30 სექ

სამთო–გეოლოგიური ფაკულტეტის სტუდენტთა ინიციატივით

სამთო–გეოლოგიური ფაკულტეტის სტუდენტთა ინიციატივით დასუფთავდა
13 სექ

სამთო-გეოლოგიური ფაკულტეტის საბჭოს სხდომა

ყურადღება!
2019 წლის 24 სექტემბერს 14 სთ-ზე №216 აუდიტორიაში შედგება სამთო-გეოლოგიური ფაკულტეტის საბჭოს სხდომა.
ყველა სიახლე

თანამშრომლები

საინჟინრო გეოდეზიის და გეოინფორმატიკის დეპარტამენტი (301)

1. მათიაშვილი ნოდარ - პროფესორი

2. მესხი მურმან - პროფესორი

3. ქვაცაბაია ფატიმა - ასოცირებული პროფესორი

4. პაპავა დავით  - ასოცირებული პროფესორი

5. ჭიაურელი გიორგი - ასოცირებული პროფესორი

6. სადუნიშვილი მარეხი - ასოცირებული პროფესორი

7. ნადირაძე მზია - ასოცირებული პროფესორი

8. ინაძე რამაზ - ასისტენტ პროფესორი

9. პაპავა თეიმურაზ - ასისტენტ პროფესორი

10. კიკაბიძე ანტონ - პროფესორი (მოწვეული)

11. ფირალიშვილი სულიკო - პროფესორი (მოწვეული)

12. ცუცქირიძე სერგო -პროფესორი (მოწვეული)

13. ბოტკოველი დიანა - ასოცირებული პროფესორი  (მოწვეული)

14. შატბერაშვილი  გრიგოლი - უფრ. მასწავლებელი

15. გაბეჩავა  კალენიკე - უფრ. მასწავლებელი

16.  ცხადაძე  თეიმურაზი - უფრ. მასწავლებელი

17. ახალაძე ნინო - უფრ. მასწავლებელი

18. ძაძამია  კახაბერი - უფრ. მასწავლებელი

19. კენკებაშვილი სოფიკო - უფრ. მასწავლებელი

20. ხოხიაშვილი ეკატერინე - უფრ. მასწავლებელი

21. პაპაჩაშვილი თამარი - ასოცირებული პროფესორი (მოწვეული)

22. ბლიაძე ელენე - უფრ. მასწავლებელი

 

გამოყენებითი გეოლოგიის დეპარტამენტი (302)

