პროფესორ მასწავლებელთა მიერ ჩასატარებელი საკონსულტაციო საათების განრიგი

პროფესორ მასწავლებელთა მიერ ჩასატარებელი საკონსულტაციო საათების განრიგი

საინჟინრო ეკონომიკის, მედიატექნოლოგიებისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი
# პედაგოგი (გვარი, სახელი) ჩატარების ადგილი (კორპუსი, აუდიტორიის #) კონსულტაციის თარიღი, დრო
1 ჯაგოდნიშვილი თემურ კორპუსი 6,  აუდიტორია 809ბ 19.04.2017 13:00
2 ჯაგოდნიშვილი ივანე კორპუსი 6,  აუდიტორია 804ბ 17.04.2017 17:00
3 გიორგობიანი ქეთევან კორპუსი 6,  აუდიტორია 814ბ 17.04.2017 11:00
4 მალაღურაძე თამარი კორპუსი 6,  აუდიტორია 814ბ 20.04.2017 11:00
5 დათუკიშვილი მანანა კორპუსი 6,  აუდიტორია 814ბ 19.04.2017 12:00
6 ქათამაძე ლია კორპუსი 6,  აუდიტორია 814ბ 18.04.2017 12:00
7 შელეგია მამუკა კორპუსი 6,  აუდიტორია 802ბ 20.04.2017 13:00
8 გობეჩია გიგლა კორპუსი 6,  აუდიტორია 802ბ 19.04.2017 16:00
9 ხარატიშვილი მარინე კორპუსი 6,  აუდიტორია 802ბ 20.04.2017 11:00
10 ბონდარენკო თამარი კორპუსი 6,  აუდიტორია 814ბ 20.04.2017 13:00
11 კოზლოვა ელიზავეტა კორპუსი 6,  აუდიტორია 816ბ 21.04.2017 12:00
12 შაკიაშვილი ეკატერინე კორპუსი 6,  აუდიტორია 810ბ 19.04.2017 12:00
13 ნუცუბიძე თამაზ კორპუსი 6,  აუდიტორია 816ბ 17.04.2017 12:00
14 ქაჯაია მანანა კორპუსი 6,  აუდიტორია 816ბ 20.04.2017 13:00
15 ლორთქიფანიძე რუსუდან კორპუსი 6,  აუდიტორია 802ბ 19.04.2017 15:00
16 სურმავა მარინა კორპუსი 6,  აუდიტორია 814ბ 21.04.2017 13:00
17 ჩილაჩავა ეკა  კორპუსი 6,  აუდიტორია 814ა 18.04.2017 13:00
18 ჰასრათოვი ჰასრათ კორპუსი 6,  აუდიტორია 814ა 19.04.2017 11:00
19 ჭანტურაია მამუკა კორპუსი 6,  აუდიტორია 816ბ 17.04.2017 13:00
20 ნაცვლიშვილი ნუგზარ კორპუსი 6,  აუდიტორია 802ბ 24.04.2017 13:00
21 სიდამინოძე ლიანა კორპუსი 6,  აუდიტორია 803ბ 22.04.2017 14:00
22 მათეშვილი ლევან ადმინისტრაციული კორპუსი 20.04.2017 16:00
23 შურღაია კახაბერ ადმინისტრაციული კორპუსი 21.04.2017 16:00
24 აბუთიძე მანანა  კორპუსი 6,  აუდიტორია 817ა 20.04.2017 16:00
25 ასლამაზიშვილი ლამარა  კორპუსი 1,  აუდიტორია 544 19.04.2017 13:00
26 ზაალიშვილი ნინო  კორპუსი 6,  აუდიტორია 817ა 20.04.2017 16:00
27 თოდაძე ხათუნა  აგრარულში 19.04.2017 16:00
28 ინანიშვილი გივი  კორპუსი 6,  აუდიტორია 817ა 18.04.2017 12:00
29 ქუთათელაძე მაია  კორპუსი 6,  აუდიტორია 817ა 19.04.2017 12:00
30 ცუცქირიძე დარეჯან  კორპუსი 6,  აუდიტორია 817ა 24.04.2017 16:00
31 ხოხობაშვილი თამარ  კორპუსი 6,  აუდიტორია 817ა 21.04.2017 11:00
32 ჯორჯიკია ნათელა კორპუსი 1,  აუდიტორია 553 20.04.2017 11:00
33 ხაზარაძე ნანა კორპუსი 6,  აუდიტორია 817ა 17.04.2017 16:00
34 მესხია მარინე კორპუსი 6,  აუდიტორია 817ა 18.04.2017 16:00
