ფაკულტეტის საბჭო


  აკადემიური პერსონალი
 
 
  დეპარტამენტი №101  საინჟინრო მექანიკისა და მშენებლობის ტექნიკური ექსპერტიზის
 
საგანთა ჯგუფი
გვარი, სახელი, მამის სახელი
           
თეორიული მექანიკის
მიმართულება
 N 4
 
კვიციანი ტარიელ ათმურზის ძე
გორგიძე  დავით ალექსის ძე
ციცქიშვილი ზურაბ ავთანდილის ძე
 ბაღათურია გურამ  გიორგის ძე
მალასიძე  გიორგი ალექსანდრეს ძე
გორჯოლაძე  ირაკლი ილიას ძე
ლოსაბერიძე  მარინე ვალერიანის ასული
 
         
მასალათა გამძლეობისა და დრეკადობის თეორიის მიმართულება
 N 7

 კვარაცხელია ანზორ ვალდონის ძე
 ბაციკაძე თამაზ ვახტანგის ძე
 ბუქსიანიძე  ამირან არტემის ძე 
 მაძაღუა ზურაბ კალისტრატეს ძე
 ჭყოიძე რამაზ ვლადიმერის ძე
 გიორგობიანი რუსუდან შოთას ძე
 ხაბეიშვილი ანზორ დავითის ძე
 ნიჟარაძე ჯუმბერ ალექსანდრეს ძე
 მურღულია ნუგზარ ნიკოლოზის ძე
 ლომიძე ვაჟა ივანეს ძე
      
სტრუქტურული მთლიანობის მონიტორინგისა  და ტექნიკური ექსპერტიზის მიმართულება
          N122
 იმედაძე როინ იონას ძე
 წიქარიშვილი მალხაზ ანდროს ძე
 ქრისტესიაშვილი ელინა ნოშრევანის ას.
 ზამბახიძე ლერი იურის ძე
 მანჯავიძე მზია ლევანის ასული
 მეტრეველი გელა ალექსანდრეს ძე
 ჭურჭელაური ბადრი  გენადის ძე
 წაქაძე ალექსანდრე ვიტალის ძე  
ბერიძე ლია ნოდარის ასული
       
 სამშენებლო მექანიკის და ნაგებობათა სეისმომედეგობის მიმართულება
           N57      
 მხეიძე ომარ რევაზის ძე
 ცხვედაძე რევაზ მიხეილის ძე
 ტაბატაძე დემურ ვლადიმერის ძე
ნაცვლიშვილი ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე
 ჯანყარაშვილი დავით გიორგის ძე
 კაკუტაშვილი იოსებ  დავითის ძე
 
 
დეპარტამენტი №102  სამოქალაქო და სამრეწველო მშენებლობის
 
 
საგანთა ჯგუფი
გვარი, სახელი, მამის სახელი
 
     
          
 
              
 
 
სამშენებლო კონსტრუქციების
 მიმართულება
           N21
ხმელიძე თამაზ პეტრეს ძე
ესაძე სერგო იურის ძე
მეძმარიაშვილი ელგუჯა  ვიქტორის ძე
სურგულაძე ბიჭიკო ავთანდილის ძე
სოხაძე აგული პეტრეს ძე
მშვენიერაძე ინგუშა დომენტის ძე
გურეშიძე გინა გივის ასული
ჭანტურია მაია ლიონის ასული
ლებანიძე ალექსანდრე ლანდერის ძე
ავალიშვილი ლამარა ნიკოლოზის ასული
კახიანი ლია ალექსანდრეს ასული
ვერულაშვილი ფატიმა გივის ასული
მაისურაძე გიორგი ჯულხანის ძე
ხაზარაძე ომარ გიორგის ძე
მელქაძე თეიმურაზ ვლადიმერის ძე
ვარდიაშვილი დავით ვახტანგის ძე
იაშვილი კონსტანტინე დავითის ძე
     
