დამხმარე პერსონალი

კომპიუტერული ინჟინერიის დეპარტამენტი
მენაბდე დიანა – უფ. ინჟ. პროგრამისტი
პატაშური ნათელა – უფ. ინჟ. პროგრამისტი
გურგენიძე ნინო – უფ. ინჟ. პროგრამისტი
მირიმანაშვილი ლულუ – ინჟ. პროგრამისტი
კიკნაძე დიმიტრი – უფ. ლაბორანტი 0.5
მიქიაშვილი ნანული – უფ. ინჟ. პროგრამისტი
ლეჟავა ჯუმბერი – უფ. ინჟ. პროგრამისტი
ყანჩაველი ნინო - ინჟ. პროგრამისტი
გილაური დოდო - ინჟ. პროგრამისტი
ქვათაძე ლალი - ინჟ. პროგრამისტი
ლორთქიფანიძე მანანა - ინჟ. პროგრამისტი
გაბაშვილი თამარი - ინჟ. პროგრამისტი
ერქვანია ნანა - ინჟ. პროგრამისტი
ძნელაძე გიორგი – ლაბორანტი 0.5
კვაჭანტირაძე მარიამი – ინჟ. პროგრამისტი
ლომიძე შორენა – ინჟ. პროგრამისტი
ჩადუნელი ნუგზარი – ლაბორანტი
კაკაშვილი გიორგი – ლაბორანტი 0.5
თვარაძე ნინო – ლაბორანტი 0.5
კიკალეიშვილი რუსუდანი – ლაბორანტი
ოსეფაიშვილი ირმა – ლაბორანტი
წიკლაური თამარი - ინჟ. პროგრამისტი
საინჟინრო კიბერნეტიკისა და ხელსაწყოთმშენებლობის დეპარტამენტი
ბარნოვი სოფო – ინჟ. პროგრამისტი
გიორგაძე მანანა – ინჟ. პროგრამისტი
ლომკაცი ომარი – ინჟ. პროგრამისტი
მაკასარაშვილი დავითი – უფ. ინჟ. პროგრამისტი 0.5
ნონიკაშვილი ლია – უფ. ინჟ. პროგრამისტი
ჯიშკარიანი დუგლასი - უფ. ინჟ. პროგრამისტი
კირვალიძე ნანა – უფ. ინჟ. პროგრამისტი
წიკლაური მარიამი – ინჟ. პროგრამისტი
ტაბატაძე მაკა – ინჟ. პროგრამისტი
ბერიტაშვილი რამაზი – ინჟ. პროგრამისტი 0.5
გოგია ინეზა – ინჟ. პროგრამისტი
დემანია როზეტა – ინჟ. პროგრამისტი
კურკუმული ნანა – ინჟ. პროგრამისტი
ქორთიევა ვერა – ლაბორანტი
მგალობლიშვილი ზვიადი – ლაბორანტი
ტუგულაშვილი თამარი – ინჟ. პროგრამისტი
ბაირამოვა ადილა - უფ. ინჟ. პროგრამისტი
ზედგინიძე ირინა - უფ. ინჟ. პროგრამისტი
მესხიძე ნიკოლოზი – ინჟ. პროგრამისტი
ნარჩემაშვილი მაკა - ინჟ. პროგრამისტი
გიორგაძე მაია - ლაბორანტი
კაროიანი ინგა - ინჟ. პროგრამისტი
ჯოხარიძე ზურაბი – ინჟ. პროგრამისტი
ორგანიზაციული მართვის დეპარტამენტი
ვეფხვაძე ვახტანგი ანზორის ძე უფ.ინჟ.პრ.
რუხაძე თამაზ ვიქტორის ძე უფ.ინჟ.პრ.
ტუკვაძე მაია შალვას ასული უფ.ინჟ.პრ.
რაზმაძე ლეილა გრიგოლის ას ინჟ.პროგ.
თანდილაშვილი არმინა არტუშას ას ლაბორ.
ბატიაშვილი გივი აბრამის ძე ლაბორ.
მოსიძე რუსუდან ოთარის ას უფ.ინჟ.პრ.
ლომინაძე მანანა ბესარიონის ასული უფ.ინჟ.პრ.
ქრისტესიაშვილი თენგიზი ანზორის ძე ინჟ.პროგ.
კაიშაური თეიმურაზ ვიქტორის ძე ინჟ.პროგ.
ნოზაძე ლიანა ნოდარის ას ინჟ.პროგ.
სვანიშვილი შალვა რობინზონის ძე ინჟ.პროგ.
ფიზიკის დეპარტამენტი
მაცაბერიძე ლევან გრიგოლის ძე ლაბ. გამგე
ნატროშვილი მარინა ვლადიმერის ას უფ.ინჟ.პროგ.
ვეფხვაძე თეიმურაზ მიხეილის ძე უფ.ინჟ.პროგ.
ესიავა ნონა აკაკის ასული ინჟ. პროგრ
გელაშვილი თამარ კარლოს ას ლაბორანტი
ჟიტკო ვალერი არმაისის ძე ლაბორანტი
ჭავჭანიძე ლიანა იპოლიტეს ას ლაბორანტი
ბიჭიაშვილი ეკა ბიჭიკოს ას ლაბორანტი
ტრაპაიძე ია თათრახანის ას ლაბორანტი
ხოჭოლავა დარეჯან ზირაბის ას ლაბორანტი
კაპანაძე ქეთევან გენიოზის ას ლაბორანტი
ბერიძე მანანა გურამის ას ლაბორანტი
ჩაგელიშვილი ლალი ირაკლის ას ლაბორანტი
ჩლაიძე ლალი ვახტანგის ას ლაბორანტი
ნატროშვილი თინათინ ირაკლის ას ლაბორანტი
ირემაშვილი ნელი ავთანდილის ას ლაბორანტი
ბჟალავა ნინო თეიმურაზის ას ლაბორანტი
გოჩიაშვილი ალმარი ნოეს ას ლაბორანტი
ბიბილური მალხაზ ვლადიმერის ძე ლაბორანტი
ბეჟანიშვილი ლარისა ვლადიმერის ას ლაბორანტი
მათემატიკის დეპარტამენტი
მუმლაური როინი არჩილის ძე უფ.ინჟ.პროგ.
ქაჯაია დავით შალვას ძე უფ.ინჟ.პროგ.
ფირცხალავა თამარ რევაზის ას უფ.ინჟ.პროგ.
ორთოიძე გულმან გიორგის ძე ლაბორანტი
შონია ლანა გენოს ას ლაბორანტი
ბუჩუკური ციალა იაკობის ას ლაბორანტი
ტურაშვილი ტრისტან ვასილის ძე ლაბორანტი
ზარიძე ეთერ გიორგის ას ლაბორანტი
იუნესკოს კათედრა
რუხაძე უშანგი – უფ. ლაბორანტი
გოგოტიშვილი ევგენი – უფ. სპეციალისტი
როსტომაშვილი დარეჯანი – უფ. ლაბორანტი