საგნობრივ პროფესიულ პროგრამებზე (საგაზაფხულო მიღება) ჩარიცხულ პროფესიულ სტუდენტთა სია

საგნობრივ პროფესიულ პროგრამებზე (საგაზაფხულო მიღება) ჩარიცხულ პროფესიულ სტუდენტთა სია

29-05-2018

„პროფესიულ სტუდენტთა ჩარიცხვის შესახებ“ 2018 წლის 29 მაისის №01-09-14/1195 ბრძანებით საგნობრივ პროფესიულ პროგრამებზე ჩარიცხულ პროფესიულ სტუდენტთა სია

1. სამშენებლო ფაკულტეტი

1.1. პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა
„სამშენებლო-საგზაო-სალიანდაგო მანქანებისა და მოწყობილობების ტექნიკოსი“ 
III საფეხური

1. ლევან დოლიძე 
2. ჯაბა ბერიკაშვილი 
3. დიმიტრი გურაშვილი 
4. თემურ თავდიშვილი 
5. ალექსანდრე ჯიხვაშვილი 
6. მირიან მუჯირი 
7. გიორგი ვაშაძე 
8. შალვა ნაცვლიშვილი
9. ილია ღონღაძე
10. გიორგი კვარაცხელია
11. ბექა ბაქრაძე
12. ანზორ ალავიძე 

1.2. პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა
„ამწე-სატრანსპორტო მანქანებისა და ლიფტების ტექნიკოსი“
III საფეხური

№ სახელი და გვარი
1. გიგა ხეცაძე
2. გიორგი ხეცაძე
3. შოთა ცუცქირიძე
4. ზურაბი ყაველაშვილი 
5. ლევან ტუშური 
6. გიორგი ომარაშვილი  
7. რამაზ ჩიმჩიური
8. მერაბი ხუციშვილი
9. დავით გიორგაძე
10. დავით ხუციშვილი
11. გოგიტა გოგატიშვილი
12. ივანე მოდებაძე
13. ნიკა შამანაძე 

1.3. პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა
 „თაბაშირმუყაოს სპეციალისტი“
III საფეხური

№ სახელი და გვარი
1. ირაკლი კიკიანი
2. ომარ სირაძე
3. ლევან დაბრუნდაშვილი
4. გიორგი ზარქუა
5. ვლადიმერ არჯევანიძე
6. ზვიადი ნარიმანიძე
7. ზაზა პირველი
8. ნანა ქველიძე
9. ნიკა კაკაშვილი
10. იოსები ქოროღლიშვილი

2.  სამთო-გეოლოგიური ფაკულტეტი

2.1. პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა
„ქიმიური და კვების მრეწველობის უსაფრთხოების სპეციალისტი“
III საფეხური

№ სახელი და გვარი
1. გიორგი მულაძე
2. ხათუნა დარსაველიძე
3. ლალი გაბისონია
4. ხატია თეზელიშვილი
5. თამარ გიუნაშვილი
6. პაატა ქარჩავა
7. ბექა ბარნოვი
8. არჩილი ჭოველიძე
9. სერგო მამულაშვილი
10. ვაჟა მინდიაშვილი
11. გიორგი ცირეკიძე
12. ნატო ქესაური
13. გურამ მელაძე
14. თემურ ცინცაძე

3.  ქიმიური ტექნოლოგიისა და მეტალურგიის ფაკულტეტი

3.1. პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა
„გარემოს დაცვის ტექნიკოსი“
III საფეხური

№ სახელი და გვარი
1. ლევანი დანელია
2. სალომე ფხალაძე
3. თორნიკე ნოზაძე
4. ნინო ელიკაშვილი
5. ანზორ ჩხეტიანი
6. ნინო ოქრიაშვილი
7. ილია სამსონიძე
8. თამთა ყვავაძე
9. ნიკო ხუბაშვილი

3.2. პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა
„სასურსათო პროდუქტების ეკოლოგიური კონტროლის სპეციალისტი“
III საფეხური

№ სახელი და გვარი
1. ხატია სინჯარაძე
2. დიტო პაპიძე
3. ქეთინო ზარანდია
4. ბერიკა ჭიჭინაძე
5. მაკა ჩახნაშვილი
6. გვანცა ბერიშვილი
7. დავით ხარჩილავა
8. ლამარა დიდებაშვილი
9. რამაზ ქუთათელაძე
10. ნანა კიკალეიშვილი
11. ნიკოლოზ სოზიაშვილი
12. ვლადიმერი ითაშვილი
13. ხატია ხმიადაშვილი

3.3. პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა
„ნავთობისა და გაზის გადამუშავების სპეციალისტი“
III საფეხური