გრუნტებისა  
 და ფუძე
საძირკვლების
მიმართულება
         N 45
 
 
ჭოხონელიძე გუგა ილიას ძე
ბიჭიაშვილი გია ჯონდოს ძე
ვაჭარაძე ვალერი ბენიამინის ძე
ჯაფარიძე ვიქტორ კაციას ძე
მშვიდობაძე ია ნოელის ასული
დანელია გივი ვარლამის ძე
არეშიძე ნინა სერგოს ასული
ლუტიძე გიორგი ავთანდილის ძე
 
 
დეპარტამენტი №103 სამოქალაქო და სამრეწველო მშენებლობის ტექნოლოგიისა და საშენი მასალების  
 
 
საგანთა ჯგუფი
გვარი, სახელი, მამის სახელი
 
სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგიების მიმართულება
        №75
ეზუგბაია ზურაბ ალექსის ძე
ბაქანიძე შახი ტიმოთეს
ჯავახიშვილი მარინა ვახტანგის ასული
წეროძე შოთა პროკოფის ძე 
მსხილაძე ნინო გიორგის ასული
ჟღენტი რამაზ ბორისის ძე
ქვარაია ირაკლი ბორისის ძე
ღარიბაშვილი ირმა ოთარის ასული
ირემაშვილი ინგა რობერტის
ფირყულაშვილი  ლევან  ვახტანგის ძე
 
    
 
 საშენი მასალები და ნაკეთობებიმიმართულება
       №91           
ნადირაძე ანზორ დიმიტრის ძე
ჩიქოვანი არჩილ ბორისის ძე
ქარუმიძე ზეინაბ ირაკლის ასული
ლორთქიფანიძე მერაბ მიხეილის ძე
ესაძე თამარ იურის ასული
უგულავა ლიანა გრიგოლის ასული
ნარეკლიშვილი თეა გიორგის ასული
ტურძელაძე მალხაზ ნოდარის ძე
 
დეპარტამენტი №104 ჰიდროინჟინერიის
 
საგანთა ჯგუფი
გვარი, სახელი, მამის სახელი
             
          
ჰიდრავლიკისა და საინჟინრო ჰიდროეკოლოგიის მიმართულება   
              №22
ღოღელიანი ლალი დავითის ასული
დანელია ზურაბ ნიკოლოზის ძე
გველესიანი თეიმურაზ ლევანის ძე
გავარდაშვილი გივი ვალერიანის ძე
ლობჟანიძე ზურაბ კარლოს ძე
დიაკონიძე რობერტ ვალერიანის ძე
ამბროლაძე თამაზ ალექსანდრეს ძე
ნანიტაშვილი ვახტანგ ოთარის ძე
ჩახაია გოგა გივის ძე 
გუბელაძე დავით   ოთარის ძე
კუპრეიშვილი შორენაზურაბის ასული
მაჭავარიანი ნათელა  ზურაბის ასული
თოფურია მარინე ვარადებულის ასული
       
სამდინარო და საზღვაო ნაგებობების ჰიდროტექნიკური მშენებლობის
მიმართულება
          № 48
გედენიძე ზურაბ შალვას ძე
კოდუა ნოდარ დავითის ძე
გაგოშიძე შალვა ნიკოლოზის ძე
ყალაბეგიშვილი მირიან ალექსანდრეს ძე
მოწონელიძე არჩილ ნიკოლოზის ძე
ჭიჭაღუა პეტრე ვასილის ძე
ახვლედიანი ალექსანდრე ვლადიმერის ძე
დალაქიშვილი გიორგი ლევანის ძე
მარგალიტაძე იუნონა ნიკოლოზის ასული
გოგოლაძე ავთანდილ შალვას ძე
 
 
დეპარტამენტი №105     წყალმომარაგების, წყალარინების, თბოაირმომარაგებისა და შენობათა საინჟინრო აღჭურვის
 
