სადისერტაციო საბჭო

სადისერტაციო საბჭოს თავმჯდომარე: პროფესორი ჯანიკო ხუნწარია
სადისერტაციო საბჭოს სწავლული მდივანი:
პროფესორი გრიგოლ ხელიძე
ტელეფონი: 60-31

ტელეკომუნიკაციის დეპარტამენტი
1. ბოგდანოვი ფაიკ ჰასანის ძე (სრული პროფესორი)
Bogdanov Faik
2. ქევანიშვილი გურამ შალვას ძე (სრული პროფესორი)
Kevanishvili Guram
3. უღრელიძე ნოდარ ამბროსის ძე (სრული პროფესორი)
Ugrelidze Nodar
4. ბერიძე ჯემალ ლევანის ძე (სრული პროფესორი)
Beridze Jemal
5. ზუმბურიძე ოთარ გრიგოლის ძე (სრული პროფესორი )
Zumburidze Otar
6. რობიტაშვილი ალექსანდრე გიორგის ძე (სრული პროფესორი )
Robitashvili Alexsander
7. ხუნწარია ჯანიკო მიხეილის ძე (სრული პროფესორი)
Khuntsaria Janiko
8. შავგულიძე სერგო ანზორის ძე (სრული პროფესორი )
Shavgulidze Sergo
10. მურჯიკნელი გივი გედევანის ძე (სრული პროფესორი)
Murjikneli Givi
11. კუპატაძე თამაზ გრიგოლის ძე (სრული პროფესორი)
Kupatadze Tamaz
12. სვანიძე რევაზ გრიგოლის ძე (სრული პროფესორი )
Svanidze Revaz
1. ხარაბაძე გივი მიხეილის ძე (ასოცირებული პროფესორი)
Kharabadze Givi
2. გძელიშვილი სიმონ კონსტანტინეს ძე (ასოცირებული პროფესორი)
Gdzelishvili Simon
3. ბერიაშვილი დავით ბეჟანის ძე (ასოცირებული პროფესორი)
Beriashvili David
4. შამანაძე ომარ კალენიკეს ძე (ასოცირებული პროფესორი)
Shamanadze Omar
5. ხოშტარია კახა ალექსანდრეს ძე (ასოცირებული პროფესორი)
Khoshtaria Kakha
6. აბულაძე ვახტანგ შალვას ძე (ასოცირებული პროფესორი)
Abuladze Vakhtang
7. ქურდაძე მარინა ალექსის ასული (ასოცირებული პროფესორი)
Qurdadze Marina
8. ხახუტაშვილი ელისაბედ ესტატეს ასული (ასოცირებული პროფესორი)
Khakhutashvili Elisabet
9. მოდებაძე იური შალვას ძე (ასოცირებული პროფესორი)
Modebadze Yuri
10. მთვრალაშვილი თეიმურაზ იოსების ძე (ასოცირებული პროფესორი)
Mtvralashvili Teimuraz
11. ზურაბიშვილი ვანო ირაკლის ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Zurabishvili Vano
12. დობორჯგინიძე დევი დავითის ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Doborjginidze Devi
13. ასანიძე ალბერტ ბიკენტის ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Asanidze Albert
14. კიკვაძე ლევან ვილენის ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Kikvadze Levan
15. კოპლატაძე მაია რაულის ასული (ასოცირებული პროფესორი )
Kopaleishvili Maia
16. აბზიანიძე ეკატერინე ენვერის ასული (ასოცირებული პროფესორი )
Abzianidze Ekaterine
17. რუხაძე ზურაბ ბაგრატის ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Rukhadze Zurab

თბო და ჰიდროენერგეტიკის დეპარტამენტი
1. ქევხიშვილი ნოდარ აბრიას ძე (სრული პროფესორი)
Qevkhishvili Nodar
2. ბეროშვილი აბესალომ ივანეს ძე (სრული პროფესორი )
Beroshvili Abesalom
3. ნამგალაძე დიმიტრი პაატას ძე (სრული პროფესორი )
Namgaladze Dimitri
4. ხელიძე გრიგოლ კონსტანტინეს ძე (სრული პროფესორი)
Khelidze grigol
5. ლომიძე იური ბარნაბის ძე (სრული პროფესორი)
Lomidze Yuri
6. კიღურაძე ომარ დავითის ძე (სრული პროფესორი)
Kiguradze Omar
7. ვეზირიშვილი ოთარ შალვას ძე (სრული პროფესორი)
Vezirishvili Otar
8. მიქიაშვილი თემურ კუკურის ძე (სრული პროფესორი)
Miqiashvili Temur
9. ჯიშკარიანი თენგიზ სიმონის ძე (სრული პროფესორი)
Jishkariani Tengiz
10. არაბიძე გია ოთარის ძე (სრული პროფესორი )
Arabidze Gia
1. გიგინეიშვილი გიორგი იურის ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Gigineishvili Giorgi
2. რობაქიძე ლევან ვახტანგის ძე (ასოცირებული პროფესორი)
Robaqidze Levan
3. მაჭავარიანი ევტიხი სიმონის ძე (ასოცირებული პროფესორი)
Machavariani Evtikhi
4. შატაკიშვილი ლენა აკაკის ასული (ასოცირებული პროფესორი)
Shatakishvili Lena
5. კილასონია ჯემალ ნიკოლოზის ძე (ასოცირებული პროფესორი)
Kilasonia Jemal
6. პაპავა ლუიზა პლატონის ასული (ასოცირებული პროფესორი)
Papava Luiza
7. ჩხაიძე ბაადურ შალვას ძე (ასოცირებული პროფესორი)
Chkhaidze Baadur
8. ლოლუა დავით გიორგის ძე (ასოცირებული პროფესორი)
Lolua David

