არქიტექტურის, ურბანისტიკის და დიზაინის ფაკულტეტი

ყველა სიახლე

ფაკულტეტის პროფესორ მასწავლებლების სია 2017–2018 სასწავლო წელი.

2017 წლის სექტემბერი)სულ 139 თანამშრომელი,აქედან:

არჩეული აკადემიური პერსონალი: სულ – 50;აქედან:

პროფესორი –11;ასოცირებული პროფესორი –21;ასისტენტ პროფესორი – 14;ასისტენტი - 4

მოწვეული: პროფესორი –5; ასოცირებული პროფესორი – 18; უფროსი მასწავლებელი – 15; მასწავლებელი–13;

ადმინისტრაცია და დამხმარე პერსონალი:დეკანი; დეკანის მოადგილე–1; საგანმანათლებლო პროგრამების კურატორი - 1; მთავარი სპეციალისტი–10; უფროსი სპეციალისტი – 7; სპეციალისტი–3;

ბიბლიოთეკარი –1; ლაბორატორიის გამგე – 1; უფროსი ლაბორანტი – 1; ლაბორანტი - 1

                                                                               

თანამშრომელთა სია სტრუქტურული დანაყოფების მიხედვით:



სახელი და გვარი

დაკავებულითანამდებობა

სამეცნიერო ხარისხი

ელექტრონული მისამართი

დეკანატი

ნინო იმნაძე

Imnadze nino

დეკანი

აკადემიური დოქტორი

n.imnadze@gtu.ge

თამარ  ჭანტურია

Tamar Chanturia

დეკანისმოადგილე

სასწავლო დარგში

t.chanturia@gtu.ge

რუსუდან სვანიძე

Rusudan svanidZe

მთავარი სპეციალისტი

r.svanidze@gtu.ge

ირინა დავითაშვილი  
Irina Davitashvili

მთავარი   სპეციალისტი

davitashviliirina@yahoo.com

სოფო ბიბილაური  
Sofo Bibilauri

სპეციალისტი

sopiobibilauri@gmail.com

მენეჯერის სამსახური

ლევან სინჯიაშვილი

Levan sinjiashvili

მთავარი სპეციალისტი

levansinjiashvili@yahoo.com

შავერდაშვილი ნინო  
Nino Shaverdashvili

უფროსი სპეციალისტი

Shaverdashvili81@mail.ru

გობეჯიშვილი ნინო  
Nino Gobejishvili

მთავარი სპეციალისტი

Gobejishvili_nino@mail.ru

ხარისხისუზრუნველყოფის სამსახური

ნინო ხაბეიშვილი

Nino Khabeishvili

ხარისხის უზრუნველყოფის

სამსახურის

უფროსი

აკადემიური დოქტორი

n.khabeishvili@gtu.ge

მარინე ფარცხალაძე

Marine Parskhaladze

მთავარი

სპეციალისტი

makopartskhladze@yahoo.com

არქიტექტურის და ქალაქგეგმარების დეპარტამენტი – 601

ვახტანგ დავითაია

Vakhtang Davitaia

აკადემიკოსი

ემირიტუსის წოდება 

v.davitaia@gtu.ge

ნინო იმნაძე

Nino Imnadze

პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

n.imnadze@gtu.ge

გიორგი შაიშმელაშვილი

Giorgi Shaishmelashvili

პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

gia.shai@hotmail.com

გიორგი სალუქვაძე

Giorgi Salukvadze

პროფესორი

არქ. მეცნიერებათა დოქტორი

georgesalukvadze@yahoo.com

ოთარ ნახუცრიშვილი

Otar Nakhutsrishvili

პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

onakhucrishwili@gmail.com

ირაკლი მურღულია

Irakli Murghulia

ასოვ.პროფ.

