საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

მექანიკის ინჟინერიის საწარმოო საწარმოო ტექნოლოგიების დეპარტამენტი:

მამალაძე ქეთევანი – სპეციალისტი.

ბაჩანაძე ვასილი – უფ. ლაბორანტი;
ნადარაია ვიტალი – უფ. ლაბორანტი;
თამრიკო აფციაური – ლაბორანტი;

 

საწარმოო ტექნოლოგიური მანქანებისა და მექატრონიკის დეპარტამენტი

ქაშიბაძე მარინე - სპეციალისტი;

აბრამიშვილი ირინა - უფ. ლაბორანტი (0,5 საშტ. ერთ.);
ლალიანი ნინო - უფ. ლაბორანტი (0,5 საშტ. ერთ.);
ასლამაძე ვიქტორი – უფ. ლაბორანტი;
გაბუნია თამაზი – ლაბორანტი(0,5 საშტ. ერთ.);
ნადირაშვილი გიორგი – უფ. ლაბორანტი;
რჩეულიშვილი მედეა – ლაბორანტი;

პოლიგრაფიისა და მსუბუქი მრეწველობის ტექნოლოგიების დეპარტამენტი

ლომაძე ასმათი – სპეციალისტი;

ავსაჯანიშვილი ნინო – ლაბორანტი(0,5 საშტ. ერთ.);
ვაშაკიძე თეონა- ლაბორანტი;
აბაშიძე ქეთევანი - ლაბორანტი(0,5 საშტ. ერთ.);
აბაშიძე ზურაბი - ლაბორანტი.

კვების ინდუსტრიის დეპარტამენტი

სადაღაშვილი ეთერი – სპეციალისტი.

 

 


მძევაშვილი ლალი – ლაბორანტი;
დვალი თეიმურაზი – უფ. ლაბორანტი;
კენჭაძე ნუნუ - უფ. ლაბორანტი (0,5 საშტ. ერთ.);
ანთიძე ნანა - უფ. ლაბორანტი (0,5 საშტ. ერთ.).
ზუბიაშვილი გიორგი – ლაბორანტი.

     საავტომობილო ტრანსპორტის  დეპარტამენტი:

კიკოლაშვილი ნაზი - სპეციალისტი;

ბაშარული შოთა - უფ. ლაბორანტი;
ხვედელიძე მალხაზი – ლაბორანტი;
ზურიკაშვილი მიხეილი – ლაბორანტი;
ჭინჭარაული გივი – ლაბორანტი;

სარკინიგზო ტრანსპორტის დეპარტამენტი


გოგიშვილი დავითი – სპეციალისტი;


ხვიჩია ზურაბი - უფ. ლაბორანტი;
გლურჯიძე ვალერია – ლაბორანტი;
ჯვარშეიშვილი ირინა - უფ. ლაბორანტი;
ნოდია ამირანი – უფ. ლაბორანტი;
ოდიშელიძე ქეთევანი – ლაბორანტი.

ტრანსპორტისა და მანქანათმშენებლობის მენეჯმენტის დეპარტამენტი

შევარდენიძე მზია – უფ. სპეციალისტი;
მუჯირი სალომე – უფ. სპეციალისტი;

კიკვაძე ლარისა – ლაბორანტი;
ნიაური თინათინი – უფ. ლაბორანტი;
მაზანაშვილი რევაზი - ლაბორანტი;
დედანაშვილი ბელა - ლაბორანტი;
ლაზიშვილი ნინო - უფ. ლაბორანტი;
მჭედლიშვილი მაია – ლაბორანტი;
ბიბილაშვილი გიორგი – ლაბორანტი;
მღებრიშვილი მალინა – ლაბორანტი(0,5 საშტ. ერთ.).

 საზღვაო და სპეციალური ტექნოლოგიური ტრანსპორტის დეპარტამენტი

ჯაჯანიძე ვალერი – სპეციალისტი.

არაბიძე გივი- ლაბორანტი(0,5 საშტ. ერთ.).

საგზაო დეპარტამენტი


ტურძილაძე დალი – უფ. სპეციალისტი;


დემეტრაშვილი დავითი – ლაბორანტი;
ცქვიტინიძე ლალი – ლაბორანტი.

   საინჟინრო გრაფიკისა და ტექნიკური მექანიკის დეპარტამენტი:

გოგოლაძე ლეილა - სპეციალისტი.


დათუაშვილი მანანა - უფ. ლაბორანტი;
ჭელიძე ნელი – ლაბორანტი;
რობაქიძე აბესალომ – უფ. ლაბორანტი;
ქაშიბაძე ნაზი - ლაბორანტი (0,5 საშტ. ერთ.);
ჩიღვინაძე ლალი - ლაბორანტი (0,5 საშტ. ერთ.).

ლოჯისტიკის დეპარტამენტი

 ტატიშვილი თეა–სპეციალისტი.

სატყეო–ტექნიკური დეპარტამენტი

დვალი თეიმურაზი – სპეციალისტი;

ანთიძე ნანა – უფ. ლაბორანტი (0,5 საშტ. ერთ.);

კენჭაძე ნუნუ – უფ. ლაბორანტი(0,5 საშტ. ერთ.).


პროფესორ-მასწავლებლების რეგისტრაციის დისპეჩერები:


სიმონტიევა გულიკო- ლაბორანტი;
კილაძე ქრისტინე- ლაბორანტი;

ფალავანდიშვილი ნინო- ლაბორანტი;
მიქელიშვილი ნანა –ლაბორანტი;

ლომიძე მარინე – ლაბორანტი;
გოგნაძე ნინო - ლაბორანტი;
        
ცირეკიძე ნარგიზა –ლაბორანტი; 
ურუშაძე ნანა – ლაბორანტი.


ფაკულტეტის სპეციალისტები:

ბარათელი მარინა – სპეციალისტი;
კოტრიკაძე-ფოცხიშვილი იამზე – სპეციალისტი;
სვანაძე ინგა –სპეციალისტი;
კოპლატაძე მანანა - სპეციალისტი;
შუბითიძე თამარი - სპეციალისტი;
თოფურია ნინო–სპეციალისტი(0,5საშტ.ერთ.);
მაისურაძე გიორგი–სპეციალისტი(0,5საშტ.ერთ.);
ქურასბედიანი გიორგი – სპეციალისტი;
მაწიაშვილი თამარი – არქივარიუსი;
ბადუაშვილი თინა – ბიბლიოთეკარი.