თანამშრომლები

აკადემიური პერსონალი

აკადემიური პერსონალი

    

გვარი და სახელი დეპარტამენტი. თანმდებობა

თბოენერგეტიკისა და ენერეგოეფექტურობის დეპარტამენტი #201.

ხელმძღვანელი პროფ. ო.კიღურძე
1 არაბიძე გია 201 პროფ. 
2 კიღურაძე ომარ 201 პროფ. 
3 მიქიაშვილი თემურ 201 პროფ. 
4 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევანი 201 პროფ. 
5 ჯიშკარიანი თენგიზ 201 პროფ 
6 პაპავა ლუიზა 201 ასოც.პროფ 
7 ჩხაიძე ბადრი 201 ასოც.პროფ 
8 ლოლუა დავით 201 ასოც.პროფ 
9 რაზმაძე მარინა 201 ასოც.პროფ 
10 არაბიძე ნათია 201 ასოც.პროფ 
11 ფანცხავა ელენე 201 ასისტ პროფ 
12 მაჭავარიანი ევტიხი 201 პროფ 
13 ქევხიშვილი ნოდარ 201 პროფ. 
14 რობაქიძე ლევანი 201 ასოც.პროფ 
15 გიგინეიშვილი გიორგი 201 ასოც. პროფ 
16 ჯიხვაძე მაია 201 ასისტ პროფ

საწარმოო ოპერაციების და ოპერაციათა მენეჯმენტის დეპარტამენტი # 202.

ხელმძღვანელი პროფესორი ა.სამადაშვილი


1 სამადაშვილი არჩილი 202 პროფ. 
2 მაღრაძე მანანა 202 პროფ 
3 აბესაძე ალექსანდრე 202 პროფ 
4 ბერძენიშვილი თეიმურაზი 202 პროფ 
5 ხმალაძე კონსტანტინე 202 პროფ 
6 ასათიანი ავთანდილ 202 ასოც.პროფ 
7 სამადაშვილი მანანა 202 ასოც.პროფ 
8 ბებიაშვილი ნატო 202 ასოც.პროფ 
9 გრიგალაშვილი არჩილ 202 ასოც.პროფ 
10 ქუთათელაძე ქეთევან 202 ასოც.პროფ

ელექტროენერგეტიკის და ელექტრომექანიკის დეპარტამენტი # 203.

ხელმძღვანელი პროფესორი შალვა ნაჭყებია

1 რუხვაძე მიხეილ 203 პროფ. 
2 მახარაძე გურამ 203 პროფ. 
3 ნაჭყებია შალვა 203 პროფ. 
4 თურქია ნინა 203 პროფ 
5 ძულიაშვილი თამაზ 203 ასოც. პროფ 
6 სულაძე მიხეილ 203 ასოც. პროფ 
7 ჩიხლაძე რამინ 203 ასოც. პროფ 
8 გოგინაშვილი ნინელი 203 ასოც. პროფ 
9 ქორქია ენრიკო 203 ასოც. პროფ 
10 კოხტაშვილი არჩილი 203 ასოც. პროფ 
11გვარამაძე ნინო 203 ასის. პროფ 
12 ბანცაძე ვახტანგი 203 ასის. პროფ 
13 ჯიქია თამარი 203 ასის. პროფ 
14 არზიანი გიორგი 203 ასის. პროფ 
15 მახარაძე მაია 203 ასის. პროფ 
16 გერსამია ედუარდ 203 პროფ. 
17 კოხრეიძე დემური 203 პროფ 
18 კიკოლაშვილი გია 203 ასოც. პროფ 
19 ძაგანია ნატო 203 ასისტ.პროფ 
20 დოჭვირი ჯუმბერ 203 პროფ. 
21 ღონიაშვილი ელიზბარ 203 პროფ. 
22 ბოდოკია თემური 203 პროფ 
23 ხაჭაპურიძე ოლეგ 203 ასოც. პროფ 
24 სამსონია ნანული 203 პროფ. 
25 ჯაფარიძე დავით 203 პროფ. 
26 ბოჭორიშვილი ლალი 203 პროფ 
27 ამყოლაძე გურამ 203 პროფ 
29 ლორთქიფანიძე ნინო 203 პროფ 
30 ჩომახიძე დემური 203 პროფ 
31 გუდიაშვილი მაკა 203 ასოც. პროფ 
32 კიკნაველიძე გოდერძი 203 ასოც. პროფ 
33 გიორგიშვილი ნინო 203 ასისტ.პროფ 
34 არაბიძე მარგალიტა 203 ასისტ.პროფ 
35 წერეთელი თამარი 203 ასისტ.პროფ 
36 ლომსაძე-კუჭავა მაია 203 ასისტ.პროფ

37 ბიჯამოვი იაკირი პროფ.

38 ჭინწარაული თემური პროფ.