აკადემიური დოქტორი

murguli@yahoo.com

ნინო ჩხეიძე

Nino Chkheidze

მოწვეული ასოც. პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

nino_chkheidze@hotmail.com

თენგიზ მახარაშვილი

Tengiz Makharashvili

პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

t.makharashvili@gtu.ge

მარიკა ფოჩხუა

Marika Pochkhua

ასოც. პროფ.

აკადემიური დოქტორი

marikapo111@yahoo.com

მედეა მელქაძე

Medea Melkadze

ასოც. პროფ.

აკადემიური დოქტორი

medea_arch@yahoo.com

დავით ბოსტანაშვილი

David Bostanashvili

ასოც.პროფ.

აკადემიური დოქტორი

d_bostanashvili@yahoo.com

გვენცაძე ნინო

Gventsadze Nino

ასისტენტ პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

ninogventsadze11@gmail.com

სალუქვაძე მამუკა

Salukvadze Mamuka

ასისტენტ პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

m.salukvadze@lea.ge

გიული გეგელია

Giuli Gegelia

მოწ.პროფ.

ვაჟა გელაშვილი

Vazha Gelashvili

მოწ.ასოც. პროფ.

vazhagelashvili@hotmail.com

თენგიზ გოგოლაშვილი

Tengiz Gogolashvili

მოწ.ასოც. პროფ.

tengizgogolashvili@gmail.com

გია ნადირაძე

Gia Nadiradze

მოწ.ასოც. პროფ.

gianadiradze@yahoo.com

მერაბ გუჯაბიძე

Merab Goujabidze

ასოც. პროფ.

m.goujabidze@gmail.com

თეიმურაზ ხოჯავა
Teimuraz Khodjava

მოწ.ასოც. პროფ.

giorgi.khojava@gmail.com

თეიმურაზ კლიაშვილი

Teimuraz Kldiashvili

მოწ.ასოც. პროფ.

ნოდარ ბუზალაძე

Nodar Buzaladze

უფროსი. მასწ.

ბესარიონ ტატიშვილი

Besarion Tatishvili

უფროსი. მასწ.

vistat@mail.ru

დავით ჩიქოვანი

David Chikovani

უფროსი. მასწ.

david_chikovani_7@yahoo.com

ბელა თინიკაშვილი

Bela Tinikashvili

ასისტენტ პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

archibiba@yahoo.com

მაია ჯავახიშვილი

Maia Javakhishvili

მოწ.ასოც. პროფ

აკადემიური დოქტორი

maga.java@gmail.com

პავლე ძინძიბაძე

Pavle Dzindzibadze

მოწვეული ასოც პროფესორი 

paul_vda@hotmail.com

მერაბ ბოლქვაძე

Merab Bolqvadze

მოწვეული ასოც პროფესორი 

აკადემიური დოქტორი

mer.bolqvadze@yahoo.com

თეიმურაზ ზედელაშვილი

Teimuraz Zedelashvili

უფროსი. მასწ. 

teimuraz.ze@mail.ru

ვასილ ქობულია

Vasil Kobulia

უფროსი. მასწ. 

თამარ ნაცვლიშვილი

Tamar Natsvlishvili

მასწავლებელი 

tamunanats75@yahoo.com

ელენე კალანდაძე

Elene Kalandadze

საათობრივი ანაზღაურებით(ემირიტუსი)

