სადისერტაციო საბჭო

ბიზნეს-ინჟინერინგის ფაკულტეტის სადისერტაციო საბჭო

 

 

თავმჯდომარე:    ტალიაშვილი ალექსანდრე

მდივანი:    ხიზანიშვილი სალომე

   

სახელი და გვარი

სოციალური მეცნიერებების დეპარტამენტი

1

ავთანდილ სონღულაშვილი

2

იგორ კვესელავა

3

ვანო ჭიაურელი

4

იაშა კუტუბიძე

5

რევაზ მიშველაძე

6

ზურაბ ხასაია

7

გიორგი ბარამიძე

8

ტარიელ რეხვიაშვილი

9

სოსო სიგუა

10

 ვაჟა შუბითიძე

11

ჰენრი კუპრაშვილი

12

ეპიფანე გვენეტაძე

13

მაია ამირგულაშვილი

14

ავთანდილ კიკნაძე

15

ქეთევან ჯიჯეიშვილი

16

ზურაბ კვეტენაძე

17

ეკა ბუხრაშვილი

18

მაია გურამიშვილი

19

მაია ყიფიანი

20

სულიკო გრიგალაშვილი

21

სერგო ლომინაძე

22

 მარინე ლომიძე

23

 როზა გაფრინდაშვილი 

24

მურად შონია

25

რევაზ რუხაძე

26

მანანა დარჩაშვილი

27

ირმა კეცხოველი

28

გიორგი ხეოშვილი

29

სალომე ხიზანიშვილი

30

ლია მეტრეველი

31

ლევან ოსიძე

  32ფიქრია დიდებაშვილი
  33 ნონა ლომიძე
  34 თამარ ბლიაძე
  35ნანა ბახსოლიანი
არქეოლოგიისა და საქართველოს ისტორიის დეპარტამენტი
 36              ხაზარაძე ნანა  
 37              ინანიშვილი გივი  
 38              ხოხობაშვილი თამარ  
 39              აბუთიძე მანანა  
 40              ზაალიშვილი ნინო  
 41              ქუთათელაძე მაია  
 42              თოდაძე ხათუნა  
 43              მესხია მარინა 
 44              ნათელა ჯორჯიკია  