№ სახელი და გვარი
1. ბექა გძელაშვილი
2. ნინო ღონღაძე
3. დავით გურჩიანი
4. ნიკოლოზ გაზდელიანი
5. გიორგი სიხარულიძე
6. გიორგი გიგილაშვილი
7. ელდარ მელაძე
8. გიგა მურჯიკნელი

3.4. პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა
„ნივთიერებებისა და მასალების ქიმიური ანალიზის ლაბორანტი“
III საფეხური

№ სახელი და გვარი
1. მამუკა გულბანი
2. ბელა გაჩეჩილაძე
3. მზია სანიკიძე
4. თამარი ბერიძიშვილი
5. ნინო დეკანოსიძე
6. მარიამი მაჭარაშვილი
7. ნათია მახარაშვილი
8. ჟანა კუხალაშვილი
9. ლიკა ამისულაშვილი
10. ნესტანი კობაიძე
11. ეთერი ჯოხაძე
12. ლიკა ჯანგიძე

3.5. პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა
„ფარმაცევტული პრეპარატების წარმოების სპეციალისტი“
III საფეხური

№ სახელი და გვარი
1. ილია ადუაშვილი
2. სოფიკო კვინიკაძე
3. ნინო ბუაძე
4. კესო ბარამიძე
5. ნინო ქვაჩახია
6. ნინო მერებაშვილი
7. დავით დოლმაზაშვილი
8. მაკა ბრეგვაძე
9. ნანა ოღლიშვილი
10. ანი გიორგობიანი
11. თამარ ნებიერიძე
12. თამარი ღლონტი
                              

3.6. პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა
„ქიმიური და სასურსათო პროდუქტების ექსპერტი“
III საფეხური

№ სახელი და გვარი
1. მარიამი ტურიაშვილი
2. მაკა ტუკვაძე
3. ნუშა დიასამიძე
4. გიორგი გოგაძე
5. ელენა გურაშვილი
6. ეკა აბრამიშვილი
7. მარიამ რუბაშვილი
8. ნინო კვირკველია
9. ნინო გაგაძე
10. ეთერი ჯინორია

3.7. პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა
„შემდუღებელი“
III საფეხური

№ სახელი და გვარი
1. გიორგი ჩიჯავაძე  
2. ლაშა გაგნიძე 
3. ზაქარია ენგიბარიანი
4. ზურაბ მჭედლიშვილი
5. გიორგი ნოზაძე
6. მამუკა ლობჟანიძე
7. ბაქარ დავითაშვილი
8. გიორგი რევაზიშვილი
9. გურამ მჭედლიშვილი

4. სამთო-გეოლოგიური ფაკულტეტი

ტყიბულის სამთო-ტექნოლოგიური ინსტიტუტი

4.1. პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა
„შემდუღებელი“

III საფეხური

№ სახელი და გვარი
1. ვლადიმერ ხიხაძე
2. გიორგი კობახიძე
3. შალვა ფორჩხიძე
4. გაგა ჩაფიძე
5. ნიკო ცირეკიძე
6. თემური ბაინდურაშვილი
7. მიხეილი ქათამაძე
8. მერაბ ოდილაძე
9. მალხაზი ქათამაძე
10. ნიკოლოზი ბებიაშვილი
11. რატი ჭანტურიძე
12. ლაშა კუსიანი
13. ბესიკი ბუცხრიკიძე
14. ლუკა ღაღანიძე
15. ფრიდონი ჩხარტიშვილი
16. მამუკა ცირეკიძე
17. ავთანდილი ჩაფიძე
18. ალექსანდრე სანიკიანი
19. ნუგზარი გუმბერიძე
20. მამუკა ცნობილაძე
21. მამუკა ფალავანდიშვილი
22. გიორგი ლილუაშვილი
23. მიხეილ ცნობილაძე
24. გენურ მანაგაძე
25. სერგო მარგალიტაძე
26. ვლადიმერი ჩაფიძე
27. გიორგი გაბრიაძე
28. ზაზა ზარნაძე
29. ალექსანდრე ზარნაძე

5. აგრარული მეცნიერებებისა და ბიოსისტემების ინჟინერინგის ფაკულტეტი

დიდი ჯიხაიშის ნიკო ნიკოლაძის სახელობის აგროინჟინერიისა და სასურსათო ტექნოლოგიების პროფესიული კოლეჯი

5.1. პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა
„ტრაქტორისტ-მემანქანე“
III საფეხური

№ სახელი და გვარი
1. ლაშა ცაგურია
2. მამუკა რუხაძე
3. ჯემალ გოგავა
4. ანდრო ჩომახიძე
5. ბუდუ ბუაძე
6. ვალიკო ჩიტია
7. გრიგოლ რაფაელოვი
8. მალხაზ გოგიშვილი
9. ლაშა თოფურია
10. ლევან დეშჩი
11. ზაურ კეთილაძე
12. დავით დუნდუა
13. ჯემალი ჯოჯუა

 

სიახლეებში დაბრუნება