საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის წარმომადგენლობითი საბჭოს (სენატი) წევრები

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის წარმომადგენლობითი საბჭოს (სენატი) წევრები

სამშენებლო ფაკულტეტი 


პროფესორები
1. როინ იმედაძე 
2. მალხაზ წიქარიშვილი 
3. ნინო მსხილაძე 

სტუდენტები
4. ალექსანდრე ბაბუნაშვილი 
5. გიორგი ჩირგაძე 
6. გიორგი ნანიტაშვილი 
7. თორნიკე კელაპტრიშვილი 

ენერგეტიკისა და ტელეკომუნიკაციის ფაკულტეტი 

პროფესორები
8. დავით ჯაფარიძე 
9. შალვა ნაჭყებია 
10. ლალი ბოჭორიშვილი 

სტუდენტები
11. ლია ზღუდაძე 
12. ირაკლი გუგუშვილი 
13. მეგი გოგოლაძე 

სამთო-გეოლოგიური ფაკულტეტი 

პროფესორები
14. დარეჯან თევზაძე 
15. ნოდარ მაჭავარიანი 

სტუდენტი
16. მამუკა ჯმუხაძე 

ქიმიური ტექნოლოგიისა და მეტალურგიის ფაკულტეტი 

პროფესორები
17. ნაზიბროლა კუციავა 
18. მალხაზ ხუციშვილი 
19. გივი ლოლაძე 

სტუდენტი
20. ლევან ბლიაძე 

სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობის ფაკულტეტი 

პროფესორები
21. ავთანდილი შარვაშიძე 
22. გიორგი ჯაფარიძე 
23. ზაურ ჩიტიძე 

სტუდენტები
24. თორნიკე ჭაღალიძე 
25. ლანა ბოხუა 

არქიტექტურის, ურბანისტიკისა და დიზაინის ფაკულტეტი 

პროფესორი
26. თენგიზ მახარაშვილი 

სტუდენტი
27. აკაკი ღვინჯილია 

სამართლისა და საერთაშორისო ურთიერთობების ფაკულტეტი 


პროფესორები
28. ჯემალ გახოკიძე 
29. ჰენრი კუპრაშვილი 

სტუდენტები
30. თომა ხაბეიშვილი 
31. თორნიკე გასიტაშვილი 
32. სესილი თოდუა 

საინჟინრო ეკონომიკის, მედიატექნოლოგიებისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი 

პროფესორები
33. თემურ ჯაგოდნიშვილი 
34. ალექსანდრე სიჭინავა 

სტუდენტები
35. ანასტასია ჭანტურია 
36. როსტომ ლაბაძე 

ბიზნესტექნოლოგიების ფაკულტეტი 

პროფესორები
37. რუსუდან ქინქლაძე 
38. მედეა ჭელიძე 

სტუდენტები
39. რატი გურგენიძე 
40. სალომე ნეფარიძე 
41. აკაკი ყიფშიძე 

ინფორმატიკისა და მართვის სისტემების ფაკულტეტი 

პროფესორები
42. აკაკი გიგინეიშვილი 
43. ოლღა ხუციშვილი 
44. შოთა ზაზაშვილი 
45. ირინა გოცირიძე 
46. ქეთევან კოტრიკაძე 

სტუდენტები
47. ლევან კალანდია 
48. ბეგი ბაშელეიშვილი 
49. ლუკა დადიანიძე 
50. ბექარ ოიკაშვილი 
51. გიორგი ქურციკიძე 

აგრარული მეცნიერებების და ბიოსისტემების ინჟინერინგის ფაკულტეტი 

პროფესორი
52. გიორგი გაგოშიძე 

სტუდენტები
53. ანი ჭანუყვაძე 
54. რატი ტყემალაძე 
55. ანა ძამაშვილი 

დიზაინის საერთაშორისო სკოლა 

პროფესორი
56. მაია ნანობაშვილი 

სტუდენტი
57. მადინა გასანოვი 

საუნივერსიტეტო ბიბლიოთეკა 


58. ვაჟა პაპასკირი 

კვანტური ფიზიკისა და საინჟინრო ტექნოლოგიების ინსტიტუტი 

59. იური ბაღათურია 
60. ირაკლი ლომიძე 

ინსტიტუტი ,,ტექინფორმი“ 

61. ირინა ბედინაშვილი 
62. ეკატერინე მისაბიშვილი 

ნიკო მუსხელიშვილის სახელობის გამოთვლითი მათემატიკის ინსტიტუტი 

63. გიორგი ბაღათურია 
64. გურამ ცერცვაძე 

ვლ. ჭავჭანიძის სახელობის კიბერნეტიკის ინსტიტუტი 

65. შალვა კეკუტია 
66. ჯანო მარხულია 

ც. მირცხულავას სახელობის წყალთა მეურნეობის ინსტიტუტი 

67. თემურ ბუტულაშვილი 
68. ლევან იტრიაშვილი 

კვების მრეწველობის ინსტიტუტი 


69. ეთერ უთურაშვილი 

საქართველოს საწარმოო ძალებისა და ბუნებრივი რესურსების შემწავლელი ცენტრი 

70. ნოდარ მირიანაშვილი 
71. დავით გამეზარდაშვილი 

ნაგებობების, სპეციალური სისტემებისა და საინჟინრო უზრუნველყოფის ინსტიტუტი 

72. გიორგი გრატიაშვილი 

ჰიდრომეტეოროლოგიის ინსტიტუტი 

73. ნაილი კაპანაძე 
74. ნათელა კობახიძე 

ჰიდროგეოლოგიისა და საინჟინრო გეოლოგიის ინსტიტუტი 

75. ზურაბ ვარაზაშვილი 
76. ავთანდილ სონღულაშვილი 

ბიოტექნოლოგიის ცენტრი 

77. გულიკო დვალი 
78. ზურაბ გელიაშვილი 

ინსტიტუტი ,,ტალღა“ 

79. შორენა ხიზანიშვილი 
80. იამზე კალანდაძე 

არჩილ ელიაშვილის სახელობის მართვის სისტემების ინსტიტუტი 

81. ანა ჩუტკერაშვილი 
82. ნუგზარ დადიანი 

მემბრანული ტექნოლოგიების საინჟინრო ინსტიტუტი 

83. ლიანა ყუფარაძე 
84. ნანა გოგესაშვილი