1. კელეპტრიშვილი შალვა - პროფესორი

2. შარიქაძე მევლუდ  - პროფესორი

3. მარდაშოვა მარინე - პროფესორი

4. კაკულია ზურაბ - პროფესორი

5. გელეიშვილი ვაჟა - პროფესორი

6. ფოფორაძე ნოდარ - პროფესორი

7. ბუტულაშვილი თემურ - პროფესორი 

8. მიქაძე ხათუნა - ასოცირებული პროფესორი

9. კოკოლაშვილი ირმა - ასოცირებული პროფესორი

10. ავალიანი ხათუნა - ასოცირებული  პროფესორი

11. გორგიძე ლევანი - ასოცირებული  პროფესორი

12. ზაუტაშვილი ნანა - ასოცირებული პროფესორი

13. ჯაფარიძე მანანა - ასოცირებული პროფესორი

14. გეგია შალვა - ასოცირებული პროფესორი

15. ბლუაშვილი დავით - ასოცირებული პროფესორი

16. ახვლედიანი ია - ასოცირებული პროფესორი

17. გველესიანი სულხან - ასოცირებული პროფესორი

18. გაჩეჩილაძე ხათუნა - ასოცირებული პროფესორი

19. ლობჯანიძეგელა -  ასოცირებული პროფესორი

20. კახაძებეჟან -  ასოცირებული პროფესორი 

21. ქიტიაშვილი ნანა - ასისტენტ პროფესორი

22. სესკურია ოლღა - ასისტენტ პროფესორი

23. ჯაფარიძე ნინო - ასისტენტ პროფესორი 

24. აბაკელია  ნუნუ - უფრ. მასწავლებელი

25. მეფარიშვილი  ნათელა - უფრ. მასწავლებელი

26.  პატარიძე  ნინო - უფრ. მასწავლებელი

27. ადეიშვილი ნინო - უფრ. მასწავლებელი

28. გაჩეჩილაძე ნატალია - უფრ. მასწავლებელი

29. იკოშვილი ნანა - უფრ. მასწავლებელი 

30. ლომინაძე თამაზ - ემერიტუსი

31. წერეთელი ივერი - ემერიტუსი

32. ჯიქია თამაზ - ემერიტუსი

33. მაღალაშვილი გიორგი - ემერიტუსი

34. ტაბატაძე გოდერძი- ემერიტუსი

35. ლომსაძე გურამი- ემერიტუსი

36. ფარადაშვილი ირინე - ემერიტუსი 


ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიების  დეპარტამენტი (303)

1. ხუნდაძე ნანი - პროფესორი

2. ბარაბაძე თეიმურაზ - პროფესორი

3. ვარშალომიძე გურამ - პროფესორი

4.  ჯიქია ნიაზ - პროფესორი 

5.  მაისურაძე ნათელა - ასოცირებული პროფესორი

6.  მანაგაძე რუსუდანი - ასოცირებული  პროფესორი

7.  კუმელაშვილი მარინე - ასოცირებული პროფესორი

8.  დურგლიშვილი გიორგი - ასოცირებული პროფესორი

9.  ხითარიშვილი ვალერი - ასოცირებული  პროფესორი

10. მაჭავარიანი ნოდარი - ასოცირებული  პროფესორი

11. ხეცურიანი გიორგი - ასოცირებული პროფესორი

 12. წურწუმია მადონა - ასისტენტ პროფესორი 

13. მაჭარაძე მიხეილ - პროფესორი (მოწვეული) 

14. სარჯველაძე ტარიელი  - უფრ. მასწავლებელი

15. რაზმაძე  თამარი - უფრ. მასწავლებელი

16. ჩახნაშვილი ნინო - უფრ. მასწავლებელი

17. პაატაშვილი რამაზი - უფრ. მასწავლებელი

18. ქოიავა  ქეთევანი - უფრ. მასწავლებელი

19. კაკაშვილი ლალი - უფრ. მასწავლებელი 

20. ირაკლი გოგუაძე - ემერიტუსი

21. თამარ ტურიაშვილი - ემერიტუსი 

22. ხეცურიანი გიორგი - ასოცირებული  პროფესორი

 

შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვის დეპარტამენტი (304)

1.  ჯვარელია ნინო - პროფესორი

2.  მაჭავარიანი ნანა - პროფესორი

3.  ჩხეიძე ლუცინდა - პროფესორი

4. რაზმაძე ნანა - პროფესორი

5. რატიანი ნინო -  პროფესორი

6.  კუნჭულია თეიმურაზ -  პროფესორი 

7.  ქიტოშვილი მზია - ასოცირებული პროფესორი

8. კიკნაძე ნატო - ასოცირებული  პროფესორი 

9.  არუდაშვილი ნინო - ასისტ. პროფესორი 

10. ხოკერაშვილი ზაზა -  ასისტენტი 

11. ლანჩავა ომარი - პროფესორი  (მოწვეული) 

12. გიგაური სოფიო - უფრ. მასწავლებელი

13. ლურსმანაშვილი მარინა - უფრ. მასწავლებელი

14. ჯიქია  მარინა - უფრ. მასწავლებელი

15. გეორხელიძე  დიანა - უფრ. მასწავლებელი

16. ლომთაძე  ავთანდილი - უფრ. მასწავლებელი

17. ღვინიაშვილი მარინე - უფრ. მასწავლებელი

18. ზამთარაძე ელენე -  უფრ. მასწავლებელი 

19. დიანა თევზაძე- ემერიტუსი

20. მექვაბიშვილი ნათელა- ემერიტუსი 

 