ბიზნესის ადმინისტრირების დეპარტამენტი

45

მარინა მეტრეველი

46

რამაზ ოთინაშვილი

 47

რუსუდან ქუთათელაძე

48

თეიმურაზ ყანდაშვილი

49

ლელა კოჭლამაზაშვილი

50

ანზორ აბრალავა

51

ევგენი ბარათაშვილი

52

ნინო ლაზვიაშვილი

53

კარლო ღურწკაია 

54

სოფიო ბლიაძე

55

ციალა ლომაია

56

ნოდარ ცანავა

   57 ბესიკ ბარკალაია
   58 თამარ ბერიძე
   59 მანანა ხარხელი

60

ნანა ნადარეიშვილი

61

ლია ბერიკაშვილი

62

ნინო ჩიკვილაძე

63

რატი აბულაძე

64

თამარ როსტიაშვილი

65

მაია სოსელია

66

კობა სოხაძე

67

ნატალია ჭანტურია

68

მაია ჩეჩელაშვილი

69

რუსუდან ქინქლაძე

70

თათია ღურწკაია

71

თამარ ღამბაშიძე

72

ლევან გრიგალაშვილი

73

მაკა ფირანაშვილი

  74  ნინო ფაილოძე
  75  ნინო ქავთარაძე

საინჟინრო ეკონომიკის დეპარტამენტი

76

რევაზ შენგელია

77

პაატა კოღუაშვლი

78

გურამ ჯოლია

79

ალექსანდრე სიჭინავა

80

ტარიელ კიკვაძე

81

შოთა ვეშაპიძე

82

აკაკი გვარუციძე

83

გუგუგლი ყურაშვილი

84

ელენე მენაბდე-ჯოხაძე

85

ნაზი ჭიკაიძე

86

დემნა კვარაცხელია

87

დალი სეხნიაშვილი

88

ირინე მამალაძე

  89 ლია კვარაცხელია
  90 დავით იაკობიძე

სამართლის დეპარტამენტი

91

ალექსანდრე ტალიაშვილი

92

ალფრედ კურატაშვილი

93

ზვიად გაბისონია

94

ვალერიან ხრუსტალი

95

ბესიკ სეხნიანიძე

96

ქეთევან ქოქრაშვილი

97

შოთა ფაფიაშვილი

98

ჯემალ გახოკიძე

99

ჯემალ ჯანაშია

100

ლალი შაიშმელაშვილი

101

ნინო ნიშნიანიძე

102

ზურაბ მელქაძე

103

ლიანა ადეიშვილი

104

ვეფხვია გვარამია

105

გიორგი გორაძე

106

მარიამ ჯიქია

107

კარლო ბზიშვილი

108

პაატა კობალაძე

109

მიხეილ გაბუნია

110

ლევან ქობულაშვილი

111

ირაკლი გაბისონია

112

ხათუნა ლორია

113

ქეთევან ჩახვაძე

114

ირმა მერებაშვილი

115

ჯემალ გაბელია

116

თეა კვაბზირიძე

117

ნანა ნიორაძე

118

ლევან ხეცურიანი

119

გოჩა ოჩიგავა

120

სანდრო ჯორბენაძე

საჯარო მმართველობისა და ელექტრონული ბიზნესის დეპარტამენტი

121

გენადი იაშვილი

122

ირინე იაშვილი

123

შოთა დოღონაძე

124

ალექსანდრე ედიბერიძე

125

ალიკო ცინცაძე

126

ბესარიონ ფარცვანია

127

გიორგი ბაღათურია

128

ოთარ ქოჩორაძე

  129 თინათინ იაშვილი

130

ნუნუ ოვსიანიკოვა

131

თამარ რევაზიშვილი

132

გელა ჭიკაძე

133

მიხეილ ქანთარია

საბანკო ტექნოლოგიების დეპარტამენტი

134

გიორგი ცაავა

135

ალეკო ქუთათელაძე

136

რატი ბურდიაშვილი

137

მერაბ ვანიშვილი

138

ვალერი მოსიაშვილი

139

გიორგი ხანთაძე

140

ლილი გვენეტაძე

141

მზევინარ ნოზაძე

ლიბერალურ მეცნიერებათა დეპარტამენტი

142

თამარ მებუკე

143

რუსუდან გოცირიძე

144

თინათინ სინჯიაშვილი

145

ნუგზარ სიხარულიძე

146

რუსუდან თაბუკაშვილი

147

ზურაბ გამეზარდაშვილი

148

ნინო გომართელი

149

ტატიანა მეგრელიშვილი

150

ჟანეტა ვარძელაშვილი

151

მარინა ზორანიანი

152

თამარ ბაკურაძე

153

მანანა ჩხარტიშვილი

154

მარიამ შონია

155

თამარ მაჭავარიანი

156

ია ბურდული

157

ნანა გამყრელიძე

158

ია ჩიქვინიძე

159

ხათუნა ჩაფიჩაძე

160

ნუგზარ ბარდაველიძე

  161 ზაირა გურამიშვილი
  162 მარიამ ქათამაძე

ქართული ფილოლოგიისა და მედია ტექნოლოგიების დეპარტამენტი

163

თემურ ჯაგოდნიშვილი

164

ვაჟა პაპასკირი

165

ივანე ჯაგოდნიშვილი

166

ბორის იმნაძე

167

ქეთევან გიორგობიანი

168

თამარ მალაღურაძე

169

მანანა დათუკიშვილი

170

მარინე ხარატიშვილი

171

ლიანა ქათამაძე

172

მარიამ ვარდიაშვილი

173

მამუკა შელეგია

174

გიგლა გობეჩია

175

რევაზ ძნელაძე

176

თამარ ბონდარენკო

  177  ელიზავეტა კოზლოვა
  178  ზაზა ცოტნიაშვილი

თეოლოგიის სასწავლო-სამეცნიერო ცენტრი

179

ანანია ჯაფარიძე