ფაკულტეტი-ენერგეტიკა და ტელეკომუნიკაცია

არჩევნები

12/01/2016

2016 წლის 29 ნოემბერს ჩატარდა ენერგეტიკისა და ტელეკომუნიკაციის ფაკულტეტის საბჭოს წევრობის კანდიდატი სტუდენტების არჩევნები. პირდაპირი, ფარული კენჭისყრით ფაკულტეტის საბჭოს წევრებად არჩეულ იქნენ:

 

 

#

 

gvari, saxeli

 

 

jgufi

 

 

სწავლების საფეხური

1.     

კახიანი საბა

25031

მაგისტრი

2.    

ლობჟანიძე თორნიკე

2337

ბაკალავრი

3.    

კერესელიძე გიგა

2337

ბაკალავრი

4.    

ბედოშვილი გიორგი

25025

 მაგისტრი

5.    

ელიკაშვილი გიორგი

2569

ბაკალავრი

6.    

ლომიძე გიორგი

2337

ბაკალავრი

7.    

რთველიაშვილი თამაზ

2503

ბაკალავრი

8.    

აბულაძე ლაშა

2332-1

ბაკალავრი

9.    

გურგენიძე გეა

2463

ბაკალავრი

10.   

ბირკაძე მარიამ

2502

ბაკალავრი

11.   

იმერლიშვილი ანანო

2491

ბაკალავრი

12.   

დაუთაშვილი  სანდრო

2462

ბაკალავრი

13.   

ზურაბიშვილი  ქეთი

2504

ბაკალავრი

14.   

გორგიძე გივი

2306-5-6

ბაკალავრი

15.   

რუბაშვილი ლია

2568

ბაკალავრი

16.   

ჭიალშვილი გვანცა

2408-5-6

ბაკალავრი

17.   

ტუღუში მარიამ

2563

ბაკალავრი

18.   

გოგრიჭიანი გოგა

2333-1

ბაკალავრი

19.   

ფაილოზე როლანდ

2503

ბაკალავრი

20.   

შენგელია სოფიკო

2563

ბაკალავრი

21.   

ჩხეტიანი ანა

2407-5-6

ბაკალავრი

22.   

გაბაძე გიორგი

2301-1-2

ბაკალავრი

23.   

ინწკირველი ცოტნე

2337

ბაკალავრი

24.   

მანჯავიძე მარიამ

2331

ბაკალავრი

25.   

აბესაძე დიმიტრი

2469

ბაკალავრი

26.   

ნავროზაშვილი ანი

2408-5-6

ბაკალავრი

27.   

მამუჩარაშვილი თამუნა

2502

ბაკალავრი

28. 

ზარიძე თამუნა

2404-1-2

ბაკალავრი

29.   

ინაშვილი თორნიკე

2472

ბაკალავრი

30.   

თეთრაძე ლევან

2337

ბაკალავრი

31.   

შავლიაშვილი ვაჟა

2331-1

ბაკალავრი

32.   

ჯაოშვილი გიორგი

2403-1-2

ბაკალავრი

33.   

მამულაშვილი ივანე

2331-1

ბაკალავრი

34.   

მაჭარაშვილი გივი

21622

      მაგისტრი

35.   

არჩვაძე ლადო

2562

ბაკალავრი

36.   

ბანკანაშვილი თორნიკე

2472

ბაკალავრი

37.   

შენგელია ნიკა

2468

ბაკალავრი

38.   

კიკაბიძე ზაური

2468

ბაკალავრი

39.   

მჟავია გიორგი

2571

ბაკალავრი

40.   

კობახიძე ხატია

2407-5-6

ბაკალავრი

41.   

შაქარაშვილი ბექა

2338

ბაკალავრი

42.   

ოთიაშვილი ქეთი

2505

ბაკალავრი

43.   

ყურაშვილი ნიკოლოზ

2462

ბაკალავრი

44.   

კოკორაშვილი ლევან

2464

ბაკალავრი

45.   

ტყეშელაშვილი რევაზ

2330

ბაკალავრი

46.   

ნოზაძე თეონა

2407-5-6

ბაკალავრი

47.   

მჭედლიშვილი ლაშა

2347

ბაკალავრი

48.   

გოგორიშვილი ირაკლი

2571

ბაკალავრი

49.   

ახვლედიანი ირაკლი

2563

ბაკალავრი

50.   

ნასყიდაშვილი სალომე

2331-2

ბაკალავრი

51.   

გვენცაძე დავით

2333-1

ბაკალავრი

52.   

ობოლაშვილი თევდორე

2501

ბაკალავრი

53.   

კირცხალია მიხეილ

25021

 მაგისტრი

54.   

ბაისონაშვილი დავით

2401-1-2

ბაკალავრი

55.   

ჯუღელი ბექა

2301-1-2

ბაკალავრი

56.   

მამალაძე გიორგი

2502

ბაკალავრი

57.   

გოგატიშვილი ალექსანდრე

2502

ბაკალავრი

58.   

კაკაბაძე დავით

2502

ბაკალავრი

59.   

ოსიშვილი გიორგი

2502

ბაკალავრი

60.   

ტურაშვილი თორნიკე

2502

ბაკალავრი

61.   

მაღრაძე გიორგი

2333-1

ბაკალავრი

 


სიახლეებში დაბრუნება