სამთო ტექნოლოგიების დეპარტამენტი (305)

1.  გუჯაბიძე ირაკლი - პროფესორი

2.  ტალახაძე დემური - პროფესორი

3.  სტურუა რევაზი - პროფესორი

4.  ბეჟანიშვილი ალექსანდრე - პროფესორი

5.  გოგია გურამ - პროფესორი

6.  ენაგელი როინ - პროფესორი 

7.  გელა მაჩაიძე - ასოცირებული პროფესორი

8.  გოჩოლეიშვილი აკაკი - ასოცირებული პროფესორი

9.  ლებანიძე ზურაბ - ასოცირებული პროფესორი

10. აბშილავა ანზორ - პროფესორი

11. გიგინეიშვილი ავთანდილ - ასოცირებული პროფესორი

12. თევზაძე დარეჯან - ასოცირებული პროფესორი

13. მოლოდინი ნორინგ - ასოცირებული პროფესორი

14. ზვიადაური ვიქტორი - ასოცირებული პროფესორი

15.  ონიანი მედეა - ასოცირებული პროფესორი

16. ჯავახიშვილი თეიმურაზ - ასოცირებული  პროფესორი 

17. ჯავახიშვილი გიორგი - ასოცირებული პროფესორი (მოწვეული) 

18. დოლიძე ნანა - უფრ. მასწავლებელი 

19. შარაშენიძე თამაზ - ემერიტუსი

20. არაბიძეზაური - ემერიტუსი

21. მახარაძე ლეონ  - ემერიტუსი

22. წერეთელი მიხეილ - ემერიტუსი

23. აბზიანიძე დიმიტრი - ემერიტუსი


დეკანატი

1.  აბშილავა ანზორ – დეკანი

2. კუნჭულია თეიმურაზ - დეკანის მოადგილე

3. ხუნდაძე ნანი - საგანმანათლებლო პროგრამების კურატორი (0.5)

4. ღუღუნიშვილი ნელი - საგანმანათლებლო პროგრამების კურატორი (0.5)

5. ნანა დოლიძე - ჯგუფის უფროსი

 

დეკანატის ტექნიკური პერსონალი

1.  ხეცურიანი გიორგი - მთავარი სპეციალისტი

2.   რურუა ლალი  - მთავარი სპეციალისტი

3.   მელაძე ჟუჟუნა – მთავარი სპეციალისტი

4.   ვეფხვაძე ხათუნა - მთავარი სპეციალისტი

5.   ჩიხრაძე შორენა - უფროსი სპეციალისტი

6.   დოლიძე ნანა – სპეციალისტი

7.   ებანოიძე თამარ – სპეციალისტი

8.   ღუღუნიშვი ლითამარ - სპეციალისტი

9.   შატაკიშვილი თამარ – არქივარიუსი

10. ბერიძე ლატავრა - არქივარიუსი (0.5)

 

 ხარისხის უზრუნველყოფის  სამსახური

1.  კელეპტრიშვილიშალვა - ხარისხის სამსახურის უფროსი

2. მაისურაძე ნათელა - სპეციალისტი (0,5)

3. სესკურია ოლღა - სპეციალისტი (0,5)

 

 მენეჯერის სამსახური

1.      ჯიქია ნიაზ - მენეჯერი

2.      ლომია მედეა - მთავარი სპეციალისტი

 

საინჟინრო გეოდეზიის დეპარტამენტი

1.   ბეგოიძე თამარ - სპეციალისტი

 