აკადემიური დოქტორი

le.kalo21@gmail.com

ზაზა სვანაძე

Zaza Svanidze

საათობრივი ანაზღაურებით

zaza.svan@yahoo.com

მამუკა ბარათაშვილი

Mamuka Baratashvili

საათობრივი ანაზღაურებით

mamukabaratashvilige@gmail.com

ანა ბიბილაშვილი

Ana Bibilashvili

ასისტენტი

დოქტორანტი 

anabibilashvili@gmail.com

თამაზ დოგრაშვილი

Tamaz Dograshvili

მასწავლებელი

tamazi dograshvili@yahoo.com

გიორგი ყიფიანი

Giorgi Kifiani

მოწ.ასოც. პროფ

აკადემიური დოქტორი

giorgikipiani53@gmail.com

ვიტალი ფრანგიშვილი

Vitali Frangishvili

საათობრივი ანაზღაურებით

დონარა მჭედლიშვილი

Donara Mchedlishvili

საათობრივი ანაზღაურებით

დოქტორანტი

dorame0129@gmail.com

გიორგი კვიწინაშვილი

Giorgi Kvitsinashvili

ასისტენტი

დოქტორანტი

godaco@mail.ru

ლალი ხუციშვილი

Lali Khutsishvili

საათობრივი ანაზღაურებით

lalikhutsi@gmail.com

ვალერიან კლდიაშვილი

Valerian Kldiashvili

საათობრივი ანაზღაურებით

დიზაინის და არქიტექტურათმცოდნეობის დეპარტამენტი – 602

ნინო ხაბეიშვილი

Nino Khabeishvili

პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

n.khabeishvili@gtu.ge

გიორგი წულუკიძე

Giorgi Tsulukidze

ასოც .პროფ.

აკადემიური დოქტორი

giotsu@yahoo.com

ვალერი მჭედლიშვილი

Valeri Mchedlishvili

ასოც .პროფ.

აკადემიური დოქტორი

Amv59@mail.ru

თინათინ ჩიგოგიძე

Tinatin Chigogidze

პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

chigotina@hotmail.com

ნუგზარ ხვედელიანი

Nugzar Khvedeliani

ასოც .პროფ.

აკადემიური დოქტორი

Nugzari52@gmail.com

დიანა დათუკაშვილი

Diana Datukishvili

მოწ.ასოც. პროფ.

_

თინათინ ერისთავი

Tinatin Eristavi

მოწ.ასოც. პროფ.

tinatin_eristavi@yahoo.com

ავთანდილ დიღმელაშვილი

Avtandil Digmelashvili

ასისტ. პროფ

აკადემიური დოქტორი

digdil@rambler.ru

გია როყვა

Gia Rokva

ასისტ. პროფ

აკადემიური დოქტორი

giarokva@yahoo.com

ნათია ქოჩლაძე

Natia Kochladze

ასოც. პროფ

აკადემიური დოქტორი

natiakochladze@yahoo.com

ქეთევან სალუქვაძე

მოწვეული ასოც. პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

Ketevan-salukvadze@bk.ru

მარიამ ხაბეიშვილი

Mariam Khabeishvili

ასისტენტ პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

makaxabi@yahoo.com

დოდო ჯობაძე

Dodo Jobadze

უფროსი.მასწ.

dodojoba@yahoo.com

გურამ ხოსრუაშვილი

Guram Khosruashvili

მასწავლებელი

guramkhosruashvili@yahoo com

ზურაბ ყარამურზა

Zurab Karamurza

უფროსი.მასწ.

_

ირინა მაკოვკინა

Irina Makovkina

ასისტენტი

დოქტორანტი

makovkinairina@gmail.com

შოთა გელაშვილი

Shota Gelashvili

ასისტენტ პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

shota_3d.gelashvili@yahoo. com

დავით კიკნაველიძე

Davia Kiknavelidz

მასწავლებელი

khadaki@gmail.ru

ლია ლურსმანაშვილი

Lia Lursmanashvili

პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

l.lursmanashvili@yahoo.com

ნანი ფხაკაძე

Nani Pkhakadze

ასოც. პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

ლელა გერეგეშელიძე

Lela Gergrshelidze

ასისტენტ პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

l.gergeshelidze@gtu.ge

არქიტექტურული საფუძვლების დეპარტამენტი – 603

ზურაბ ტიტვინიძე

Zurab Titvinidze

პროფესორი 0,5

აკადემიური დოქტორი

Z.Aradeli@yahoo.com

თამაზ სანიკიძე

Tamaz Sanikidze

ემირიტუსი

აკადემიური დოქტორი

ვახტანგ ფირცხალავა

Vaxtang Pirckhalava

პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

vakho714@gmail.com

ლევან ბერიძე

Levan Beridze

მოწვეული პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

leber007@yahoo.com

ჯუმბერ მალაღურაძე

Jumber Malaguradze

პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

maka. malaguradze@yahoo.com

მარინე მაისურაძე

Marine Maisuradze

ასოც.პროფ.