საგანთა ჯგუფი
გვარი, სახელი, მამის სახელი
         
წყალმომარაგების,
წყალარინების,წყლის რესურსების რაციონალური გამოყენებისა  და დაცვის მიმართულება
           № 44
 
ციხელაშვილი ზაურ იოსების ძე
კლიმიაშვილი ლევან დავითის ძე
ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ ვასილის ძე
სოსელია გურამ არჩილის ძე
ყრუაშვილი ირაკლი გიორგის ძე  
გურგენიძე  დავით რიმილის ძე 
ზალიკაშვილი ზურაბ ოთარის ძე
ნაჭყებია ვაჟა პანტელეიმონის ძე
ნაცვლიშვილი მარინე ნიკოლოზის ასული
ხატიური ხათუნა ნუგზარის ასული
   
თბოაირმომარაგებისა და ვენტილაციის მიმართულება                  
           № 68
 
გრძელიშვილი მამული ვასილის ძე
მესტვირიშვილი შოთა ალექსის ძე
შეყრილაძე ირაკლი გენადის ძე
ფურცელაძე ოთარ გიორგის ძე
ქადარია იური რევაზის ძე
კუჭუხიძე დიმიტრი გალაქტიონის ძე
 
გიორგობიანი ოთარი ნოეს ძე
მელიქიძე კარინე რაფაელის ასული
 
 
დეპარტამენტი №106 მშენებლობის კომპიუტერული დაპროექტების
 
 
საგანთა ჯგუფი
გვარი, სახელი, მამის სახელი
 
           
მშენებლობის კომპიუტერული დაპროექტება
           №90
 
ჭანკოტაძე ვახტანგ ვახტანგის ძე
გვასალია ბადრი ალექსანდრეს ძე
კუბლაშვილი მურმან დავითის ძე
თოდუა მიხეილ ნიკოლოზის ძე
აბრამიძე ედისონ აპოლონის ძე
სანიკიძე ზაზა ჯემალის ძე
ჩხიკვაძე კონსტანტინე  ტარიელის ძე 
გორჯოლაძე ხატია შოთას ასული 
კვაჭაძე თამარ  დავითის ასული
მაღრაძე თინათინ ბეჟანის ასული
 
 
დეპარტამენტი №107 მშენებლობის ეკონიმიკისა და მენეჯმენტის
 
 
საგანთა ჯგუფი
გვარი, სახელი, მამის სახელი
          
მშენებლობის ეკონომიკისა
და მენეჯმენტის
მიმართულება
 №23
ჩოგოვაძე ჯემალ ვარლამის ძე 
ცინცაძე გურამ სერგოს ძე
ხოფერია გრიგოლ შალვას ძე 
ჯინჭარაძე კობა ვასილის ძე
მახვილაძე რევაზ ლეონიდეს ძე
პატარაია რაულ ილიას ძე
ამყოლაძე თემურ ივანეს ძე
ხართიშვილი ია ასლანბეგის ასული
 
 
დეპარტამენტი  ფაკულტატშორისი
 
 
საგანთა ჯგუფი
გვარი, სახელი, მამის სახელი
        
რკინიგზების   მშენებლობის  მიმართულება
  №60
რურუა ნუგზარ ხუტას ძე
კვანტალიანი გულვერი გიორგის ძე
კუპატაძე თორნიკე სერგოს ძე
                      
საავტომობლო გზების მიმართულება
         №65
მჭედლიშვილი კონსტანტინე ალექსანდრეს ძე
პაპუაშვილი თენგიზ ირაკლის ძე
შიშინაშვილი მანუჩარ თამაზის ძე
ყაჭიური ბესიკ ილიას ძე
        
 ხიდებისა და გვირაბების მიმართულება
          №64
ჭურაძე თამაზ კონსტანტინეს ძე
გრძელიშვილი მარინე ვასილის ასული
 მაისურაძე ბორის მურმანის ძე