ელექტროენერგეტიკის, ელექტრონიკის და ელექტრომექანიკის დეპარტამენტი
1. ნემსაძე შოთა ალექსანდრეს ძე (სრული პროფესორი)
Nemsaze Shota
2. მუსელიანი თენგიზ გრიგოლის ძე (სრული პროფესორი)
Museliani Tengiz
3. რუხვაძე მიხეილ იაგორის ძე (სრული პროფესორი)
Rukhvadze Mikheil
4. მახარაძე გურამ ტარასის ძე (სრული პროფესორი)
Makharadze Guram
5. ნაჭყებია შალვა შალვას ძე (სრული პროფესორი)
Nachqebia Shalva
6. გერსამია ედუარდ გალაქტიონის ძე (სრული პროფესორი)
Gersamia Eduard
7. დოჭვირი ჯუმბერ ნიკოლოზის ძე (სრული პროფესორი)
Dochviri Jumber
8. ლაოშვილი დემი პავლეს ძე (სრული პროფესორი)
Laoshvili Demi
9. ღონიაშვილი ელიზბარ სიმონის ძე (სრული პროფესორი)
Goniashvili Elizbar
10. ჭუნაშვილი ბადური მიხეილის ძე (სრული პროფესორი)
Chunashvili Baduri
11. დადუნაშვილი სერგო არჩილის ძე (სრული პროფესორი)
Dadunashvili Sergo
12. დგებუაძე გურამ ვლადიმერის ძე (სრული პროფესორი)
Dgebuadze Guram
13. სამსონია ნანული მელიტონის ასული (სრული პროფესორი)
Samsonia Nanuli
14. ბოჭორიშვილი ლალი ვახტანგის ასული (სრული პროფესორი)
Bochorishvili Lali
15. ჯაფარიძე დავით ასლამბის ძე (სრული პროფესორი)
Japaridze David
1. ხარშილაძე ნუგზარ შოთას ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Kharshiladze Nugzar
2. ცხომელიძე გურაბ ოლეგის ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Ckhomelidze Guram
3. კოხრეიძე გივი კლიმენტის ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Kokhreidze Givi
4. ბერაძე ნანა ჯიმშერის ასული (ასოცირებული პროფესორი);
Beradze Nana
5. ნიკურაძე გელა ამირანის ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Nikuradze Gela
6. შავთვალიშვილი ივანე ანტონის ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Shavtvalishvili Ivane
7. ნემსაძე სიმონ გიორგის ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Nemsadze Simon
8. თურქია ნინა გიორგის ასული (ასოცირებული პროფესორი);
Turqia Nina
9. ძულიაშვილი თამაზ გრიგოლის ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Dzuliashvili Tamaz
10. სულაძე მიხეილ გერონტის ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Suladze Mikheil
11. ჩიხლაძე რამინ გერმანეს ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Chikhladze Ramin
12. წერეთელი კონსტანტინე ოთარის ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Tcereteli Konstantine
13. კოხრეიძე დემურ კლიმენტის ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Kokhreidze Demur
14. კიკოლაშვილი გია გიორგის ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Kikolashvili Gia
15. შაველაშვილი გივი ვასილის ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Shavelashvili Givi
16. ბოდოკია თემურ დავითის ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Bodokia Temur
17. ხაჭაპურიძე ოლეგ სერგოს ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Khachapuridze Oleg
18. ქობალია მამუკა იგორის ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Kobalia Mamuka
19. ტურძელაძე დავით ალექსანდრეს ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Turdzeladze David
20. ნონიკაშვილი ჯემალ ალექსანდრეს ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Nonikashvili Jemal
21. მელიქიშვილი ვაჟა ტერენტის ძე (ასოცირებული პროფესორი );
Melikishvili Vaja
22. ცერცვაძე მაია ზურაბის ასული (ასოცირებული პროფესორი )
Tsertsvadze Maia
23. სხირტლაძე იუზა პავლეს ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Skhirtladze Yuza
24. ღიბრაძე ნანული თენგიზის ასული (ასოცირებული პროფესორი);
Gibraidze Nanuli
25. კიკნაველიძე გოდერძი ლევანის ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Kiknavelidze Goderdzi
26. გუდიაშვილი მაკა ნოდარის ასული (ასოცირებული პროფესორი);
Gudiashvili Maka
27. ლორთქიფანიძე ნინა ზაქარიას ასული (ასოცირებული პროფესორი);
Lortkipanidze Nina
28. ამყოლაძე გურამ იასონის ძე (ასოცირებული პროფესორი);
Amqoladze Guram
29. ხუნწარია ლალი ჯანოს ასული (ასოცირებული პროფესორი);
Khuntsaria Lali

საწარმოო ინოვაციებისა და ოპერაციული მენეჯმენტის დეპარტამენტი
1. სამადაშვილი არჩილ დიმიტრის ძე - დეპრტ. უფრ.
Samadashvili Archil
2. მაღრაძე მანანა დიმიტრის ასული
Magradze Manana
1. ქუთათელაძე ქეთევან გურამის ასული (ასოცირებული პროფესორი )
Kutateladze Ketevan
2. ასათიანი ავთანდილ ჭიჭიკოს ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Asatiani Avtandil
3. ხმალაძე კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Khmaladze Konstantine
4. აბესაძე ალექსანდრე სიმონის ძე (ასოცირებული პროფესორი )
Abesadze Aleksander
5. სამადაშვილი მანანა დავითის ასული (ასოცირებული პროფესორი )
Samadashvili Manana