აკადემიური დოქტორი

marina_maisuradze@gmail.com

ნინო ჩაჩავა

Nino Chachava

ასოც.პროფ.

აკადემიური დოქტორი

nina_chachava@yahoo.com

ქეთევან ბერეკაშვილი

Ketevan Berekashvili

ასოც.პროფ.

აკადემიური დოქტორი

ketevanberekashvili@gmail.com

ვანდა მუჯირი

Vanda Mujiri

ასოც.პროფ.

აკადემიური დოქტორი

vandamujiri@gmail.com

მაია დავითაია

Maia Davitaia

ასოც.პროფ.

აკადემიური დოქტორი

Maia_davitaia@hotmail.com

მაია ძიძიგური

Maia Dzidziguri

ასოც.პროფ.

აკადემიური დოქტორი

m.dzidziguri@gtu.ge

გია ნაცვლიშვილი

Gia Nacvlishvili

ასოც.პროფ.

აკადემიური დოქტორი

gia natsvlishvili@yahoo.com

ბიძინა ბერიშვილი

Bidzina Berishvili

ასოც.პროფ.

აკადემიური დოქტორი

bidzinaberishvili@yahoo.com

გურამი აბულაძე

Guram Abuladze

ასოც.პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

guram_abuladze@yahoo.com

გიორგი ბერიძე

Giorgi Beridze

ასისტ. პროფ

აკადემიური დოქტორი

gia_beridze7@yahoo.com

მაგდა ლეკიშვილი

Magda Lekishvili

ასისტ. პროფ

აკადემიური დოქტორი

magda.lina@hotmail.com

გიორგი მუხიაშვილი

Giorgi Mukhiashvili

ასისტ. პროფ. 0,5

აკადემიური დოქტორი

g_mukhiashvili@yahoo.com

თამარ ჭანტურია

Tamar Chanturia

მოწ.ასოც.პროფ

tamri-50@mail.ru

მარიამ მალაღურაძე

Mariam Malaguradze

ასოც.პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

maka. malaguradze@yahoo.com

ნათია ასათიანი

Natia Asatiani

მოწ.ასოც.პროფ.

აკადემიური დოქტორი

გურამ ყიფიანი

Giram Kipiani

მოწ.სრული.პროფ.

აკადემიური დოქტორი

guram_kipiani@ iliauni.edu.ge

გიორგი ცხოვრებაშვილი

Giorgi Tsxovrebashvili

ასოც.პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

g.tskhovrebashvili@yahoo.com

ლალი ხვედელიძე

Lali Khvedelidze

უფროსი.მასწ.

lalik77@gmail.com

ლეილა მეგრელიშვილი 

Leila Megrelishvili  

უფროსი.მასწ.

leila.megrelishvili@gmail.com

თამაზ გოგოლაძე

Tamaz Gogoladze

მოწვეული ასოც. პროფესორი

tamazgogoladze@rambler.ru

ვალერიან კლდიაშვილი

Valerian Kldiashvili

უფროსი.მასწ.

