მეცნიერება და ინჟინერია

სადისერტაციო საბჭო

სატრანსპორტო და მანქანათმშენებლობის ფაკულტეტი
სადისერტაციო საბჭოს თავმჯდომარე,  პროფესორი ჯ. იოსებიძე
სწავლული მდივანი: ნ.ნათბილაძე
         
 კონკურსში გასული აკადემიური პერსონალი:

 
  • ავთანდილ შარვაშიძე 
  • ალექსანდრე ბურდულაძე
  • გიორგი ჯაფარიძე 
  • პეტრე ქენქაძე 
  • გიორგი დობორჯგინიძე
  • გიორგი აბრამიშვილი
  • გივი გოლეთიანი
  • გრიგოლ ჭელიძე
  • გიორგი არჩვაძე
  • გოდერძი ტყეშელაშვილი

  • ყარამან ნემსაძე  

  • ჟუჟუნა წიკლაური–შენგელია  

  • მურმან ბლიაძე  

  • ოლეგი ბიჭიაშვილი 

  • ჯამლეტ ჯანჯღავა 
  • სოლომონ პავლიაშვილი
  • დავით ძოწენიძე 
  • დავით თავხელიძე
  • ვარლამ ლეკიაშვილი
  • ზაურ ჩიტიძე  
  • თამაზ მეგრელიძე
  • მზია მილაშვილი
  • თამაზ მჭედლიშვილი
  • თენგიზ ჩხაიძე
  • იოსებ ბაციკაძე
  • კახი დემეტრაშვილი
  • ლევან ბუბუტეიშვილი
  • მერაბ გოცაძე   
  • მანანა მოისწრაფიშვილი
  • მერაბ შვანგირაძე
  • მერაბ კახიანი
  • ნია ნათბილაძე
  • თეა ბარამაშვილი 
  • ნანა ნოზაძე
  • მანანა არაბიძე
  • ზურაბ კვინიკაძე  
  • ოთარ გელაშვილი 
  • რაულ თურმანიძე  
  • რეზო  თედორაძე
  • სერგო კარიპიდისი-კარიბოვი
  • პეტრე ქენქაძე
  • ჯუმბერ იოსებიძე
  • ჯუმბერ უფლისაშვილი
  • ხათუნა მღებრიშვილი
  • ნინო თოფურია 

  • დავით ფრიდონაშვილი  
  • რევაზ ველიჯანაშვილი
  • ჯემალ ხმიდაშვილი 
  • ჯონდო სანიკიძე 

  • ნინო მუხიგულაშვილი

  • ალექსანდრე დუნდუა   

  • ნიკოლოზ მღებრიშვილი 

  • მურთაზ პაპასკირი 

  • გრიგოლ თელია

  •  ზაზა მესხიძე
  • მაია ბარბაქაძე 

  • იასონ ამანათაშვილი 

  • ჯონი შანიძე 

  • ლელა ბოჭოიძე 

  • ვალენტინა გეგენავა 

  • მაყვალა სვანიძე 

  • მზია მოისწრაფიშვილი 

  • გიორგი მაისურაძე 

  • ინგა ფრანგიშვილი  

  • ცირა ელგენდარაშვილი 

  • თამარ ქამხაძე  
  • ნინო დარსაველიძე 

  • მაია ჩინჩალაძე  

  • ხვიჩა ირემაშვილი 

  • გივი დათუკიშვილი  

  • კახაბერ კობახიძე

  • მალხაზ ბეჟანიშვილი 
  • დავით ბუცხრიკიძე 

  • ვაჟა შილაკაძე 

  • გივი გუგულაშვილი 

  • ლერი კობახიძე 

  • ზურაბ ლაზარაშვილი 

  • მანანა თალაკვაძე 
  • ბაღდავაძე გელა

  • ირმა ელერდაშვილი–ლომიძე 

  • ვაჟა ქირია 

  • ზვიად ღვინიაშვილი 
  • ირინა უგრეხელიძე 

  • ზაურ ბალამწარაშვილი

  • ლიანა ასათიანი 

  • სიმონ ბიწაძე  

  • ნუნუ მუმლაძე 

  • მერი დემეტრაშვილი 

  • გიორგი წულეისკირი 

  • თამარ ბერიძე 

  • თენგიზ კახათელიძე  

  • კობა ილურიძე   

  • გოჩა ჩიტაიშვილი
  • ნათია ბუთხუზი 

  • ზვიად შანავა 

  • ზურაბ შენგელია

 მოწვეული პროფესორები:

  • დუმბაძე ნოდარ ისიდორეს ძე
  • დიდიშვილი ნინო გიორგის ასული
  • ნიკვაშვილი ნინო კონსტანტინეს ასული
  • მენთეშაშვილი ვაჟა ნიკოლოზის ძე
  • კიწმარიშვილი ქეთევან გივის ასული
  • ბაქრაძე ნანა ვლადიმერის ასული
  • ნარიმანიშვილი პავლე ივანეს ძე
  • რუხაძე თენგიზ შალვას ძე
  • კიკნაძე ნანა თენგიზის ასული
  • ბოგველიშვილი ზურაბ ვახტანგის ძე 
  • ზუკაკიშვილი რამილ ირაკლის ძე
  • ფარესიშვილი ზურაბ ივანეს ძე
  • ბეგიაშვილი ნანული არჩილის ასული
  • ხარიტონაშვილი ვალერიან ადამის ძე
  • ნატრიაშვილი თამაზ მამიას ძე 
  • ჩხეიძე ალექსანდრე პეტრეს ძე
  • აფაქიძე თორნიკე მელიტონის ძე
  • ჯავახიშვილი ნათელა პროკოფის ასული
  • ნოზაძე ნინო ივანეს ასული
  • ქისიშვილი ლია თენგიზის ასული
  • ბერიძე ლიკა შოთას ასული
  • გითოლენდია ბორისი გენადის ძე
  • გერკეული თენგიზ ზაქარიას ძე
  • თაბუკაშვილი რუსუდან მიხეილის ძე
  • დიდებაშვილი ბეჟან შოთას ძე
  • მორჩილაძე ჯემალ დავითის ძე
  • შარაშენიძე სერგო გურის ძე
  • მამფორია დარეჯან მიხეილის ასული
  • მაისურაძე ნათელა ალექსანდრეს ასული