 გამოყენებითი გეოლოგიის დეპარტამენტი

1.   ბოსტაშვილი ზურაბ - უფროსი სპეციალისტი

2.   იკოშვილი ნანა - სპეციალისტი

 

ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიის დეპარტამენტი

1.   ჩხეიძე ნელი - სპეციალისტი

 

შრომის უსაფრთხოების და საგანგებო სიტუაციების დეპარტამენტი

1. ცინცაძე ზურაბ - სპეციალისტი

 

სამთო ტექნოლოგიის დეპარტამენტი

   1. ცაგარეიშვილი ნათია - სპეციალისტი

 

ტერმინალზე მომუშავე პერსონალი

1.   ნათია ბენიძე - სპეციალისტი

2.   ბუაძე ნონა - სპეციალისტი

 

სამთო-გეოლოგიური სასწ-სამეც. და საექსპერეტო ლაბორატორია - #300/1

1.    ჯანიაშვილი იური - ლაბორატორიის ხელმძღვანელი

2.     ტაბატაძე მანანა - მუზეუმის ხელმძღვანელი

3.    კოკოლაშვილი ირმა - მუზეუმის ხელმძღვანელი

4.    მეტრეველი რუსუდან - მუზეუმის ხელმძღვანელი

5.    გვალია ირინე - უფრ. ლაბორანტი

6.    ნემსიწვერიძე ვაჟა - უფრ. ლაბორანტი

7.    კაკაშვილი ლალი - უფრ. ლაბორანტი

8.   მახარაშვილი ნანა - უფრ. ლაბორანტი

9.    ბრეგაძე ჟირონ - უფრ. ლაბორანტი

10.   ტაბატაძე ნანი - უფრ. ლაბორანტი

11.   ნანობაშვილი თამარ - უფრ. ლაბორანტი

12.   რაზმაძე თამარ - უფრ. ლაბორანტი

13.    გელაშვილი გიორგი - უფრ. ლაბორანტი

14.   ნემსიწვერიძე გიორგი - ლაბორანტი

15.   ჯომარჯიძე ქეთევან - ლაბორანტი

16.   ხობუა მარიამ - ლაბორანტი

17.   აბრამიანი გაგიკ - ლაბორანტი

18.   სულაბერიძე გიორგი - ლაბორანტი

19.   თხინვალელი ნაირა - ლაბორანტი

20.   ნანიტაშვილი მანანა - ლაბორანტი

21.   ადეიშვილი ნინო - ლაბორანტი

22.   კვერნაძე ცისანა - ლაბორანტი

23.   იაშვილი ზაზა - სპეციალისტი

24.   ხარატიშვილი ცირა - სპეციალისტი

25.   მახარაშვილი თამარ - ლაბორანტი

26.    ცოტაძე თამარ - ლაბორანტი

27.   რჩეულიშვილი ოთარ - ლაბორანტი

28.   ორახელაშვილი ლიანა - ლაბორანტი

29.    რუხაძე ნინო - ლაბორანტი

30.   ქალდანი თინა - ლაბორანტი

31.   ცენტერაძე ლალი - ლაბორანტი

32.   სხირტლაძე ლელა - ლაბორანტი

33.   რობიტაშვილი მარინე - ლაბორანტი

34.   ჩადუნელი ლია - ლაბორანტი

35.   გურული თამარ - ლაბორანტი

36.   გოგია ბადრი - ლაბორანტი

37.   ჭყონია ზურაბ - ლაბორანტი (0,5)

 

 სასწავლო-სამეცნიერო შახტა-ლაბორატორია

1. კუპატაძე დავითი - შახტა-ლაბ. ხელმძვანელი

2. მაჩაიძე გელა - შახტა-ლაბ. ხელმძ. მოადგილე (0.5)

3. მანაგაძე მარინა - დისპეტჩერი

4. მაისურაძე მერაბ - მთავარი მექანიკოსი

5. ბუთლიაშვილი თემურ - დანადგარების ელექტრიკოსი