35 ასათიანი ნათელა კორპუსი 1,  აუდიტორია 548 19.04.2017 10:00
36 სადრაძე ვაჟა კორპუსი 6,  აუდიტორია 817ა 18.04.2017 17:00
37 ძნელაძე მერაბი კორპუსი 6,  აუდიტორია 817ა 19.04.2017 16:00
38 კვესელავა ქეთი კორპუსი 6,  აუდიტორია 800ა 22.04.2017 14:00
39 სიჭინავა ალექსანდრე კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 19.04.2017 13:00
40 ჯოლია გურამ  კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 21.04.2017 16:00
41 შენგელია რევაზ  კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 19.04.2017 11:00
42 კიკვაძე ტარიელ  კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 20.04.2017 9:00
43 იაკობიძე დავით  კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 19.04.2017 15:00
44 სეხნიაშვილი დალი კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 22.04.2017 13:00
45 ჭიკაიძე ნაზი კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 21.04.2017 10:00
46 კვარაცხელია დემნა კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 19.04.2017 14:00
47 კვარაცხელია ლია  კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 21.04.2017 11:00
48 გვარუციძე აკაკი  კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 18.04.2017 13:00
49 მანაბდე-ჯობაძე ელენე  კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 18.04.2017 14:00
50 ბაღათურია მარინა  კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 17.04.2017 12:00
51 გეგენავა ნატო  კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 18.04.2017 14:00
52 ასათიანი როზეტა კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 18.04.2017 12:00
53 წიკლაური სოფიო კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 19.04.2017 10:00
54 გარაყანიძე ზურაბი კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 17.04.2017 13:00
55 გოგოლაძე გერასიმე კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 21.04.2017 13:00
56 აბუაშვილი თამარი კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 20.04.2017 11:00
57 ჩიკვილაძე ნატო კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 19.04.2017 12:00
58 სესაძე ნელი კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 22.04.2017 10:00
59 ღურწკაია კარლო კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 20.04.2017 12:00
60 ყიზილაშვილი კონსტანტინე კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 18.04.2017 11:00
61 ბენია მაია კორპუსი 6,  აუდიტორია 609ბ 19.04.2017 16:00
62 ჭიაურელი ვანო კორპუსი 6,  აუდიტორია 614ბ 21.04.2017 15:00
63 ხასაია ზურაბი კორპუსი 6,  აუდიტორია 619ბ 21.04.2017 13:00