ელექტროტექნიკის და ელექტრონიკის დეპარტამენტი # 204

ხელმძღვანელი პროფესორი სიმონ ნემსაძე


1 ნემსაძე შოთა 204 პროფ. 
2 ნემსაძე სიმონ 204 პროფ 
3 შავთვალიშვილი ივანე 204 ასოც. პროფ 
4 მუსელიანი თენგიზ 204 პროფ 
5 ბერაძე ნანა 204 ასოც. პროფ 
6 კოხრეიძე გივი 204  პროფ 
7 კოხრეიძე თამაზი 204 პროფ 
8 ცეცხლაძე მერაბი 204 ასოც. პროფ 
9 გიუაშვილი მარინე 204 ასისტ.პროფ. 
10 დადუნაშვილი სერგო 204 პროფ. 
11 დგებუაძე გურამ 204 პროფ. 
12 ცერცვაძე მაია 204 ასოც.პროფ 
13 სხირტლაძე იუზა 204 ასოც.პროფ

ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიების დეპარტამენტი   # 205

ხელმძრვანელი ბადურ ჭუნაშვილი


1 ჭუნაშვილი ბადურ 205 პროფ. 
2 ვაშაკიძე არჩილი 205 პროფ 
3 ქობალია მამუკა 205 პროფ 
4 წერეთელი კონსტანტინე 205 პროფ 
5 შაველაშვილი გივი 205 ასოც. პროფ 
6 ტურძელაძე დავით 205 ასოც. პროფ 
7 ცხომელიძე გურამ 205 ასოც. პროფ 
8 პეტროსიანი ალექსანდრე 205 ასოც. პროფ

9 სირაძე ჯიმშერი ასოც.პროფ.

რადიოტექნიკისა და მაუწყებლობის დეპარტამენტი # 206

ხელმძრვანელი პროფესორი ნოდარ უღრელიძე

1 ბოგდანოვი ფაიკა 206 პროფ 
2 უღრელიძე ნოდარ 206 პროფ 
3 ბერიაშვილი დავითი 206 პროფ 
4 ზურაბიშვილი ვანო 206 პროფ 
3 დობორჯგინიძე დევი 206 პროფ 
4 ასანიძე ალბერტ 206 პროფ 
5 ფერაძე ლიანა 206 ასოც. პროფ 
6 დარასელია ნონა 206 ასოც. პროფ 
7 ქევანიშვილი ირმა 206 ასისტ.პროფ. 
8 ჭოხონელიძე მიხეილი 206 ასისტ.პროფ. 

9 გრძელისვილი სიმონი პროფ.

ტელეკომუნიკაციის დეპარტამენტი # 207

ხელმძღვანელი ალექსანდრე რობიტაშვილი

1 კუპატაძე თამაზ 207 პროფ. 
2 ბერიძე ჯემალ 207 პროფ. 
3 შამანაძე ომარი 207 პროფ. 
4 ზუმბურიძე ოთარ 207 პროფ. 
5 ხუნწარია ჯანიკო 207 პროფ. 
6 რობიტაშვილი ალექსანდრე 207 პროფ. 
7 მურჯიკნელი გივი 207 პროფ. 
8 სვანიძე რეზო 207 პროფ. 
9 ხოშტარია კახა 207 პროფ. 
10 ნანობაშვილი ვიქტორი 207 პროფ. 
11 მთვრალაშვილი თეიმურაზ 207 პროფ. 
12 ქურდაძე მარინა 207 პროფ. 
13 ხუნწარია ლალი 207 პროფ. 
14 შავგულიძე სერგო 207 პროფ. 
15 ღიბრაძე ნანული 207  პროფ.       
16 კოპლატაძე მაია 207 ასოც.პროფ 
17 ბერიანიძე თემური 207 ასოც.პროფ 
18 აბზიანიძე ნიკოლოზ 207 ასოც.პოფ. 
19 აბულაძე ვახტანგ 207 ასოც.პროფ 
20 მოდებაძე იური 207 ასოც.პროფ 
21 ხახუტაშვილი ელისაბედი 207 ასოც.პროფ 
22აბზიანიძე ეკატერინე 207 ასოც.პროფ. 
23 რუხაძე ზურაბ 207 ასოც.პროფ. 
24 გოგილაშვილი ზურაბი 207 ასისტ პროფ 
25 ბურკაძე ტატიანა 207 ასისტ პროფ 
26 ცქვიტინიძე ია 207 ასისტ პროფ 
27 კვირკველის შალვა 207 ასისტ პროფ 
28 ყურაშვილი იზოლდა 207 ასისტ პროფ 
29 ჩხაიძე მამუკა 207 ასისტ პროფ 
30 რუხაძე ლიკა 207 ასისტ პროფ

31 ქორთია თემური პროფ.

ჰიდროენერგეტიკისა და მაგისტრალური სამილსადენო სისტემების დეპარტამენტი #208

ხელმძღვანელი პროფესორი იური ლომიძე


1 ხელიძე გრიგოლ 208 პროფ. 
2 ლომიძე იური 208 პროფ. 
3 ნამგალაძე დიმიტრი 208 პროფ. 
4 კილასონოა ჯემალი 208 პროფ 
5 შატაკიშვილი ლენა 208 ასოც.პროფ 
6 კიკაჩეიშვილი ნათია 208 ასოც.პროფ 
7 სამსონაშვილი პავლე 208 ასისტ პროფ 
8 კიზირია თორნიკე 208 ასისტ პროფ

9 გრიგალაშვილი კუკური ასოც.პროფ.

10 ნონიევი ივანე ასოც.პროფ.