თამარ ლორთქიფანიძე

Tamar Lordkipanidze

მასწავლებელი

Guidetata1@gmail.com

ზაქარია შავაძე

Zaqaria Shavadze

მასწავლებელი

zaur.shavadze@yahoo.com

გელა კობიაშვილი

Gela Kobiashvili

მასწავლებელი

giorgi.kobi@gmail.com

ნინო ქიქოძე

Nino Qiqodze

მასწავლებელი

nino.kikodze@yahoo.com

ლიანა გიორგობიანი

Liana Giorgobiani

ასისტენტ პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

lika.giorgobiani@gmail.com

მზევინარ გაგაძე

Mzevinar Gagadze

ასისტენტ პროფესორი

აკადემიური დოქტორი

mzedamtvaree@mail.ru

თამარ ჩუბინიძე

Tamar Chubinidze

ასისტენტი

აკადემიური დოქტორი

chubinidzetam13@gmail.com

სახვითი ხელოვნების დეპარტამენტი – 604

მაია სეხნიაშვილი

Maia Sekhniashvili

ასოც. პროფესორი

msekhn@gmail.com

დავით ტაბატაძე

Davit Tabatadze

ასოც.პროფ.

davitabatadze6@yahoo.com

მაკა გოცირიძე

Maka Gotsiridze

უფროსი.მასწ.

makagociridze1@gmail.com

ლალი თოიძე

Lali Toidze

უფროსი.მასწ.

art.lalitoidze@gmail.com

რუსუდან ბულია

Rusudan Bulia

მასწავლებელი

rusudanbulia@gmail.com

ბიძინა ქავთარაძე

Bidzina Qavtaradze

მასწავლებელი

გია ამირანაშვილი

Gia Amiranashvili

უფროსი.მასწ.

მაკა ჟღენტი

Maka Jgenti

უფროსი.მასწ.

აკადემიური დოქტორი

maka.chitidze@yahoo.com

ეკა ცინდელანი

Eka Tsindeliani

უფროსი.მასწ.

ekatsindelani@hotmail.com

გიორგი ცინცაძე

Giorgi Tsintsadze

მასწავლებელი

ლალი ქუთათელაძე

Lali Qutateladze

მოწ.მასწ

laliquta@yahoo.com

რევაზ ხასია

Revaz Khasia

მოწ.მასწ

მზია ჩოფიკაშვილი

Mzia Chopikashvili

მოწ.მასწ

ქეთევან გაგოშიძე

Ketevan Gagoshidze

უფროსი.მასწ.

ზურაბ პაპელიშვილი

Zurab Papelashvili

სპეციალისტი

არქიტექტურული ფიზიკის და მულტიმედიური პროექტირებისლაბორატორია

ბადრი გორგილაძე

Badri Gorgiladze

ლაბორატორიის ხელმძღვანელი

აკადემიური  დოქტორი

ირმა კოდუა

Irma Kodua

უფროსი სპეციალისტი

უფროსი სპეციალისტი

Irma7117@gmail.com

მაია მესხი

Maia Mesxi

უფროსი ლაბორანტი

ლაბორანტი

ზაალ ყარალაშვილი

Zaal Karalashvili

უფროსი სპეციალისტი

დამხმარე        პერსონალი

ლარისა შაბურიშვილი

Larisa Shaburishvili

მთავარი სპეციალისტი

ლია ჩიგოგიძე  
Lia Chigogidze

მთავარი სპეციალისტი

ნატო საყევარიშვილი

Nato Sakevarishvili

უფროსი სპეციალისტი

მაია გოგოლაძე

Maia Gogoladze

უფროსი სპეციალისტი

Makrine-gogoladze@rambler.ru

მირიან გედენიძე  
Mirian Gedenidze

მთავარი სპეციალისტი

თეა შაბურიშვილი

Tea Shaburishvili

უფროსი სპეციალისტი

teashaburishvili@mail.ru

ლამარა ჭყონია

Lamara Chkonia

მთავარი სპეციალისტი

Lamara.chkonia@yahoo.com

ლალი ხუციშვილი

Lali Xucishvili

მთავარი სპეციალისტი

მანანა ბოჭორმელი

Manana Bochormeli

სპეციალისტი

ნანა გვარამაძე  
Nana Gvaamadze

სპეციალისტი