64 გაფრინდაშვილი როზა კორპუსი 6,  აუდიტორია 619ბ 20.04.2017 12:00
65 ლომინაძე სერგო კორპუსი 6,  აუდიტორია 619ბ 20.04.2017 14:00
66 ლომიძე მარინე კორპუსი 6,  აუდიტორია 619ბ 21.04.2017 14:00
67 შონია მურადი კორპუსი 6,  აუდიტორია 619ბ 21.04.2017 11:00
68 ხეოშვილი გიორგი კორპუსი 6,  აუდიტორია 619ბ 21.04.2017 14:00
69 აფხაიძე თინათინი კორპუსი 6,  აუდიტორია 619ბ 20.04.2017 13:00
70 მიქავა ირაკლი კორპუსი 6,  აუდიტორია 619ბ 19.04.2017 13:00
71 ტალახაძე გია კორპუსი 6,  აუდიტორია 619ბ 20.04.2017 13:00
72 სტრელკოვა რუსუდანი კორპუსი 6,  აუდიტორია 619ბ 20.04.2017 11:00
73 დეკანოიძე ბუდუ კორპუსი 6,  აუდიტორია 619ბ 19.04.2017 12:00
74 ხოსიტაშვილი მზია კორპუსი 6,  აუდიტორია 619ბ 20.04.2017 11:00
75 ზირაქაშვილი გიორგი კორპუსი 6,  აუდიტორია 619ბ 19.04.2017 12:00
76 გამეზარდაშვილი ზურაბი კორპუსი 6,  აუდიტორია 815ა 18.04.2017 9:00
77 სიხარულიძე ნუგზარი კორპუსი 6,  აუდიტორია 804ა 19.04.2017 16:00
78 სინჯიაშვილი თინათინ კორპუსი 6,  აუდიტორია 804ა 18.04.2017 9:00
79 თაბუკაშვილი რუსუდანი კორპუსი 6,  აუდიტორია 803ა 19.04.2017 9:00
80 გოცირიძე რუსუდან კორპუსი 10 19.04.2017 16:00
81 მებუკე თამარი კორპუსი 6,  აუდიტორია 804ა 18.04.2017 16:00
82 გომართელი ნინო კორპუსი 6,  აუდიტორია 815ა 18.04.2017 11:00
83 მეგრელიშვილი ტატიანა კორპუსი 6,  აუდიტორია 803ა 18.04.2017 17:00
84 ვარძელაშვილი ჟანეტა კორპუსი 6,  აუდიტორია 803ა 20.04.2017 17:00
85 ზორანიანი მარინა კორპუსი 10 20.04.2017 16:00
86 ბაკურაძე თამარი კორპუსი 6,  აუდიტორია 804ა 19.04.2017 14:00
87 ჩხარტიშვილი მანანა კორპუსი 6,  აუდიტორია 804ა 19.04.2017 9:00
88 შონია მარიამ კორპუსი 6,  აუდიტორია 804ა 19.04.2017 18:00
89 მაჭავარიანი თამარი კორპუსი 6,  აუდიტორია 804ა 20.04.2017 16:00
90 ბურდული ია კორპუსი 6,  აუდიტორია 803ა 19.04.2017 16:00
91 გამყრელიძე ნანა კორპუსი 6,  აუდიტორია 803ა 18.04.2017 19:00
92 ჩიქვინიძე ია კორპუსი 6,  აუდიტორია 803ა 20.04.2017 15:00
93 ქათამაძე მარიამ კორპუსი 6,  აუდიტორია 804ა 20.04.2017 14:00
94 ჩაფიჩაძე ხათუნა კორპუსი 6,  აუდიტორია 815ა 22.04.2017 15:00
95 ბარდაველიძე ნუგზარი კორპუსი 6,  აუდიტორია 815ა 19.04.2017 12:00
96 გურამიშვილი ზაირა კორპუსი 6,  აუდიტორია 803ა 20.04.2017 13:00
97 ბოჭორიშვილი ნინო კორპუსი 6,  აუდიტორია 804ა 18.04.2017 13:00
98 ცომაია თეა კორპუსი 6,  აუდიტორია 804ა 20.04.2017 12:00
99 ჯანჯღავა ნინო კორპუსი 6,  აუდიტორია 804ა 20.04.2017 17:00
100 სონღულაშვილი ნატო კორპუსი 6,  აუდიტორია 815ა 19.04.2017 14:00
101 კალანდარიშვილი ოლღა კორპუსი 6,  აუდიტორია 803ა 20.04.2017 11:00
102 ჩუპრინინა სვეტლანა კორპუსი 6,  აუდიტორია 803ა 18.04.2017 11:00

სიახლეებში დაბრუნება