიტუტი

69.        ეთერ უთურაშვილი                 

70.        ელენე კალატოზიშვილი         

 

საქართველოს საწარმოო ძალებისა და ბუნებრივი რესურსების შემწავლელი ცენტრი

71.        ნოდარ მირიანაშვილი             

72.        ნოდარ გრძელიშვილი             

 

ნაგებობების, სპეციალური სისტემებისა და საინჟინრო უზრუნველყოფის   ინსტიტუტი

73.        გიორგი გრატიაშვილი            

74.        მალხაზ ნიკოლაძე                    

 

ჰიდრომეტეოროლოგიის ინსტიტუტი

75.        ნაილი კაპანაძე                          

76.        ნათელა კობახიძე                     

 

ჰიდროგეოლოგიისა და საინჟინრო გეოლოგიის ინსტიტუტი

77.        ზურაბ ვარაზაშვილი                  

78.        გიორგი ომსარაშვილი                

 

ბიოტექნოლოგიის ცენტრი

79.        გულიკო დვალი                          

80.        ზურაბ გელიაშვილი                   

 

ინსტიტუტი ,,ტალღა“

81.        შორენა ხიზანიშვილი                 

82.        იამზე კალანდაძე                       

 

არჩილ ელიაშვილის სახელობის მართვის სისტემების ინსტიტუტი

83.        ანა ჩუტკერაშვილი                   

84.        ტარიელ კობერიძე                      

 

მემბრანული ტექნოლოგიების საინჟინრო ინსტიტუტი

85.        ლიანა ყუფარაძე                          

86.        ნანა გოგესაშვილი                      

 

 

 


0322 77 11 11